SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Gim 09.10.2016 17:30 h Euromaster - ZZ Polska Miedź4 - 0
2 - 0
1 Gim 09.10.2016 18:30 h Trustbuddy - Sobota SWS Invest4 - 2
2 - 1
1 Gim 09.10.2016 19:15 h Budrem - MZZPD Rudna1 - 8
0 - 3
1 22.10.2016 00:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
2 15.10.2016 00:00 h Sobota SWS Invest - PoliArt Bartosik5 - 0
v - 0
2 Gim 15.10.2016 17:30 h MZZPD Rudna - Euromaster3 - 2
1 - 1
2 Hala 05.11.2016 19:00 h ZZ Polska Miedź - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 5
2 - 3
2 Hala 05.11.2016 19:45 h Trustbuddy - Budrem3 - 3
2 - 2
3 Hala 23.10.2016 19:45 h Budrem - ZZ Polska Miedź3 - 4
1 - 2
3 11.11.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - MZZPD Rudna0 - 5
v - o
3 Hala 12.11.2016 18:30 h Euromaster - Trustbuddy7 - 2
4 - 0
3 Hala 13.11.2016 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest2 - 3
1 - 2
4 Gim 15.10.2016 19:00 h ZZ Polska Miedź - Trustbuddy1 - 4
1 - 1
4 19.11.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - Euromaster0 - 5
v - o
4 Hala 19.11.2016 18:30 h MZZPD Rudna - AZS PWSZ/POS-BUD7 - 2
4 - 1
4 Hala 27.11.2016 13:00 h Sobota SWS Invest - Budrem7 - 0
2 - 0
5 03.12.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - ZZ Polska Miedź0 - 5
v - o
5 Gim 03.12.2016 19:15 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest2 - 1
1 - 1
5 Gim 03.12.2016 20:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Trustbuddy5 - 2
1 - 0
5 Hala 17.12.2016 20:30 h Euromaster - Budrem7 - 4
3 - 1
6 Gim 15.10.2016 19:45 h Budrem - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 2
2 - 0
6 Gim 26.11.2016 19:15 h ZZ Polska Miedź - MZZPD Rudna1 - 10
0 - 5
6 18.12.2016 00:00 h Trustbuddy - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
6 Hala 18.12.2016 20:15 h Sobota SWS Invest - Euromaster2 - 2
2 - 0
7 Hala 23.10.2016 19:00 h MZZPD Rudna - Trustbuddy4 - 0
7 Hala 30.10.2016 19:00 h Euromaster - AZS PWSZ/POS-BUD6 - 3
4 - 1
7 Hala 19.11.2016 19:15 h Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź7 - 2
3 - 1
7 27.11.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - Budrem0 - 5
v - o
8 10.12.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - AZS PWSZ/POS-BUD0 - 5
v - o
8 Hala 10.12.2016 18:15 h ZZ Polska Miedź - Euromaster4 - 3
1 - 0
8 Hala 10.12.2016 19:00 h MZZPD Rudna - Budrem6 - 3
3 - 1
8 Hala 10.12.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - Trustbuddy0 - 1
0 - 1
9 06.01.2017 00:00 h PoliArt Bartosik - Sobota SWS Invest0 - 5
v - 0
9 Gim 06.01.2017 17:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - ZZ Polska Miedź2 - 7
1 - 1
9 Gim 06.01.2017 18:00 h Budrem - Trustbuddy4 - 4
1 - 0
9 Gim 06.01.2017 18:45 h Euromaster - MZZPD Rudna8 - 4
2 - 3
10 14.01.2017 00:00 h MZZPD Rudna - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
10 Hala 14.01.2017 19:00 h ZZ Polska Miedź - Budrem1 - 6
0 - 1
10 Hala 14.01.2017 19:45 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 3
1 - 2
10 Hala 15.01.2017 19:30 h Trustbuddy - Euromaster3 - 6
2 - 2
11 28.01.2017 00:00 h Euromaster - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
11 Hala 28.01.2017 19:15 h Trustbuddy - ZZ Polska Miedź10 - 1
2 - 0
11 Hala 28.01.2017 20:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - MZZPD Rudna0 - 5
v - o
11 Hala 28.01.2017 20:45 h Budrem - Sobota SWS Invest4 - 5
2 - 4
12 Hala 11.02.2017 18:00 h Budrem - Euromaster1 - 12
1 - 6
12 12.02.2017 00:00 h ZZ Polska Miedź - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
12 Hala 12.02.2017 19:00 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna0 - 5
0 - 3
12 Hala 12.02.2017 19:45 h Trustbuddy - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 3
1 - 1
13 26.02.2017 00:00 h PoliArt Bartosik - Trustbuddy0 - 5
v - o
13 Hala 26.02.2017 18:00 h Euromaster - Sobota SWS Invest8 - 1
5 - 0
13 Hala 26.02.2017 18:45 h AZS PWSZ/POS-BUD - Budrem2 - 14
1 - 3
13 Hala 26.02.2017 19:30 h MZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź2 - 1
0 - 0
14 05.03.2017 00:00 h Budrem - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
14 Hala 05.03.2017 16:45 h Trustbuddy - MZZPD Rudna1 - 3
14 Hala 05.03.2017 17:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Euromaster3 - 8
1 - 4
14 Hala 05.03.2017 18:00 h ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest1 - 4
1 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 1
- Przemysław Lipiński ZPD 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1201 gości