sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Inevo/Fuego Team

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 28.10.2018 18:45 h Inevo/Fuego Team - Sobota SWS Invest2 - 3
1 - 3
Porażki
2 Hala 04.11.2018 20:15 h ZZ Polska Miedź - Inevo/Fuego Team3 - 3
1 - 1
Remisy
3 Hala 11.11.2018 18:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPD Rudna1 - 5
0 - 3
Porażki
4 Hala 02.12.2018 17:30 h Bizpol - Inevo/Fuego Team4 - 1
3 - 1
Porażki
5 Hala 16.12.2018 18:00 h Inevo/Fuego Team - Budowlani-Paździoch15 - 5
5 - 2
Zwycięstwa
6 Hala 22.12.2018 18:15 h Budrem - Inevo/Fuego Team3 - 1
0 - 1
Porażki
7 Hala 30.12.2018 16:10 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team1 - 6
0 - 2
Zwycięstwa
8 Hala 06.01.2019 15:30 h Inevo/Fuego Team - Locus6 - 3
3 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 13.01.2019 17:00 h MProjekt - Inevo/Fuego Team4 - 11
1 - 4
Zwycięstwa
10 Hala 20.01.2019 19:45 h Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team1 - 1
1 - 0
Remisy
11 Hala 27.01.2019 16:45 h Inevo/Fuego Team - ZZ Polska Miedź9 - 0
3 - 0
Zwycięstwa
12 Hala 03.02.2019 16:00 h ZZPD Rudna - Inevo/Fuego Team5 - 4
3 - 1
Porażki
13 Hala 10.02.2019 15:45 h Inevo/Fuego Team - Bizpol3 - 1
1 - 0
Zwycięstwa
14 Hala 17.02.2019 21:15 h Budowlani-Paździoch - Inevo/Fuego Team0 - 14
0 - 8
Zwycięstwa
15 Hala 24.02.2019 16:45 h Inevo/Fuego Team - Budrem1 - 2
1 - 2
Porażki
16 Hala 03.03.2019 14:30 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG7 - 5
1 - 4
Zwycięstwa
17 Hala 10.03.2019 18:00 h Locus - Inevo/Fuego Team4 - 8
2 - 4
Zwycięstwa
18 Hala 16.03.2019 17:00 h Inevo/Fuego Team - MProjekt11 - 9
3 - 6
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
LO1 Team
LO1 Team
Korona
Korona
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Nadodrze
Nadodrze
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
Prezesjusze
Prezesjusze
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Kolejka 13
Miejsce Hala Data So., 08. Lut. 2020 Początek meczu 15:00
Korona
Korona
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
- Mateusz Tkacz ZZP 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 17
3 Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Wojciech Mysłowski AMP 14
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 389 gości