sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

sobota, 21. grudnia 2019
16:00 I liga MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny
16:45 I liga Mert - Budowlani-Paździoch
17:30 II liga LO1 Team - Ampex Jaczów
18:15 II liga Korona - Błękitni Wierzbnica
19:00 II liga Nadodrze - Prezesjusze
19:45 II liga Kml Invest - E-InstalPro
niedziela, 22. grudnia 2019
16:00 I liga Los Amigos - E-Towers Famaba
16:45 I liga PWiK Głogów - W&M Łago
17:30 Extraliga Bizpol - Sobota SWS Invest
18:15 Extraliga Budrem - KS Kłobuczyn
19:00 Extraliga ZZPPM HMG - ZZ Polska Miedź
19:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team
sobota, 28. grudnia 2019
16:00 II liga Eleks - Kml Invest
16:45 II liga Ampex Jaczów - Nadodrze
17:30 I liga Budowlani-Paździoch - MProjekt
18:15 I liga E-Towers Famaba - Mert
19:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów
19:45 I liga El-Trans - Los Amigos
niedziela, 29. grudnia 2019
16:00 II liga E-InstalPro - Korona
16:45 II liga Błękitni Wierzbnica - LO1 Team
17:30 Extraliga ZZPD Rudna - ZZPPM HMG
18:15 Extraliga KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów
19:00 Extraliga Sobota SWS Invest - Budrem
19:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Bizpol
sobota, 04. stycznia 2020
16:00 I liga MProjekt - E-Towers Famaba
16:45 I liga PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch
17:30 II liga Prezesjusze - Ampex Jaczów
18:15 II liga Nadodrze - Błękitni Wierzbnica
19:00 II liga Korona - Eleks
19:45 II liga LO1 Team - E-InstalPro
niedziela, 05. stycznia 2020
16:00 I liga Mert - El-Trans
16:45 I liga W&M Łago - 4 Batalion Inżynieryjny
17:30 Extraliga Budrem - ZZ Polska Miedź
18:15 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Sobota SWS Invest
19:00 Extraliga Bizpol - ZZPD Rudna
19:45 Extraliga Inevo/Fuego Team - KS Kłobuczyn
piątek, 10. stycznia 2020
19:00 I liga PWiK Głogów - E-Towers Famaba
19:45 I liga W&M Łago - Budowlani-Paździoch
20:30 I liga MProjekt - El-Trans
21:15 I liga Mert - Los Amigos
niedziela, 12. stycznia 2020
15:00 II liga Korona - Kml Invest
15:45 II liga LO1 Team - Eleks
16:30 II liga Prezesjusze - Błękitni Wierzbnica
17:15 II liga Nadodrze - E-InstalPro
18:00 Extraliga ZZ Polska Miedź - GPK-SUEZ Głogów
18:45 Extraliga ZZPD Rudna - Budrem
19:30 Extraliga Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team
20:15 Extraliga ZZPPM HMG - Bizpol
niedziela, 19. stycznia 2020
15:00 I liga Los Amigos - MProjekt
15:45 I liga E-Towers Famaba - W&M Łago
16:30 I liga El-Trans - PWiK Głogów
17:15 I liga Budowlani-Paździoch - 4 Batalion Inżynieryjny
18:00 Extraliga ZZPD Rudna - GPK-SUEZ Głogów
18:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Inevo/Fuego Team
19:30 Extraliga ZZPPM HMG - Budrem
20:15 Extraliga Sobota SWS Invest - KS Kłobuczyn

:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 923 gości