sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

piątek, 21. grudnia 2018
18:45 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Koźlice Team
19:30 II liga LO1 Team - El-Trans
20:15 II liga Nadodrze - Dzikie Koty
21:00 II liga Los Amigos - E-Towers Famaba
sobota, 22. grudnia 2018
16:00 II liga Prezesjusze - W&M Łago
16:45 II liga Eleks - Korona Nosocice
17:30 Extraliga ZZ Polska Miedź - ZZPPM HMG
18:15 Extraliga Budrem - Fuego Team
19:00 Extraliga ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest
19:45 Extraliga Bizpol - MProjekt
20:30 Extraliga Budowlani-Paździoch - Locus
niedziela, 23. grudnia 2018
16:00 I liga PWiK Głogów - Rapido
16:45 I liga Jagermeister - Kazet
17:30 I liga Inter-Vera - Koźlice Team
18:15 I liga GPK-SUEZ Głogów - KS Kłobuczyn
19:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Mert
piątek, 28. grudnia 2018
18:00 II liga Korona Nosocice - W&M Łago
18:45 II liga Eleks - LO1 Team
19:30 II liga Dzikie Koty - Prezesjusze
20:15 II liga El-Trans - Los Amigos
21:00 II liga E-Towers Famaba - Nadodrze
sobota, 29. grudnia 2018
15:30 I liga PWiK Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny
16:15 I liga Koźlice Team - Jagermeister
17:00 I liga KS Kłobuczyn - Inter-Vera
17:45 I liga Mert - GPK-SUEZ Głogów
18:30 I liga Rapido - Kazet
niedziela, 30. grudnia 2018
15:30 Extraliga MProjekt - Budowlani-Paździoch
16:15 Extraliga ZZPPM HMG - Fuego Team
17:00 Extraliga ZZ Polska Miedź - ZZPD Rudna
17:45 Extraliga Locus - Budrem
18:30 Extraliga Sobota SWS Invest - Bizpol
19:15 II liga Dzikie Koty - Korona Nosocice
piątek, 04. stycznia 2019
18:45 I liga Koźlice Team - Kazet
19:30 I liga PWiK Głogów - GPK-SUEZ Głogów
20:15 I liga KS Kłobuczyn - Jagermeister
21:00 I liga Mert - Inter-Vera
sobota, 05. stycznia 2019
16:00 II liga LO1 Team - Korona Nosocice
16:45 II liga W&M Łago - Dzikie Koty
17:30 II liga Los Amigos - Eleks
18:15 II liga Prezesjusze - E-Towers Famaba
19:00 II liga Nadodrze - El-Trans
niedziela, 06. stycznia 2019
16:00 Extraliga Fuego Team - Locus
16:45 Extraliga ZZPD Rudna - ZZPPM HMG
17:30 Extraliga Bizpol - ZZ Polska Miedź
18:15 Extraliga Budrem - MProjekt
19:00 Extraliga Budowlani-Paździoch - Sobota SWS Invest
19:45 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Rapido
piątek, 11. stycznia 2019
18:45 II liga Los Amigos - LO1 Team
19:30 II liga W&M Łago - E-Towers Famaba
20:15 II liga Nadodrze - Eleks
21:00 II liga Prezesjusze - El-Trans
sobota, 12. stycznia 2019
16:00 I liga Rapido - Koźlice Team
16:45 I liga Kazet - KS Kłobuczyn
17:30 I liga GPK-SUEZ Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny
18:15 I liga Inter-Vera - PWiK Głogów
19:00 I liga Jagermeister - Mert
niedziela, 13. stycznia 2019
16:00 II liga Korona Nosocice - Dzikie Koty
16:45 Extraliga ZZPPM HMG - Locus
17:30 Extraliga MProjekt - Fuego Team
18:15 Extraliga ZZPD Rudna - Bizpol
19:00 Extraliga ZZ Polska Miedź - Budowlani-Paździoch
19:45 Extraliga Sobota SWS Invest - Budrem

:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 6
Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 18:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
Koźlice Team
Koźlice Team
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 19:30
LO1 Team
LO1 Team
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 20:15
Nadodrze
Nadodrze
Dzikie Koty
Dzikie Koty
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 21:00
Los Amigos
Los Amigos
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data So., 22. Gru. 2018 Początek meczu 16:00
Prezesjusze
Prezesjusze
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Szczyrek BUD 9
2 Konrad Węglarz ZPD 8
3 Marcin Szewczyk BIZ 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
2 Michał Bednarski BIZ 1
- Damian Bieś MPR 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Duda MER 13
2 Łukasz Nockowski LOM 11
3 Paweł Olszanowski KAZ 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Michalski LOM 2
- Szymon Kichman JEG 2
3 Przemysław Skarpiński MER 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 18
2 Patryk Kraska WM 10
3 Kacper Kocik LOS 8
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Bartłomiej Wrona PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Nowakowski BET 3
2 Kamil Kuc PAD 2
- Maciej Szczepański KOR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2135 gości