sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

SEZON 2002-2003
niedziela, 14 października 2012 11:28

 

TABELA KOŃCOWA

1. Cukierek 22 50 95 : 48

2. KOBE Gwoździe 22 45 107 : 60

3. Atletic 22 43 100 : 51

4. Pama 22 41 84 : 55

5. Piechocki SW 22 31 74 : 81

6. Plast Al 22 31 81 : 96

7. Aquapark 22 28 84 : 82

8. ZEC Ciepłownik 22 26 80 : 91

9. Gold&Delfin-Ryby 22 23 82 : 123

10. Sporting 22 22 71 : 78

11. Famaba 22 19 66 : 101

12. Kompleks 22 17 61 : 113

RUNDA I

Kolejka I

1. KO-BE Gwoździe - Piechocki SW 9 : 2

2. Aquapark - ZEC Ciepłownik 5 : 5

3. Kompleks - Sporting 3 : 3

4. Cukierek - Plast Al. 6 : 4

5. Atletic - Famaba 3 : 1

6. Pama - Gold-Delfin 3 : 4

 

Kolejka II

1. Piechocki SW - Aquapark 5 : 5

2. Pama - KO-BE Gwoździe 3 : 4

3. Plast Al. - Atletic 3 : 1

4. Sporting - Famaba 3 : 3

5. Kompleks - Cukierek 0 : 10

6. ZEC Ciepłownik - Gold-Delfin 1 : 5

 

Kolejka III

1. Atletic - Kompleks 5 : 1

2. Cukierek - Sporting 7 : 1

3. Famaba - Plast Al. 4 : 5

4. Aquapark - Pama 7 : 4

5. ZEC Ciepłownik - Piechocki SW 4 : 4

6. KO-BE Gwoździe - Gold-Delfin 6 : 2

 

Kolejka IV

1. Kompleks - Famaba 3 : 3

2. KO-BE Gwoździe - Aquapark 5 : 5

3. Pama - ZEC Ciepłownik 5 : 1

4. Cukierek - Atletic 1 : 2

5. Sporting - Plast Al. 4 : 5

6. Piechocki SW - Gold-Delfin 10 : 2

 

Kolejka V

1. ZEC Ciepłownik - KO-BE Gwoździe 1 : 3

2. Famaba - Cukierek 3 : 7

3. Atletic - Sporting 9 : 3

4. Piechocki SW - Pama 3 : 1

5. Kompleks - Plast Al 3 : 1

6. Aquapark - Gold-Delfin 3 : 3

 

Kolejka VI

1. Kompleks - Pama 3 : 3

2. Atletic - Aquapark 1 : 2

3. Famaba - Zec Ciepłownik 1 : 3

4. Plast Al. - Piechocki SW 3 : 7

5. Gold-Delfin - Sporting 1 : 9

6. Cukierek - KO-BE Gwoździe 3 : 3

 

Kolejka VII

1. Cukierek - Aquapark 7 : 1

2. Atletic - ZEC Ciepłownik 11 : 2

3. Plast Al. - Pama 4 : 2

4. Famaba - Gold-Delfin 4 : 4

5. Kompleks -KO-BE Gwoździe 2 : 5

6. Sporting - Piechocki SW 2 : 7

 

Kolejka VIII

1. Sporting - Zec Ciepłownik 4 : 4

2. Famaba - KO-BE Gwoździe 2 : 10

3. Gold-Delfin - Plast Al. 6 : 9

4. Kompleks - Aquapark 2 : 6

5. Attletic - Piechocki SW 2 : 2

6. Cukierek - Pama 2 : 0

 

Kolejka IX

1. Plast Al. - KO-BE Gwoździe 3 : 5

2. Kompleks - ZEC Ciepłownik 2 : 1

3. Atletic - Gold-Delfin 3 : 4

4. Cukierek - Piechocki SW 4 : 0

5. Famaba - Aquapark 5 : 2

6. Sporting - Pama 1 : 2

 

Kolejka X

1. Famaba - Pama 0 : 3

2. Plast Al. - ZEC Ciepłownik 3 : 1

3. Kompleks - Piechocki SW 2 : 8

4. Gold-Delfin - Cukierek 0 : 5 v.o

5. Sporting - Aquapark 1 : 2

6. Atletic - KO-BE Gwoździe 7 : 2

 

