sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

SEZON 2005-2006
niedziela, 14 października 2012 11:35

 

TABELA KOŃCOWA

1. Ko-Be Gwoździe 14 37 88 : 35

2. Prem Piechocki 14 36 104 : 42

3. Gold 14 34 101 : 44

4. Budrem 14 31 68 : 33

5. Szkółka Piłkarska 14 29 66 : 38

6. Nadodrze 14 25 48 : 46

7. El-Mark / Polmozbyt 14 23 53 : 40

8. Kraszewski / Lider 14 19 54 : 49

9. Bud-Mix Posadzki 14 16 40 : 60

10. Opony Wierzbowa 14 15 48 : 67

11. Pizzeria Pinokio 14 12 63 : 81

12. Zdrowy Ząbek 14 10 25 : 63

13. Sklep Meblowy Irma 14 9 41 : 83

14. JW3444 14 9 39 : 78

15. Laguna Team 14 4 44 : 118

WYNIKI

Kolejka 1 09.10.2005 Hala Widowiskowa

15:00 Budrem 5:0 ( 3:0 ) Opony Wierzbowa

15:50 Pizzeria Pinokio 1:5 ( 0:1 ) El-Mark / Pomozbyt

16:40 Bud-Mix Posadzki Masz. 0:9 ( 0:2 ) Ko-Be Gwoździe

17:30 Prem Piechocki 8:3 ( 2:1 ) Sklep Meblowy Irma

 

Kolejka 1 09.10.2005 Hala Gimnazjum nr 2

16:00 Kraszewski / Lider 4:6 ( 2:2 ) Nadodrze

16:50 Zdrowy Ząbek 4:4 ( 2:0 ) Laguna Team

17:40 JW3444 5:3 ( 0:2 ) Gold

PAUZA SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Kolejka 2 16.10.2005 Hala Widowiskowa

15:00 JW3444 2:1 ( 2:1 ) Opony Wierzbowa

15:50 Zdrowy Ząbek 0:4 ( 0:1 ) Nadodrze

16:40 Kraszewski / Lider 3:6 ( 1:3 ) Ko-Be Gwoździe

17:30 Szkółka Piłkarska 8:1 ( 4:1 ) Laguna Team

 

Kolejka 2 16.10.2005 Hala Gimnazjum nr 2

16:00 Bud-Mix Posadzki Masz. 1:1 ( 1:1 ) El-Mark / Polmozbyt

16:50 Budrem 5:0 ( 2:0 ) Sklep Meblowy Irma

17:40 Prem Piechocki 11:1 ( 4:0 ) Pizzeria Pinokio

PAUZA GOLD

Kolejka 3 23.10.2005 Hala Widowiskowa

15:00 Gold 15:4 ( 7:2 ) Laguna Team

15:50 Budrem 6:1 ( 3:0 ) Pizzeria Pinokio

16:40 JW3444 0:4 ( 0:3 ) Sklep Meblowy Irma

17:30 Kraszewski / Lider 1:3 ( 0:1 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

 

Kolejka 3 09.10.2005 Hala Gimnazjum nr 2

16:00 Zdrowy Ząbek 0:1 ( 0:0 ) Ko-Be Gwoździe

16:50 Szkółka Piłkarska 3:3 ( 1:0 ) Nadodrze

17:40 Prem Piechocki 5:2 ( 4:1 ) El-Mark / Polmozbyt

PAUZA OPONY WIERZBOWA

Kolejka 4 06.11.2005 Hala Widowiskowa

15:00 Pizzeria Pinokio 2:4 ( 1:1 ) Kraszewski / Lider

15:50 Ko-Be Gwoździe 1:4 ( 1:1 ) Budrem

16:40 El-Mark / Polmozbyt 1:4 ( 0:2 ) Gold

17:30 Bud-Mix Posadzki Masz. 2:6 ( 2:0 ) Prem Piechocki

 

Kolejka 4 06.11.2005 Hala Gimnazjum nr 2

16:00 Sklep Meblowy Irma 4:5 ( 2:3 ) Zdrowy Ząbek

16:50 Nadodrze 7:5 ( 2:4 ) JW3444

17:40 Opony Wierzbowa 6:7 ( 1:3 ) Szkółka Piłkarska

PAUZA LAGUNA TEAM

Kolejka 5 13.11.2005 Hala Widowiskowa

15:00 Ko-Be Gwoździe 5:2 ( 1:2 ) JW3444

15:50 Zdrowy Ząbek 3:2 ( 2:1 ) Pizzeria Pinokio

16:40 Opony Wierzbowa 2:11 ( 2:4 ) Gold

17:30 Bud-Mix Posadzki Masz. 2:5 ( 2:3 ) Budrem

 

