sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

calendar - calendar

18 Mecze

piątek, 13.12.2019
6 piątek, 13.12.2019 19:00 h E-InstalPro - Eleks 6-3thumbs_up.png 
6 piątek, 13.12.2019 19:45 h Błękitni Wierzbnica - Kml Invest 2-18thumbs_down.png 
6 piątek, 13.12.2019 20:30 h Prezesjusze - LO1 Team 2-6thumbs_down.png 
6 piątek, 13.12.2019 21:15 h Ampex Jaczów - Korona 6-1thumbs_up.png 
niedziela, 15.12.2019
5 niedziela, 15.12.2019 15:00 h KS Kłobuczyn - Bizpol 3-10thumbs_down.png 
5 niedziela, 15.12.2019 15:45 h Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG 0-5thumbs_down.png 
5 niedziela, 15.12.2019 16:30 h ZZ Polska Miedź - ZZPD Rudna 0-10thumbs_down.png 
5 niedziela, 15.12.2019 17:15 h Inevo/Fuego Team - Budrem 0-6thumbs_down.png 
6 niedziela, 15.12.2019 18:00 h Budowlani-Paździoch - Los Amigos 0-1thumbs_down.png 
6 niedziela, 15.12.2019 18:45 h W&M Łago - MProjekt 8-3thumbs_up.png 
6 niedziela, 15.12.2019 19:30 h E-Towers Famaba - El-Trans 0-1thumbs_down.png 
6 niedziela, 15.12.2019 20:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert 1-13thumbs_down.png 
sobota, 21.12.2019
7 sobota, 21.12.2019 16:00 h MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny - 
7 sobota, 21.12.2019 16:45 h Mert - Budowlani-Paździoch - 
7 sobota, 21.12.2019 17:30 h LO1 Team - Ampex Jaczów - 
7 sobota, 21.12.2019 18:15 h Korona - Błękitni Wierzbnica - 
7 sobota, 21.12.2019 19:00 h Nadodrze - Prezesjusze - 
7 sobota, 21.12.2019 19:45 h Kml Invest - E-InstalPro - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1010 gości