Kolejka XI

1. Famaba - Piechocki SW 1 : 9

2. Kompleks - Gold-Delfin 4 : 6

3. Sporting - KO-BE Gwoździe 1 : 6

4. Cukierek - ZEC Ciepłownik 5 : 0

5. Pama - Atletic 4 : 3

6. Plast Al. - Aquapark 4 : 4

RUNDA II

Kolejka XII

1. Atletic - Famaba 9 : 2

2. Cukierek - Plast Al. 4 : 3

3. Aquapark - ZEC Ciepłownik 7 : 2

4. Kompleks - Sporting 4 : 4

5. KO-BE Gwoździe - Piechocki Sw 2 : 3

6. Pama - Gold-Delfin 3 : 5

 

Kolejka XIII

1. Sporting - Famaba 3 : 3

2. Gold-Delfin - ZEC Ciepłownik 4 : 6

3. Kompleks - Cukierek 2 : 3

4. Plast Al. - Atletic 4 : 1

5. Pama - KO-BE Gwoździe 2 : 0

6. Piechocki SW - Aquapark 7 : 3

 

Kolejka XIV

1. ZEC Ciepłownik - Piechocki SW 4 : 5

2. Cukierek - Sporting 0 : 2

3. KO-BE Gwoździe - Gold-Delfin 8 : 2

4. Aquapark - Pama 2 : 4

5. Famaba - Plast Al. 2 : 3

6. Atletic - Kompleks 10 : 1

 

Kolejka XV

1. Pama - ZEC Ciepłownik 4 : 1

2. Sporting - Plast Al. 4 : 4

3. Kompleks - Famaba 5 : 0 v.o

4. Piechocki SW - Gold-Delfin 6 : 4

5. Cukierek - Atletic 1 : 5

6. KO-BE Gwoździe - Aquapark 4 : 4

 

Kolejka XVI

1. Aquapark - Gold-Delfin 4 : 1

2. Piechocki SW - Pama 5 : 4

3. Famaba - Cukierek 4 : 5

4. ZEC Ciepłownik - KO-BE Gwoździe 5 : 4

5. Kompleks - Plast Al. 3 : 3

6. Atletic - Sporting 3 : 2

 

Kolejka XVII

1. Plast Al. - Piechocki SW 2 : 7

2. Kompleks - Pama 5 : 7

3. Atletic - Aquapark 6 : 5

4. Cukierek - KO-BE Gwoździe 4 : 2

5. Gold-Delfin - Sporting 0 : 5 v.o

6. Famaba - ZEC Ciepłownik 4 : 3

 

Kolejka XVIII

1. Famaba - Gold-Delfin 8 : 4

2. Sporting - Piechocki SW 6 : 2

3. Plast Al. - Pama 1 : 8

4. Atletic - Zec Ciepłownik 5 : 3

5. Cukierek - Aquapark 4 : 3

6. Kompleks - KO-BE Gwoździe 4 : 12

 

Kolejka XIX

1. Kompleks - Aquapark 2 : 1

2. Sporting - ZEC Ciepłownik 1 : 5

3. Famaba - KO-BE Gwoździe 1 : 4

4. Cukierek - Pama 0 : 0

5. Gold-Delfin - Plast Al. 7 : 4

6. Atletic - Piechocki SW 3 : 2

 

Kolejka XX

1. Kompleks - ZEC Ciepłownik 3 : 8

2. Famaba - Aquapark 5 : 4

3. Atletic - Gold-Delfin 8 : 5

4. Sporting - Pama 2 : 6

5. Cukierek - Piechocki SW 7 : 1

6. Plast Al. - KO-BE Gwoździe 2 : 10

 

Kolejka XXI

1. Famaba - Pama 3 : 4

2. Sporting - Aquapark 4 : 4

3. Atletic - KO-BE Gwoździe 1 : 2

4. Gold-Delfin - Cukierek 2 : 8

5. Kompleks - Piechocki SW 1 : 3

6. Plast Al. - ZEC Ciepłownik 4 : 9

 

Kolejka XXII

1. Sporting - KO-BE Gwoździe 3 : 5

2. Cukierek - ZEC Ciepłownik 2 : 10

3. Famaba - Piechocki SW 6 : 4

4. Pama - Atletic 8 : 2

5. Kompleks - Gold-Delfin 6 : 11

6. Plast Al. - Aquapark 5 : 5

 

 

 

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 840 gości