sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 27.10.2018 16:30 h GPK-SUEZ Głogów - PWiK Głogów4 - 3
1 - 0
1 27.10.2018 17:15 h Jagermeister - KS Kłobuczyn2 - 3
1 - 1
1 27.10.2018 18:00 h Inter-Vera - Mert1 - 2
0 - 1
1 28.10.2018 20:15 h Rapido - 4 Batalion Inżynieryjny2 - 3
0 - 2
1 28.10.2018 21:00 h Kazet - Koźlice Team0 - 5
W - O
2 03.11.2018 19:30 h Koźlice Team - Rapido3 - 3
2 - 1
2 03.11.2018 20:15 h Mert - Jagermeister5 - 5
3 - 2
2 03.11.2018 21:00 h KS Kłobuczyn - Kazet2 - 9
2 04.11.2018 16:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - GPK-SUEZ Głogów5 - 3
3 - 3
2 04.11.2018 17:15 h PWiK Głogów - Inter-Vera6 - 3
3 - 2
3 12.11.2018 17:30 h Jagermeister - PWiK Głogów6 - 4
3 - 2
3 12.11.2018 18:15 h Koźlice Team - KS Kłobuczyn1 - 7
0 - 4
3 12.11.2018 19:00 h Rapido - GPK-SUEZ Głogów7 - 4
2 - 3
3 12.11.2018 19:45 h Inter-Vera - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 1
1 - 1
3 12.11.2018 20:30 h Kazet - Mert8 - 2
2 - 0
4 16.11.2018 18:00 h PWiK Głogów - Kazet2 - 3
1 - 0
4 16.11.2018 18:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - Jagermeister6 - 1
3 - 0
4 16.11.2018 19:30 h KS Kłobuczyn - Rapido5 - 2
3 - 0
4 16.11.2018 20:15 h Mert - Koźlice Team8 - 0
3 - 0
4 16.11.2018 21:00 h GPK-SUEZ Głogów - Inter-Vera2 - 4
0 - 2
5 30.11.2018 18:45 h Rapido - Inter-Vera4 - 7
2 - 2
5 30.11.2018 19:30 h KS Kłobuczyn - Mert5 - 6
3 - 1
5 30.11.2018 20:15 h Jagermeister - GPK-SUEZ Głogów8 - 4
2 - 2
5 30.11.2018 21:00 h Koźlice Team - PWiK Głogów6 - 2
2 - 2
5 02.12.2018 21:15 h Kazet - 4 Batalion Inżynieryjny2 - 2
1 - 1
6 07.12.2018 18:45 h PWiK Głogów - KS Kłobuczyn2 - 6
1 - 5
6 07.12.2018 19:30 h Mert - Rapido3 - 3
1 - 2
6 07.12.2018 20:15 h Inter-Vera - Jagermeister10 - 2
3 - 1
6 07.12.2018 21:00 h GPK-SUEZ Głogów - Kazet1 - 5
6 21.12.2018 18:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - Koźlice Team2 - 3
1 - 0
7 15.12.2018 16:00 h Rapido - Jagermeister4 - 2
2 - 2
7 15.12.2018 16:45 h Mert - PWiK Głogów4 - 3
1 - 1
7 15.12.2018 17:30 h KS Kłobuczyn - 4 Batalion Inżynieryjny4 - 4
2 - 2
7 15.12.2018 18:15 h Koźlice Team - GPK-SUEZ Głogów3 - 7
1 - 4
7 16.12.2018 20:15 h Kazet - Inter-Vera4 - 1
8 23.12.2018 16:00 h PWiK Głogów - Rapido3 - 4
0 - 1
8 23.12.2018 16:45 h Jagermeister - Kazet1 - 2
1 - 1
8 23.12.2018 17:30 h Inter-Vera - Koźlice Team4 - 1
3 - 1
8 23.12.2018 18:15 h GPK-SUEZ Głogów - KS Kłobuczyn5 - 7
2 - 2
8 23.12.2018 19:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert1 - 2
9 29.12.2018 15:30 h PWiK Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny5 - 12
2 - 6
9 29.12.2018 16:15 h Koźlice Team - Jagermeister3 - 7
3 - 3
9 29.12.2018 17:00 h KS Kłobuczyn - Inter-Vera8 - 5
4 - 1
9 29.12.2018 17:45 h Mert - GPK-SUEZ Głogów2 - 4
0 - 3
9 29.12.2018 18:30 h Rapido - Kazet6 - 4
3 - 3
10 04.01.2019 18:45 h Koźlice Team - Kazet1 - 8
1 - 3
10 04.01.2019 19:30 h PWiK Głogów - GPK-SUEZ Głogów5 - 4
2 - 2
10 04.01.2019 20:15 h KS Kłobuczyn - Jagermeister12 - 2
5 - 0
10 04.01.2019 21:00 h Mert - Inter-Vera4 - 3
0 - 1
10 06.01.2019 19:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Rapido4 - 3
2 - 0
11 12.01.2019 15:30 h Rapido - Koźlice Team1 - 0
0 - 0
11 12.01.2019 16:15 h Kazet - KS Kłobuczyn3 - 5
2 - 2
