Joker na czele
czwartek, 18 października 2012 10:07

Joker został liderem pierwszej ligi po pierwszej kolejce. Zasłużył na to po okazałej wygranej. Zaaplikował rywalom aż dziesięć goli, stracił tylko jednego. Stawce najskuteczniejszych przewodzi strzelec czterech bramek w tym meczu. Dwa kolejne pojedynki zakończyły się remisami. Zapowiada się więc ciekawa walka do końca sezonu.

W pierwszej lidze spadkowicz ZZPM rywalizował z Angelsami. I to spadkowicze z Extraligi nadawali ton tej rywalizacji. Do przerwy padła tylko jedna bramka. Zdobył ją Rafał Kloc dla ZZPM.

W drugiej połowie szybko zrobiło się 3-0. Gola wprawdzie na 3-1 strzelił Łukasz Matysiuk, ale wynik na 4-1 ustalił R. Kloc. - Trochę zmian mieliśmy w zespole, ale liczymy, że z czasem zagramy lepiej - przekonuje Jerzy Chojnacki.

W kolejnym meczu Freedom Pub rywalizował z Jokerem. Od początku głównym bohaterem był Dawid Biały, który trzy razy trafił do siatki Pubu Freedom. Rozmiary porażki zmniejszył Marcin Kycej, tyle, że do przerwy zrobiło się 1-5!. W drugiej połowie Joker dołożył kolejnych pięć goli, nie tracąc żadnego. Wynik na 1-10 ustalił Michał Zarębski. - Zagraliśmy dobrze, jednak o wyniku zdecydował fakt, że rywal wystąpił w okrojonym składzie - podsumowuje Zarębski.

Kiepsko zaczęła Castorama starcie z WM, bo po golu Dawida Serwety przegrywała, przed przerwą wyrównał jednak Rafał Klimkiewicz. W drugiej odsłonie Castorama odskoczyła na dwa gole. Trafienie kontaktowe zaliczył dawid Serweta. Jednak kolejne dwie bramki były autorstwa Castoramy, a wynik na 5-3 ustalił Serweta.

Dobrzy ligowi znajomi znów zagrali na remis. Starcie Dagtechu z Ósemką Lubin zakończyło się wynikiem 2-2. Po dwóch trafieniach Andrzeja Hebdy Lubinianie wygrywali. Jeden punkt Dagtechowi zapewnił Tomasz Golonka w ostatnich sekundach meczu.

Identycznym wynikiem zakończyło się starcie Etoto Sport z Meblami Irma. Jarosław Drankiewicz dwukrotnie dawał prowadzenie Etoto. Jeden punkt meblarzom zapewnił Marcin Szewczyk strzałem w 34 minucie.

Tej lidze przewodzi Joker, podobny dorobek mają ZZPM oraz Castorama. Stawkę chwilowo zamyka Freedom Pub.