sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny Eleks

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 27.10.2018 18:45 h Eleks - Nadodrze4 - 6
2 - 2
Porażki
5 02.12.2018 15:15 h Eleks - E-Towers Famaba1 - 4
0 - 2
Porażki
6 14.12.2018 20:15 h El-Trans - Eleks9 - 0
7 - 0
Porażki
8 28.12.2018 18:45 h Eleks - LO1 Team3 - 4
2 - 3
Porażki
10 11.01.2019 20:15 h Nadodrze - Eleks6 - 2
1 - 1
Porażki
11 20.01.2019 16:45 h Eleks - Prezesjusze2 - 4
0 - 2
Porażki
12 01.02.2019 20:15 h W&M Łago - Eleks6 - 2
1 - 1
Porażki
15 24.02.2019 20:30 h Eleks - El-Trans1 - 9
0 - 4
Porażki
17 10.03.2019 13:30 h LO1 Team - Eleks4 - 3
1 - 2
Porażki
18 17.03.2019 16:30 h Eleks - Los Amigos5 - 10
3 - 4
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Michał Szmaciński BUD 1
- Patryk Teper BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 948 gości