SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Locus

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 28.10.2018 19:30 h Locus - MProjekt3 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
2 Hala 04.11.2018 21:00 h Sobota SWS Invest - Locus8 - 0
2 - 0
Porażki
3 Hala 11.11.2018 17:15 h Locus - ZZPM HMG5 - 5
2 - 4
Remisy
4 Hala 02.12.2018 18:15 h MZZPD Rudna - Locus3 - 1
1 - 0
Porażki
5 Hala 16.12.2018 19:30 h Locus - Bizpol3 - 4 Porażki
6 Hala 22.12.2018 20:30 h Budowlani-Paździoch - Locus3 - 4
1 - 2
Zwycięstwa
7 Hala 30.12.2018 17:35 h Locus - Budrem1 - 2
0 - 2
Porażki
8 Hala 06.01.2019 15:30 h Inevo/Fuego Team - Locus6 - 3
3 - 0
Porażki
9 Hala 13.01.2019 16:15 h ZZPPM HMG - Locus7 - 1
4 - 1
Porażki
10 Hala 20.01.2019 19:00 h MProjekt - Locus9 - 3
4 - 1
Porażki
11 Hala 27.01.2019 16:00 h Locus - Sobota SWS Invest3 - 4
1 - 1
Porażki
12 Hala 03.02.2019 16:45 h ZZPM HMG - Locus30 - 4
14 - 0
Porażki
13 Hala 10.02.2019 15:00 h Locus - MZZPD Rudna1 - 17
0 - 4
Porażki
14 Hala 17.02.2019 20:30 h Bizpol - Locus5 - 0
V - O)
Porażki
15 Hala 24.02.2019 14:30 h Locus - Budowlani-Paździoch8 - 3
3 - 0
Zwycięstwa
16 Hala 03.03.2019 16:00 h Budrem - Locus13 - 2
6 - 1
Porażki
17 Hala 10.03.2019 18:00 h Locus - Inevo/Fuego Team4 - 8
2 - 4
Porażki
18 Hala 16.03.2019 15:30 h Locus - ZZPPM HMG0 - 5
v - o
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Michał Morawski BIZ 1
- Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 955 gości