SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny Slavia

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 10.10.2014 19:30 h Bitbox Team - Slavia3 - 10
1 - 5
Zwycięstwa
2 Hala 26.10.2014 17:30 h Slavia - Horbat & Panda3 - 2
2 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 08.11.2014 20:30 h Locus - Slavia4 - 3
2 - 2
Porażki
4 Gim 11.11.2014 20:15 h Slavia - Inter-Vera1 - 1
0 - 0
Remisy
5 Gim 23.11.2014 12:45 h Los Amigos - Slavia2 - 1
0 - 0
Porażki
6 Gim 07.12.2014 18:45 h Slavia - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 10
1 - 2
Porażki
7 Gim 14.12.2014 12:00 h Slavia - Arbiter Głogów4 - 4
1 - 3
Remisy
8 Hala 20.12.2014 18:00 h Slavia - Bitbox Team11 - 1
7 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 27.12.2014 17:15 h Horbat & Panda - Slavia5 - 1
1 - 1
Porażki
10 Hala 03.01.2015 20:15 h Slavia - Locus2 - 11
1 - 6
Porażki
11 Hala 18.01.2015 16:15 h Inter-Vera - Slavia2 - 3
1 - 0
Zwycięstwa
12 Hala 31.01.2015 15:45 h Slavia - Los Amigos5 - 3
1 - 1
Zwycięstwa
13 Gim 08.02.2015 16:30 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Slavia11 - 1
4 - 0
Porażki
14 Hala 21.02.2015 15:15 h Arbiter Głogów - Slavia6 - 1
2 - 0
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 19:15
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 15
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1353 gości