sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

SEZON 2000-2001
niedziela, 14 października 2012 11:19

 

TABELA KOŃCOWA

1. PUB FLASH 11 33 75-20

2. PIB 11 28 54-19

3. GWOŹDZIE 11 21 42-32

4. KOMPLEKS 11 18 40-42

5. PAMA 11 18 39-36

6 KOMUNIKACJA 11 15 34-36

7. UW MŁODZI 11 15 29-30

8. ARTLERZYSTA 11 14 29-32

9. SPORTING 11 13 42-33

10. PLAST AL. 11 12 51-59

11. STOP VIDEO 11 7 26-68

12. UW ATLETIC 11 0 23-77

WYNIKI

Kolejka I 01.10.00

15:00 UW Młodzi - Kompleks 2 : 4

16:00 Stop Video - Artylerzysta 2 : 10

17:00 Sporting - PiB 2 : 3

18:00 Komunikacja - Pub Flash 1 : 6

19:00 Plast Al. - UW Atletic 9 : 3

20:00 Gwoździe - Pama 4 : 0

 

Kolejka II 08.10.00

15:00 Sporting - Pama 2 : 7

16:00 PiB - Gwoździe 1 : 1

17:00 Komunikacja - Plast Al. 5 : 3

18:00 Pub Flash - UW Atletic 14 : 1

19:00 UW Młodzi - Stop Video 6 : 0

20:00 Artylerzysta - Kompleks 2 : 3

 

Kolejka III 22.10.00

15:00 Gwoździe - Kompleks 8 : 4

16:00 Plast Al. - Pama 3 : 4

17:00 Komunikacja - UW Atletic 3 : 0

18:00 Sporting - Pub Flash 1 : 6

19:00 Stop Video - PiB 0 : 9

20:00 UW Młodzi - Artylerzysta 3 : 0

 

Kolejka IV 29.10.00

15:00 Artylerzysta - Plast Al. 1 : 6

16:00 Komunikacja - Gwoździe 5 : 6

17:00 Pub Flash - Pama 6 : 0

18:00 UW Młodzi - Sporting 3 : 1

19:00 Kompleks - PiB 3 : 6

20:00 Stop Video - UW Atletic 9 : 3

 

Kolejka V 05.11.00

15:00 Gwoździe - Artylerzysta 3 : 3

16:00 Plast Al. - Kompleks 6 : 5

17:00 Komunikacja - Pama 2 : 5

18:00 UW Atletic - Sporting 0 : 13

19:00 Pub Flash - Stop Video 5 : 3

20:00 PiB - UW Młodzi 5 : 1

 

Kolejka VI 12.11.00

15:00 Sporting - Gwoździe 1 : 0

16:00 Kompleks - Pub Flash 3 : 10

17:00 UW Atletic - Artylerzysta 2 : 4

18:00 PiB - Pama 4 : 1

19:00 Komunikacja - UW Młodzi 4 : 1

20:00 Stop Video - Plast Al. 2 : 9

 

Kolejka VII 19.11.00

15:00 UW Młodzi - Pub Flash 0 : 3 v.o

16:00 Kompleks - Komunikacja 5 : 2

17:00 PiB - Artylerzysta 4 : 0

18:00 Sporting - Stop Video 4 : 5

19:00 UW Atletic - Pama 6 : 7

20::00 Plast Al. - Gwoździe 2 : 5

 

Kolejka VIII 26.11.00

15:00 PiB - Pub Flash 1 : 5

16:00 Sporting - Komunikacja 3 : 4

17:00 Artylerzysta - Pama 3 : 2

18:00 Stop Video - Gwoździe 3 : 3

19:00 Kompleks - UW Atletic 3 : 0

20:00 UW Młodzi - Plast Al. 7 : 4

 

Kolejka IX 17.12.00

15:00 Komunikacja - Artylerzysta 0 : 1

16:00 Plast Al. - PiB 4 : 9

17:00 Stop Video - Pama 1 : 8

18:00 Gwoździe - Pub Flash 4 : 7

19:00 Sporting - Kompleks 3 : 1

20:00 UW Młodzi - UW Atletic 4 : 3

 

Kolejka X 07.01.01

15:00 PiB - UW Atletic 6 : 1

16:00 Kompleks - Pama 5 : 2

17:00 Stop Video - Komunikacja 0 : 7

18:00 Artylerzysta - Pub Flash 2 : 4

19:00 UW Młodzi - Gwoździe 2 : 3

20:00 Sporting - Plast Al 9 : 1

 

Kolejka XI 14.01.01

15:00 Plast Al. - Pub Flash 4 : 9

16:00 Gwoździe - UW Atletic 5 : 4

17:00 Stop Video - Kompleks 1 : 4

18:00 UW Młodzi - Pama 0 : 3 v.o

19:00 Sporting - Artylerzysta 3 : 3

20:00 PiB - Komunikacja 6 : 1

 

 

 

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1162 gości