SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 13.11.2022 18:00 h ZZPPM HMG - Bizpol4 - 3
2 - 1
1 Hala 13.11.2022 18:45 h MZZPD HMG - LO1 Team7 - 0
3 - 0
1 Hala 13.11.2022 19:30 h ZZPM HMG - E-InstalPro2 - 5
1 - 3
1 Hala 13.11.2022 20:15 h MZZPD Rudna - Gum-Mar3 - 1
1 - 1
2 Hala 20.11.2022 18:30 h MZZPD Rudna - Mert6 - 4
3 - 0
2 Hala 20.11.2022 19:15 h Bizpol - E-InstalPro13 - 2
6 - 1
2 Hala 20.11.2022 20:00 h ZZPPM HMG - Gum-Mar3 - 6
3 - 3
2 Hala 20.11.2022 20:45 h ZZPM HMG - LO1 Team7 - 3
1 - 3
3 Hala 08.01.2023 18:30 h Mert - ZZPM HMG2 - 1
2 - 0
3 Hala 08.01.2023 19:15 h LO1 Team - ZZPPM HMG2 - 1
1 - 0
3 Hala 08.01.2023 20:00 h MZZPD HMG - MZZPD Rudna0 - 3
0 - 0
3 Hala 08.01.2023 20:45 h Gum-Mar - Bizpol3 - 8
0 - 4
4 Hala 09.12.2022 18:00 h ZZPPM HMG - Mert6 - 4
3 - 2
4 Hala 09.12.2022 18:30 h Bizpol - LO1 Team18 - 4
7 - 0
4 Hala 09.12.2022 19:45 h E-InstalPro - Gum-Mar5 - 10
1 - 1
4 Hala 09.12.2022 20:15 h ZZPM HMG - MZZPD HMG2 - 4
2 - 2
5 Hala 17.12.2022 18:30 h Mert - Bizpol2 - 4
1 - 2
5 Hala 17.12.2022 19:15 h MZZPD HMG - ZZPPM HMG3 - 3
5 Hala 17.12.2022 20:00 h LO1 Team - E-InstalPro3 - 4
1 - 1
5 Hala 17.12.2022 20:45 h MZZPD Rudna - ZZPM HMG9 - 1
4 - 0
6 Hala 30.12.2022 18:00 h E-InstalPro - ZZPPM HMG3 - 5
1 - 4
6 Hala 30.12.2022 18:45 h Gum-Mar - ZZPM HMG12 - 4
4 - 1
6 Hala 30.12.2022 19:30 h LO1 Team - MZZPD Rudna1 - 19
0 - 9
6 Hala 30.12.2022 20:15 h Mert - MZZPD HMG4 - 0
1 - 0
7 Hala 15.01.2023 18:30 h MZZPD HMG - E-InstalPro3 - 4
2 - 1
7 Hala 15.01.2023 19:15 h MZZPD Rudna - Bizpol4 - 3
1 - 1
7 Hala 15.01.2023 20:00 h Mert - Gum-Mar2 - 6
1 - 1
7 Hala 15.01.2023 20:45 h ZZPM HMG - ZZPPM HMG3 - 5
0 - 3
8 Hala 22.01.2023 18:30 h E-InstalPro - MZZPD Rudna0 - 10
0 - 3
8 Hala 22.01.2023 19:15 h Gum-Mar - MZZPD HMG4 - 3
1 - 1
8 Hala 22.01.2023 20:00 h Bizpol - ZZPM HMG3 - 3
1 - 1
8 Hala 22.01.2023 20:45 h LO1 Team - Mert3 - 5
2 - 2
9 Hala 29.01.2023 18:30 h E-InstalPro - Mert4 - 3
0 - 0
9 Hala 29.01.2023 19:15 h Gum-Mar - LO1 Team17 - 4
10 - 1
9 Hala 10.02.2023 19:00 h Bizpol - MZZPD HMG1 - 0
0 - 0
9 Hala 10.02.2023 19:45 h ZZPPM HMG - MZZPD Rudna0 - 6
0 - 1
10 Hala 05.02.2023 18:30 h Bizpol - ZZPPM HMG25 - 5
11 - 2
10 Hala 05.02.2023 19:15 h Gum-Mar - MZZPD Rudna1 - 3
1 - 2
10 Hala 05.02.2023 20:00 h E-InstalPro - ZZPM HMG0 - 7
0 - 1
10 Hala 05.02.2023 20:45 h LO1 Team - MZZPD HMG2 - 14
0 - 5
11 Hala 12.02.2023 18:30 h LO1 Team - ZZPM HMG4 - 4
1 - 1
11 Hala 12.02.2023 19:15 h Gum-Mar - ZZPPM HMG7 - 8
6 - 3
11 Hala 12.02.2023 20:00 h Mert - MZZPD Rudna0 - 5
V - O
11 Hala 12.02.2023 20:45 h E-InstalPro - Bizpol0 - 13
0 - 4