Kolejka 5 13.11.2005 Hala Gimnazjum nr 2

16:00 Sklep Meblowy Irma 2:6 ( 1:5 ) Szkółka Piłkarska

16:50 Prem Piechocki 4:2 ( 2:0 ) Kraszewski / Lider

17:40 El-Mark / Polmozbyt 5:2 ( 2:1 ) Laguna Team

PAUZA NADODRZE

Kolejka 6 20.11.2005 Hala Gimnazjum nr 2

13:00 Kraszewski / Lider 2:3 ( 2:1 ) Budrem

13:50 Prem Piechocki 10:2 ( 0:0 ) Zdrowy Ząbek

14:40 Bud-Mix Posadzki Masz. 4:2 ( 2:2 ) JW3444

15:30 Nadodrze 9:0 ( 5:0 ) Laguna Team

16:20 El-Mark / Polmozbyt 3:2 ( 1:2 ) Opony Wierzbowa

17:10 Sklep Meblowy Irma 0:9 ( 0:3 ) Gold

18:00 Pizzeria Pinokio 4:10 ( 3:4 ) Szkółka Piłkarska

PAUZA KO-BE GWOŹDZIE

Kolejka 7 27.11.2005 Hala Gimnazjum nr 2

14:40 Gold 4:2 ( 0:0 ) Nadodrze

15:30 JW3444 5:3 ( 1:1 ) Pizzeria Pinokio

16:20 Budrem 5:11 ( 1:3 ) Prem Piechocki

17:10 Szkółka Piłkarska 0:3 ( 0:1 ) Ko-Be Gwoździe

18:00 Kraszewski / Lider 1:1 ( 0:0 ) El-Mark / Polmozbyt

18:50 Zdrowy Ząbek 0:1 ( 0:0 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

Laguna Team 3:5 ( 2:2 ) Opony Wierzbowa

PAUZA SKLEP MEBLOWY IRMA

Kolejka 8 04.12.2005 Hala Gimnazjum nr 2

12:20 Gold 6:6 ( 3:2 ) Ko-Be Gwoździe

13:10 JW3444 3:15 ( 1:4 ) Prem Piechocki

14:00 Opony Wierzbowa 3:2 ( 2:1 ) Nadodrze

14:50 Budrem 4:2 ( 2:2 ) El-Mark / Polmozbyt

15:40 Szkółka Piłkarska 3:1 ( 1:0 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

