sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

SEZON 2001 WIOSNA
niedziela, 14 października 2012 12:20

 

TABELA KOŃCOWA

1.

SW GŁOGÓW

11

31

61

:

18

2.

PUB FLASH

11

28

47

:

19

3.

SPORTING/ARTECH

11

26

53

:

23

4.

FARBY

11

19

45

:

39

5.

KOMPLEKS

11

15

44

:

43

6.

UW ATLETIC

11

13

33

:

36

7.

FAMABA

11

13

35

:

50

8.

GWOŹDZIE

11

13

23

:

34

9.

ARTYLERZYSTA

11

12

48

:

43

10.

PAMA

11

10

29

:

49

11.

PLAST AL.

11

9

41

:

65

12.

KOMUNIKACJA

11

3

27

:

67

WYNIKI

Kolejka I

 

 

 

 

1.

09:00

Pama - Pub Flash

1

:

6

 

2.

10:00

Sporting/Artech - Komunikacja

5

:

2

 

3.

17:00

Plast Al. - Kompleks

5

:

6

 

4.

18:00

Artylerzysta - SW Głogów

0

:

10

 

5.

19:00

UW Atletic - Farby

2

:

1

 

6.

20:00

Famaba - Gwoździe

0

:

5

v.o

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka II

 

 

 

 

1.

15:00

Plast Al. - Gwoździe

5

:

0

v.o

2.

16:00

Kompleks - Famaba

5

:

0

v.o

3.

17:00

Artylerzysta - UW Atletic

5

:

2

 

4.

18:00

SW Głogów - Farby

5

:

3

 

5.

19:00

Pama - Sporting/Artech

0

:

10

 

6.

20:00

Komunikacja - Pub Flash

1

:

9

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka III 25.05.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Famaba - Pub Flash

0

:

5

v.o

2.

16:00

UW Atletic - Gwoździe

5

:

0

v.o

3.

17:00

Artylerzysta - Farby

3

:

4

 

4.

18:00

Plast Al. - SW Głogów

1

:

9

 

5.

19:00

Sporting/Artech - Kompleks

8

:

3

 

6.

20:00

Pama - Komunikacja

5

:

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IV 04.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Komunikacja - UW Atletic

3

:

2

 

2.

16:00

Artylerzysta - Famaba

13

:

2

 

3.

17:00

SW Głogów - Gwoździe

4

:

1

 

4.

18:00

Pama - Plast Al.

7

:

2

 

5.

19:00

Pub Flash - Kompleks

3

:

2

 

6.

20:00

Sporting/Artech - Farby

4

:

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka V 11.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Famaba - Komunikacja

3

:

1

 

2.

16:00

UW Atletic - Pub Flash

4

:

4

 

3.

17:00

Artylerzysta - Gwoździe

3

:

4

 

4.

18:00

Farby - Plast Al.

6

:

3

 

5.

19:00

SW Głogów - Sporting/Artech

2

:

2

 

6.

20:00

Kompleks - Pama

5

:

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VI 18.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Plast Al. - Famaba

3

:

5

 

2.

16:00

Pub Flash - SW Głogów

1

:

3

 

3.

17:00

Farby - Komunikacja

5

:

3

 

4.

18:00

Kompleks - Gwoździe

1

:

6

 

5.

19:00

Artylerzysta - Pama

0

:

3

 

6.

20:00

Sporting/Artech - UW Atletic

2

:

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VII 25.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Pama - Sw Głogów

0

:

6

 

2.

16:00

Pub Flash - Artylerzysta

5

:

2

 

3.

17:00

Kompleks - Komunikacja

5

:

3

 

4.

18:00

Plast Al. - Sporting/Artech

3

:

11

 

5.

19:00

Farby - Gwoździe

1

:

1

 

6.

20:00

UW Atletic - Famaba

4

:

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VIII 08.04.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Kompleks - SW Głogów

2

:

4

 

2.

16:00

Plast Al. - Artylerzysta

5

:

4

 

3.

17:00

Komunikacja - Gwoździe

2

:

5

 

4.

18:00

Sportin/Artech - Famaba

5

:

3

 

5.

19:00

Pub Flash - Farby

5

:

3

 

6.

20:00

Pama - UW Atletic

3

:

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IX 22.04.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Artylerzysta - Komunikacja

11

:

2

 

2.

16:00

UW Atletic - Kompleks

0

:

6

 

3.

17:00

Sporting/Artech - Gwoździe

4

:

2

 

4.

18:00

Famaba - SW Głogów

3

:

5

 

5.

19:00

Plast Al. - Pub Flash

2

:

5

 

6.

20:00

Pama - Farby

3

:

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka X 06.05.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Kompleks - Farby

5

:

6

 

2.

16:00

Pub Flash - Gwoździe

2

:

1

 

3.

17:00

Sporting/Artech - Artylerzysta

2

:

1

 

4.

18:00

Komunikacja - SW Głogów

2

:

8

 

5.

19:00

Pama - Famaba

3

:

5

 

6.

20:00

Plast Al. - UW Atletic

3

:

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka XI 20.05.2001

 

 

 

 

1.

15:00

UW Atletic - SW Głogów

3

:

5

 

2.

16:00

Famaba - Farby

5

:

6

 

3.

17:00

Sporting/Artech - Pub Flash

0

:

2

 

4.

18:00

Pama - Gwoździe

2

:

3

 

5.

19:00

Plast Al. - Komunikacja

9

:

6

 

6.

20:00

Kompleks - Artlerzysta

4

:

6

 

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 490 gości