12 Hala 18.02.2023 00:00 h Bizpol - Gum-Mar5 - 0
v - o
12 Hala 18.02.2023 19:00 h MZZPD Rudna - MZZPD HMG5 - 3
1 - 1
12 Hala 18.02.2023 19:45 h ZZPPM HMG - LO1 Team45 - 3
20 - 0
12 Hala 18.02.2023 20:30 h ZZPM HMG - Mert6 - 2
2 - 0
13 Hala 24.02.2023 19:00 h Mert - ZZPPM HMG0 - 5
V - O
13 Hala 24.02.2023 19:45 h LO1 Team - Bizpol3 - 14
0 - 6
13 Hala 24.02.2023 20:30 h MZZPD HMG - ZZPM HMG6 - 3
2 - 0
13 Hala 24.02.2023 21:15 h Gum-Mar - E-InstalPro10 - 5
3 - 2
14 Hala 26.02.2023 18:30 h Bizpol - Mert10 - 1
3 - 1
14 Hala 26.02.2023 19:15 h ZZPPM HMG - MZZPD HMG5 - 5
2 - 2
14 Hala 26.02.2023 20:00 h E-InstalPro - LO1 Team2 - 4
1 - 1
14 Hala 26.02.2023 20:45 h ZZPM HMG - MZZPD Rudna2 - 6
1 - 2
15 Hala 03.03.2023 18:30 h ZZPM HMG - Gum-Mar0 - 5
V - O
15 Hala 03.03.2023 19:15 h MZZPD Rudna - LO1 Team16 - 4
8 - 2
15 Hala 03.03.2023 20:00 h ZZPPM HMG - E-InstalPro10 - 5
1 - 2
15 Hala 03.03.2023 20:45 h MZZPD HMG - Mert7 - 1
3 - 0
16 Hala 05.03.2023 18:30 h Bizpol - MZZPD Rudna2 - 3
1 - 2
16 Hala 05.03.2023 19:15 h Gum-Mar - Mert3 - 7
1 - 4
16 Hala 05.03.2023 20:00 h E-InstalPro - MZZPD HMG2 - 5
1 - 3
16 Hala 05.03.2023 20:45 h ZZPPM HMG - ZZPM HMG6 - 3
0 - 1
17 Hala 12.03.2023 17:00 h MZZPD HMG - Gum-Mar7 - 3
3 - 0
17 Hala 12.03.2023 17:45 h ZZPM HMG - Bizpol2 - 3
1 - 2
17 Hala 12.03.2023 18:30 h MZZPD Rudna - E-InstalPro7 - 2
5 - 1
17 Hala 12.03.2023 19:15 h Mert - LO1 Team10 - 2
5 - 0
18 Hala 17.03.2023 17:45 h MZZPD Rudna - ZZPPM HMG10 - 4
4 - 2
18 Hala 17.03.2023 18:30 h MZZPD HMG - Bizpol2 - 6
1 - 1
18 Hala 17.03.2023 19:15 h LO1 Team - Gum-Mar3 - 14
0 - 3
18 Hala 17.03.2023 20:00 h Mert - E-InstalPro4 - 3
3 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 26
2 Miłosz Jóźwiak MER 24
3 Piotr Pietruszko GUM 20
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Radosław Szafer TEA 1
- Kacper Oberc TEA 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Grzegorz Karbownik GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 2
- Marcin Zdziechowicz MZZ 2
- Kacper Oberc TEA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 1
- Szymon Gil MZZ 1
- Marcin Zdziechowicz MZZ 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot ORZ 16
2 Kacper Kruczek ORZ 10
- Kamil Walner NAD 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner NAD 3
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Długosz LSA 1
- Hubert Bagrowski ORZ 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Franczyk PAD 2
- Bartosz Torba ORZ 2
- Kamil Piotrowski NAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Piotrowski NAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2156 gości