SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny Arbiter Głogów

calendar - calendar Arbiter Głogów

14 Mecze

piątek, 10.10.2014
1 21:00 h III Liga Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 4-3
piątek, 24.10.2014
2 21:00 h III Liga Arbiter Głogów - Bitbox Team Hala Widowiskowa 9-2
sobota, 08.11.2014
3 19:45 h III Liga Horbat & Panda - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 1-3
wtorek, 11.11.2014
4 21:00 h III Liga Arbiter Głogów - Locus Hala Gimnazjum Nr 2 2-5
niedziela, 23.11.2014
5 14:15 h III Liga Inter-Vera - Arbiter Głogów Hala Gimnazjum Nr 2 6-8
niedziela, 07.12.2014
6 20:15 h III Liga Arbiter Głogów - Los Amigos Hala Gimnazjum Nr 2 2-3
niedziela, 14.12.2014
7 12:00 h III Liga Slavia - Arbiter Głogów Hala Gimnazjum Nr 2 4-4
sobota, 20.12.2014
8 16:30 h III Liga Arbiter Głogów - Ubezp SD/Fitness Mania Studio Hala Widowiskowa 1-3
sobota, 27.12.2014
9 15:45 h III Liga Bitbox Team - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 1-12
sobota, 03.01.2015
10 19:30 h III Liga Arbiter Głogów - Horbat & Panda Hala Widowiskowa 2-5
niedziela, 18.01.2015
11 17:00 h III Liga Locus - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 7-0
sobota, 31.01.2015
12 17:15 h III Liga Arbiter Głogów - Inter-Vera Hala Widowiskowa 4-4
niedziela, 08.02.2015
13 17:15 h III Liga Los Amigos - Arbiter Głogów Hala Gimnazjum Nr 2 3-3
sobota, 21.02.2015
14 15:15 h III Liga Arbiter Głogów - Slavia Hala Widowiskowa 6-1



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 19:15
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1005 gości