sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

II liga
Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

piątek, 31. stycznia 2020
19:00 II liga LO1 Team - Korona
19:45 II liga Nadodrze - Kml Invest
20:30 II liga Prezesjusze - Eleks
21:15 II liga Ampex Jaczów - E-InstalPro
sobota, 08. lutego 2020
15:00 II liga Korona - Nadodrze
15:45 II liga Kml Invest - Prezesjusze
16:30 I liga Los Amigos - W&M Łago
17:15 I liga Mert - PWiK Głogów
18:00 I liga E-Towers Famaba - Budowlani-Paździoch
18:45 I liga El-Trans - 4 Batalion Inżynieryjny
niedziela, 09. lutego 2020
15:00 II liga E-InstalPro - Błękitni Wierzbnica
15:45 II liga Eleks - Ampex Jaczów
16:30 Extraliga ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team
17:15 Extraliga ZZPD Rudna - KS Kłobuczyn
18:00 Extraliga Bizpol - GPK-SUEZ Głogów
18:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest
sobota, 15. lutego 2020
15:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos
15:45 II liga Nadodrze - LO1 Team
16:30 II liga Błękitni Wierzbnica - Eleks
17:15 II liga Prezesjusze - Korona
18:00 II liga Ampex Jaczów - Kml Invest
18:45 Extraliga Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna
niedziela, 16. lutego 2020
15:00 I liga Budowlani-Paździoch - El-Trans
15:45 I liga PWiK Głogów - MProjekt
16:30 I liga W&M Łago - Mert
17:15 Extraliga KS Kłobuczyn - ZZPPM HMG
18:00 Extraliga Inevo/Fuego Team - Bizpol
18:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Budrem
piątek, 21. lutego 2020
19:00 I liga Mert - 4 Batalion Inżynieryjny
19:45 I liga Los Amigos - Budowlani-Paździoch
20:30 I liga MProjekt - W&M Łago
21:15 I liga El-Trans - E-Towers Famaba
sobota, 22. lutego 2020
15:00 II liga LO1 Team - Prezesjusze
15:45 II liga Eleks - E-InstalPro
16:30 II liga Kml Invest - Błękitni Wierzbnica
17:15 II liga Korona - Ampex Jaczów
18:00 Extraliga Bizpol - KS Kłobuczyn
18:45 Extraliga ZZPPM HMG - Sobota SWS Invest
19:30 Extraliga Budrem - Inevo/Fuego Team
20:15 Extraliga ZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
LO1 Team
LO1 Team
Korona
Korona
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Nadodrze
Nadodrze
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
Prezesjusze
Prezesjusze
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Kolejka 13
Miejsce Hala Data So., 08. Lut. 2020 Początek meczu 15:00
Korona
Korona
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
- Mateusz Tkacz ZZP 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 17
3 Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Wojciech Mysłowski AMP 14
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 911 gości