11 12.01.2019 17:00 h GPK-SUEZ Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny7 - 1
4 - 1
11 12.01.2019 17:45 h Inter-Vera - PWiK Głogów5 - 2
3 - 0
11 12.01.2019 18:30 h Jagermeister - Mert3 - 7
1 - 3
12 27.01.2019 17:30 h GPK-SUEZ Głogów - Rapido2 - 1
1 - 0
12 27.01.2019 18:15 h KS Kłobuczyn - Koźlice Team6 - 2
2 - 1
12 27.01.2019 19:00 h Mert - Kazet3 - 7
0 - 3
12 27.01.2019 19:45 h PWiK Głogów - Jagermeister5 - 8
0 - 4
12 27.01.2019 20:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Inter-Vera2 - 4
13 08.02.2019 18:45 h Rapido - KS Kłobuczyn1 - 1
0 - 0
13 08.02.2019 19:30 h Koźlice Team - Mert4 - 2
3 - 2
13 08.02.2019 20:15 h Kazet - PWiK Głogów4 - 2
3 - 0
13 08.02.2019 21:00 h Inter-Vera - GPK-SUEZ Głogów4 - 3
1 - 0
13 10.02.2019 18:45 h Jagermeister - 4 Batalion Inżynieryjny7 - 5
3 - 4
14 17.02.2019 14:30 h Inter-Vera - Rapido4 - 4
0 - 2
14 17.02.2019 15:15 h Mert - KS Kłobuczyn4 - 4
3 - 2
14 17.02.2019 16:00 h PWiK Głogów - Koźlice Team6 - 4
3 - 2
14 17.02.2019 16:45 h GPK-SUEZ Głogów - Jagermeister5 - 4
1 - 1
14 17.02.2019 17:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Kazet2 - 2
0 - 1
15 02.03.2019 15:00 h Rapido - Mert4 - 1
0 - 1
15 02.03.2019 15:45 h Jagermeister - Inter-Vera0 - 5
v - o
15 02.03.2019 16:30 h KS Kłobuczyn - PWiK Głogów3 - 1
2 - 0
15 02.03.2019 17:15 h Kazet - GPK-SUEZ Głogów2 - 6
2 - 3
15 02.03.2019 18:00 h Koźlice Team - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 2
0 - 1
16 08.03.2019 18:00 h GPK-SUEZ Głogów - Koźlice Team8 - 2
4 - 2
16 08.03.2019 18:45 h Jagermeister - Rapido1 - 10
0 - 3
16 08.03.2019 19:30 h PWiK Głogów - Mert8 - 8
4 - 6
16 08.03.2019 20:15 h Inter-Vera - Kazet4 - 7
0 - 4
16 10.03.2019 21:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - KS Kłobuczyn2 - 4
2 - 2
17 15.03.2019 18:45 h Koźlice Team - Inter-Vera17 - 3
8 - 0
17 15.03.2019 19:30 h KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów1 - 3
1 - 1
17 15.03.2019 20:15 h Rapido - PWiK Głogów1 - 4
0 - 0
17 15.03.2019 21:00 h Kazet - Jagermeister13 - 5
0 - 1
17 17.03.2019 19:15 h Mert - 4 Batalion Inżynieryjny5 - 3
18 30.03.2019 15:00 h Kazet - Rapido8 - 9
4 - 4
18 30.03.2019 15:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów3 - 3
1 - 1
18 30.03.2019 16:30 h GPK-SUEZ Głogów - Mert9 - 2
4 - 0
18 30.03.2019 17:15 h Jagermeister - Koźlice Team5 - 6
2 - 2
18 30.03.2019 18:00 h Inter-Vera - KS Kłobuczyn4 - 5
3 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Data So., 28. Lis. 2020 Początek meczu 18:00
Mert
Mert
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 28. Lis. 2020 Początek meczu 18:50
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 28. Lis. 2020 Początek meczu 19:40
ZZ Polska Miedź
ZZ Polska Miedź
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Miejsce Hala Data So., 28. Lis. 2020 Początek meczu 20:30
Bizpol
Bizpol
Budrem
Budrem
-:-

Kolejka 2
Miejsce Hala Data N., 29. Lis. 2020 Początek meczu 16:00
Korona Nosocice
Korona Nosocice
Gum-Mar
Gum-Mar
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Tkacz ZZP 5
2 Mateusz Surożyński BIZ 4
3 Kamil Kaczmar ZPD 3
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 1
- Wojciech Kubik BIZ 1
- Konrad Węglarz ZPD 1

I liga

Nie zaznaczono wydarzenia

Naszą witrynę przegląda teraz 1259 gości