sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny ZZPD Rudna

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 28.10.2018 17:15 h Budowlani-Paździoch - ZZPD Rudna1 - 12
0 - 2
Zwycięstwa
2 Hala 04.11.2018 18:45 h ZZPD Rudna - Budrem3 - 1
1 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 11.11.2018 18:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPD Rudna1 - 5
0 - 3
Zwycięstwa
4 Hala 02.12.2018 18:15 h ZZPD Rudna - Locus3 - 1
1 - 0
Zwycięstwa
5 Hala 16.12.2018 18:45 h MProjekt - ZZPD Rudna4 - 10
2 - 8
Zwycięstwa
6 Hala 22.12.2018 19:00 h ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest2 - 0
0 - 0
Zwycięstwa
7 Hala 30.12.2018 16:50 h ZZ Polska Miedź - ZZPD Rudna2 - 11
0 - 6
Zwycięstwa
8 Hala 06.01.2019 16:15 h ZZPD Rudna - ZZPPM HMG4 - 1
3 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 13.01.2019 17:45 h ZZPD Rudna - Bizpol3 - 2
2 - 1
Zwycięstwa
10 Hala 20.01.2019 21:15 h ZZPD Rudna - Budowlani-Paździoch5 - 0
v - o
Zwycięstwa
11 Hala 08.02.2019 18:00 h Budrem - ZZPD Rudna1 - 3
1 - 0
Zwycięstwa
12 Hala 03.02.2019 16:00 h ZZPD Rudna - Inevo/Fuego Team5 - 4
3 - 1
Zwycięstwa
13 Hala 10.02.2019 15:00 h Locus - ZZPD Rudna1 - 17
0 - 4
Zwycięstwa
14 Hala 17.02.2019 19:00 h ZZPD Rudna - MProjekt12 - 4
6 - 2
Zwycięstwa
15 Hala 24.02.2019 16:00 h Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna2 - 2
2 - 1
Remisy
16 Hala 03.03.2019 15:15 h ZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź13 - 1
4 - 1
Zwycięstwa
17 Hala 10.03.2019 17:15 h ZZPPM HMG - ZZPD Rudna0 - 5
V - O
Zwycięstwa
18 Hala 16.03.2019 18:00 h Bizpol - ZZPD Rudna2 - 1
2 - 0
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 821 gości