sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Sobota SWS Invest

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 28.10.2018 18:45 h Inevo/Fuego Team - Sobota SWS Invest2 - 3
1 - 3
Zwycięstwa
2 Hala 04.11.2018 21:00 h Sobota SWS Invest - Locus8 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 11.11.2018 19:30 h MProjekt - Sobota SWS Invest2 - 2
1 - 2
Remisy
4 Hala 02.12.2018 19:00 h Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG1 - 2
1 - 1
Porażki
5 Hala 16.12.2018 17:15 h Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź1 - 1
0 - 0
Remisy
6 Hala 22.12.2018 19:00 h ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest2 - 0
0 - 0
Porażki
7 Hala 29.12.2018 19:15 h Sobota SWS Invest - Bizpol5 - 0
3 - 0
Zwycięstwa
8 Hala 06.01.2019 18:30 h Budowlani-Paździoch - Sobota SWS Invest3 - 12
2 - 4
Zwycięstwa
9 Hala 13.01.2019 19:15 h Sobota SWS Invest - Budrem0 - 3
0 - 2
Porażki
10 Hala 20.01.2019 19:45 h Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team1 - 1
1 - 0
Remisy
11 Hala 27.01.2019 16:00 h Locus - Sobota SWS Invest3 - 4
1 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 03.02.2019 17:30 h Sobota SWS Invest - MProjekt12 - 2
6 - 0
Zwycięstwa
13 Hala 10.02.2019 17:15 h ZZPPM HMG - Sobota SWS Invest1 - 3
1 - 2
Zwycięstwa
14 Hala 17.02.2019 19:45 h ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest2 - 4
0 - 3
Zwycięstwa
15 Hala 24.02.2019 16:00 h Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna2 - 2
2 - 1
Remisy
16 Hala 03.03.2019 16:45 h Bizpol - Sobota SWS Invest4 - 7
2 - 3
Zwycięstwa
17 Hala 10.03.2019 20:15 h Sobota SWS Invest - Budowlani-Paździoch6 - 1
4 - 1
Zwycięstwa
18 Hala 16.03.2019 00:00 h Budrem - Sobota SWS Invest0 - 5
v - o
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
PWiK Głogów
PWiK Głogów
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 24. Lis. 2019 Początek meczu 15:00
LO1 Team
LO1 Team
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 7
- Adam Kubik EIN 7
3 Sebastian Jeżewski ELE 6
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 910 gości