SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny Inter-Vera

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 10.10.2014 20:15 h Locus - Inter-Vera2 - 4
2 - 3
Zwycięstwa
2 Hala 24.10.2014 20:15 h Inter-Vera - Ubezp SD/Fitness Mania Studio4 - 6
1 - 1
Porażki
3 Hala 08.11.2014 19:00 h Inter-Vera - Los Amigos6 - 3
2 - 0
Zwycięstwa
4 Gim 11.11.2014 20:15 h Slavia - Inter-Vera1 - 1
0 - 0
Remisy
5 Gim 23.11.2014 14:15 h Inter-Vera - Arbiter Głogów6 - 8
2 - 3
Porażki
6 Gim 07.12.2014 21:00 h Bitbox Team - Inter-Vera3 - 10
1 - 7
Zwycięstwa
7 Gim 14.12.2014 12:45 h Inter-Vera - Horbat & Panda3 - 5
1 - 1
Porażki
8 Hala 20.12.2014 17:15 h Inter-Vera - Locus2 - 4
0 - 3
Porażki
9 Hala 27.12.2014 15:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Inter-Vera6 - 0
0 - 0
Porażki
10 Hala 03.01.2015 21:00 h Los Amigos - Inter-Vera6 - 0
2 - 0
Porażki
11 Hala 18.01.2015 16:15 h Inter-Vera - Slavia2 - 3
1 - 0
Porażki
12 Hala 31.01.2015 17:15 h Arbiter Głogów - Inter-Vera4 - 4
2 - 1
Remisy
13 Gim 08.02.2015 15:00 h Inter-Vera - Bitbox Team8 - 4
3 - 2
Zwycięstwa
14 Hala 21.02.2015 16:00 h Horbat & Panda - Inter-Vera6 - 3
3 - 0
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Seweryn Suchorski SPA 2
- Sławomir Baumann SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1415 gości