SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny III liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 10.10.2014 18:45 h Horbat & Panda - Los Amigos3 - 2
1 - 2
1 Hala 10.10.2014 19:30 h Bitbox Team - Slavia3 - 10
1 - 5
1 Hala 10.10.2014 20:15 h Locus - Inter-Vera2 - 4
2 - 3
1 Hala 10.10.2014 21:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Arbiter Głogów4 - 3
2 - 1
2 Hala 24.10.2014 20:15 h Inter-Vera - Ubezp SD/Fitness Mania Studio4 - 6
1 - 1
2 Hala 24.10.2014 21:00 h Arbiter Głogów - Bitbox Team9 - 2
3 - 2
2 Hala 25.10.2014 17:30 h Los Amigos - Locus14 - 6
4 - 3
2 Hala 26.10.2014 17:30 h Slavia - Horbat & Panda3 - 2
2 - 0
3 Hala 08.11.2014 18:15 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Bitbox Team25 - 2
11 - 1
3 Hala 08.11.2014 19:00 h Inter-Vera - Los Amigos6 - 3
2 - 0
3 Hala 08.11.2014 19:45 h Horbat & Panda - Arbiter Głogów1 - 3
0 - 1
3 Hala 08.11.2014 20:30 h Locus - Slavia4 - 3
2 - 2
4 Hala 11.11.2014 16:45 h Los Amigos - Ubezp SD/Fitness Mania Studio0 - 5
0 - 2
4 Hala 11.11.2014 17:30 h Bitbox Team - Horbat & Panda1 - 4
1 - 1
4 Gim 11.11.2014 20:15 h Slavia - Inter-Vera1 - 1
0 - 0
4 Gim 11.11.2014 21:00 h Arbiter Głogów - Locus2 - 5
1 - 1
5 Gim 23.11.2014 12:45 h Los Amigos - Slavia2 - 1
0 - 0
5 Gim 23.11.2014 13:30 h Locus - Bitbox Team11 - 2
4 - 1
5 Gim 23.11.2014 14:15 h Inter-Vera - Arbiter Głogów6 - 8
2 - 3
5 Gim 23.11.2014 21:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Horbat & Panda3 - 2
2 - 0
6 Gim 07.12.2014 18:45 h Slavia - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 10
1 - 2
6 Gim 07.12.2014 19:30 h Horbat & Panda - Locus5 - 2
3 - 0
6 Gim 07.12.2014 20:15 h Arbiter Głogów - Los Amigos2 - 3
1 - 2
6 Gim 07.12.2014 21:00 h Bitbox Team - Inter-Vera3 - 10
1 - 7
7 Gim 13.12.2014 18:45 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Locus6 - 2
3 - 1
7 Gim 14.12.2014 12:00 h Slavia - Arbiter Głogów4 - 4
1 - 3
7 Gim 14.12.2014 12:45 h Inter-Vera - Horbat & Panda3 - 5
1 - 1
7 Gim 14.12.2014 13:30 h Los Amigos - Bitbox Team11 - 1
6 - 0
8 Hala 20.12.2014 16:30 h Arbiter Głogów - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 3
1 - 2
8 Hala 20.12.2014 17:15 h Inter-Vera - Locus2 - 4
0 - 3
8 Hala 20.12.2014 18:00 h Slavia - Bitbox Team11 - 1
7 - 0
8 Hala 20.12.2014 18:45 h Los Amigos - Horbat & Panda1 - 2
1 - 1
9 Hala 27.12.2014 15:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Inter-Vera6 - 0
0 - 0
9 Hala 27.12.2014 15:45 h Bitbox Team - Arbiter Głogów1 - 12
0 - 3
9 Hala 27.12.2014 16:30 h Locus - Los Amigos4 - 5
3 - 2
9 Hala 27.12.2014 17:15 h Horbat & Panda - Slavia5 - 1
1 - 1
10 Hala 03.01.2015 18:45 h Bitbox Team - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 15
1 - 6
10 Hala 03.01.2015 19:30 h Arbiter Głogów - Horbat & Panda2 - 5
1 - 2
10 Hala 03.01.2015 20:15 h Slavia - Locus2 - 11
1 - 6
10 Hala 03.01.2015 21:00 h Los Amigos - Inter-Vera6 - 0
2 - 0
11 Hala 18.01.2015 14:45 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Los Amigos8 - 2
2 - 2
11 Hala 18.01.2015 15:30 h Horbat & Panda - Bitbox Team6 - 1
2 - 1
11 Hala 18.01.2015 16:15 h Inter-Vera - Slavia2 - 3
1 - 0
11 Hala 18.01.2015 17:00 h Locus - Arbiter Głogów7 - 0
12 Hala 31.01.2015 15:00 h Horbat & Panda - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 4
0 - 2
12 Hala 31.01.2015 15:45 h Slavia - Los Amigos5 - 3
1 - 1
12 Hala 31.01.2015 16:30 h Bitbox Team - Locus2 - 8
0 - 4
12 Hala 31.01.2015 17:15 h Arbiter Głogów - Inter-Vera4 - 4
2 - 1
13 Gim 08.02.2015 15:00 h Inter-Vera - Bitbox Team8 - 4
3 - 2
13 Gim 08.02.2015 15:45 h Locus - Horbat & Panda5 - 5
1 - 2
13 Gim 08.02.2015 16:30 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Slavia11 - 1
4 - 0
13 Gim 08.02.2015 17:15 h Los Amigos - Arbiter Głogów3 - 3
1 - 2
14 Hala 21.02.2015 14:30 h Locus - Ubezp SD/Fitness Mania Studio6 - 7
4 - 4
14 Hala 21.02.2015 15:15 h Arbiter Głogów - Slavia6 - 1
2 - 0
14 Hala 21.02.2015 16:00 h Horbat & Panda - Inter-Vera6 - 3
3 - 0
14 Hala 21.02.2015 16:45 h Bitbox Team - Los Amigos2 - 10
1 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Arkadiusz Karcz ZZP 1
- Patryk Przymus BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1270 gości