SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny Horbat & Panda

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 10.10.2014 18:45 h Horbat & Panda - Los Amigos3 - 2
1 - 2
Zwycięstwa
2 Hala 26.10.2014 17:30 h Slavia - Horbat & Panda3 - 2
2 - 0
Porażki
3 Hala 08.11.2014 19:45 h Horbat & Panda - Arbiter Głogów1 - 3
0 - 1
Porażki
4 Hala 11.11.2014 17:30 h Bitbox Team - Horbat & Panda1 - 4
1 - 1
Zwycięstwa
5 Gim 23.11.2014 21:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Horbat & Panda3 - 2
2 - 0
Porażki
6 Gim 07.12.2014 19:30 h Horbat & Panda - Locus5 - 2
3 - 0
Zwycięstwa
7 Gim 14.12.2014 12:45 h Inter-Vera - Horbat & Panda3 - 5
1 - 1
Zwycięstwa
8 Hala 20.12.2014 18:45 h Los Amigos - Horbat & Panda1 - 2
1 - 1
Zwycięstwa
9 Hala 27.12.2014 17:15 h Horbat & Panda - Slavia5 - 1
1 - 1
Zwycięstwa
10 Hala 03.01.2015 19:30 h Arbiter Głogów - Horbat & Panda2 - 5
1 - 2
Zwycięstwa
11 Hala 18.01.2015 15:30 h Horbat & Panda - Bitbox Team6 - 1
2 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 31.01.2015 15:00 h Horbat & Panda - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 4
0 - 2
Porażki
13 Gim 08.02.2015 15:45 h Locus - Horbat & Panda5 - 5
1 - 2
Remisy
14 Hala 21.02.2015 16:00 h Horbat & Panda - Inter-Vera6 - 3
3 - 0
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 19:15
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Patryk Przymus BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 921 gości