SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Mert

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 12.10.2014 20:30 h W&M Łago - Mert12 - 0
2 - 0
Porażki
2 Hala 26.10.2014 20:30 h Mert - Euromaster1 - 10
0 - 4
Porażki
3 Hala 09.11.2014 21:15 h Omega - Mert6 - 4
4 - 3
Porażki
4 Hala 11.11.2014 20:30 h Mert - MZZPD Rudna4 - 7
1 - 4
Porażki
5 Gim 23.11.2014 20:15 h Gospoda B-M - Mert12 - 2
3 - 1
Porażki
6 Gim 07.12.2014 16:30 h Mert - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 3
2 - 2
Porażki
7 Gim 14.12.2014 18:45 h Ósemka Lubin - Mert6 - 2
3 - 0
Porażki
8 Hala 21.12.2014 21:00 h Mert - Sobota SWS Invest2 - 3
2 - 2
Porażki
9 Hala 28.12.2014 16:30 h Mert - Pos-Bud0 - 9
0 - 4
Porażki
10 Hala 04.01.2015 21:00 h Mert - W&M Łago3 - 3
2 - 1
Remisy
11 Hala 11.01.2015 20:00 h Euromaster - Mert13 - 2
3 - 0
Porażki
12 Hala 18.01.2015 20:45 h Mert - Omega2 - 5
0 - 1
Porażki
13 Hala 13.02.2015 20:45 h MZZPD Rudna - Mert25 - 2
7 - 2
Porażki
14 Hala 07.02.2015 20:30 h Mert - Gospoda B-M2 - 20
0 - 4
Porażki
15 Hala 15.02.2015 18:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Mert12 - 0
7 - 0
Porażki
16 Hala 22.02.2015 18:15 h Mert - Ósemka Lubin1 - 12
0 - 9
Porażki
17 Hala 01.03.2015 20:00 h Sobota SWS Invest - Mert17 - 0
8 - 0
Porażki
18 Hala 08.03.2015 15:45 h Pos-Bud - Mert5 - 0
W - O
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 9
Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 15:30
The Boys
The Boys
Orzełki
Orzełki
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 16:15
Lombard 66
Lombard 66
Arbiter Głogów
Arbiter Głogów
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 17:00
Mieszko Oldboys
Mieszko Oldboys
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 17:45
LSA
LSA
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Kolejka 10
Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 18:30
Bizpol
Bizpol
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Pietruszko GUM 31
2 Mateusz Surożyński BIZ 17
3 Michał Morawski BIZ 12
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nietopiel PAD 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Karol Dudek EIN 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Paweł Kwiatkowski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 2
2 Bartek Skiba MER 1
- Piotr Pietruszko GUM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Zdziechowicz MZZ 1
- Łukasz Stepokura MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Jastrzębski TEA 16
2 Alan Furman LOM 13
- Mateusz Momot ORZ 13
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Siergiej Podliniev NAD 1
- Marcin Płaziak LSA 1
- Dominik Bednarski ARB 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Pawlak THE 1
- Alan Furman LOM 1
- Jarosław Łuszczyński LOM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Filip Bielecki LOM 1
- Kacper Kruczek ORZ 1
- Maciej Sikora LSA 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1808 gości