16:30 Laguna Team 6:8 ( 2:3 ) Sklep Meblowy Irma

17:20 Młodzicy UKS SP Głogów 2:5 ( 2:2 ) Młodzicy MZKS Chrobry

18:00 Reprezentacja GALH 2:6 ( 0:4 ) MZKS Chrobry Głogów

19:00 Zdrowy Ząbek 2:6 ( 1:2 ) Kraszewski / Lider

PAUZA PIZZERIA PINOKIO

Kolejka 9 15.01.2006 Hala Gimnazjum nr 2

11:50 Sklep Meblowy Irma 3:5 ( 0:2 ) Opony Wierzbowa

12:40 Prem Piechocki 5:4 ( 1:1 ) Szkółka Piłkarska

13:30 Kraszewski / Lider 5:4 ( 2:2 ) JW3444

14:20 Pizzeria Pinokio 6:12 ( 2:6 ) Gold

20:00 El-Mark / Polmozbyt 2:3 ( 1:1 ) Nadodrze

20:00 Ko-Be Gwoździe 8:1 ( 3:0 ) Laguna Team przełożone

20:50 Budrem 5:1 ( 2:0 ) Zdrowy Ząbek przełożone

PAUZA BUD-MIX POSADZKI MASZYNOWE

Kolejka 10 22.01.2006 Hala Gimnazjum nr 2

20:00 awansem Nadodrze 1:4 ( 0:2 ) Sklep Meblowy Irma

14:50 Szkółka Piłkarska 1:0 ( 0:0 ) Kraszewski / Lider

15:40 Pizzeria Pinokio 10:2 ( 7:0 ) Laguna Team

16:30 Gold 8:3 ( 4:1 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

17:20 Opony Wierzbowa 2:8 ( 1:2 ) Ko-Be Gwoździe

18:10 JW3444 1:9 ( 0:3 ) Budrem

19:00 Zdrowy Ząbek 2:5 ( 1:2 ) El-Mark / Polmozbyt

PAUZA PREM PIECHOCKI

Kolejka 11 05.02.2006 Hala Gimnazjum nr 2

14:00 Pizzeria Pinokio 8:3 ( 2:1 ) Opony Wierzbowa

14:50 Bud-Mix Posadzki Masz. 8:5 ( 3:2 ) Laguna Team

15:40 Zdrowy Ząbek 3:2 ( 1:0 ) JW3444

16:30 Ko-Be Gwoździe 7:1 ( 3:1 ) Nadodrze

17:20 Budrem 2:2 ( 0:0 ) Szkółka Piłkarska

18:10 El-Mark / Polmozbyt 9:4 ( 4:1 ) Sklep Meblowy Irma

20:50 Prem Piechocki 2:5 ( 0:0 ) Gold awansem

PAUZA KRASZEWSKI / LIDER

Kolejka 12 11.02.2006 Hala Gimnazjum nr 2 ( sobota )

20:00 Opony Wierzbowa 5:2 ( 3:2 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

15:50 Laguna Team 2:9 ( 2:5 ) Prem Piechocki

16:40 Nadodrze 4:3 ( 1:2 ) Pizzeria Pinokio

17:30 Szkółka Piłkarska 4:0 ( 1:0 ) Zdrowy Ząbek

18:20 Gold 6:3 ( 3:2 ) Kraszewski / Lider

19:10 Sklep Meblowy Irma 1:12 ( 0:2 ) Ko-Be Gwoździe

20:00 JW3444 2:7 ( 1:4 ) El-Mark / Polmozbyt

PAUZA BUDREM

Kolejka 13 19.02.2006 Hala Gimnazjum nr 2

20:00 Prem Piechocki 3:8 ( 0:3 ) Ko-Be Gwoździe

14:50 Laguna Team 6:5 ( 2:1 ) JW3444

15:40 Gold 3:4 ( 1:2 ) Szkółka Piłkarska

16:30 Pizzeria Pinokio 7:6 ( 4:2 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

17:20 Nadodrze 2:1 ( 0:1 ) Budrem

18:10 Sklep Meblowy Irma 2:4 ( 0:1 ) Kraszewski / Lider

19:00 Opony Wierzbowa 7:0 ( 3:0 ) Zdrowy Ząbek

PAUZA EL-MARK / POLMOZBYT

Kolejka 14 26.02.2006 Hala Gimnazjum nr 2

20:50 Gold 10:3 ( 4:1 ) Zdrowy Ząbek

14:50 Opony Wierzbowa 4:6 ( 2:2 ) Kraszewski / Lider

15:40 Sklep Meblowy Irma 4:5 ( 2:0 ) Bud-Mix Posadzki Masz.

16:30 Szkółka Piłkarska 3:5 ( 2:3 ) El-Mark / Polmozbyt

17:20 Laguna Team 3:11 ( 1:5 ) Budrem

18:10 Nadodrze 0:8 ( 0:3 ) Prem Piechocki

19:00 Ko-Be Gwoździe 8:7 ( 4:4 ) Pizzeria Pinokio

PAUZA JW3444

05.03.2006 Hala Gimnazjum nr 2

14:00 FINAŁ PUCHARU LIGI

 

Kolejka 15 11.03.2006 Hala Gimnazjum nr 2 ( sobota )

13:30 Pizzeria Pinokio 8:2 ( 3:2 ) Sklep Meblowy Irma

14:20 Bud-Mix Posadzki Masz. 2:4 ( 1:1 ) Nadodrze

15:10 Kraszewski / Lider 13:5 ( 4:2 ) Laguna Team

16:00 JW3444 3:11 ( 2:4 ) Szkółka Piłkarska

16:50 Prem Piechocki 7:3 ( 2:0 ) Opony Wierzbowa

17:40 El-Mark / Polmozbyt 5:6 ( 1:4 ) Ko-Be Gwoździe

18:30 Budrem 3:5 ( 1:2 ) Gold

19:40 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE I WRĘCZENIE NAGRÓD

PAUZA ZDROWY ZĄBEK

 

 

 

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3
Naszą witrynę przegląda teraz 1626 gości