sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

SEZON 2003-2004
niedziela, 14 października 2012 11:29

 

TABELA KOŃCOWA

1. CUKIEREK 26 67 137:48

2. GOLD&DELFIN-RYBY 26 62 183:86

3. ATLETIC/MIRAŻ 26 60 146:68

4. KO-BE GWOŹDZIE 26 57 150:81

5. PAMA 26 47 107:71

6. PIECHOCKI 26 47 114:73

7. ZEC CIEPŁOWNIK 26 38 118:83

8. FAMABA 26 37 95:91

9. CHATA POLSKA 26 35 103:97

10. KOMPLEKS 26 24 80:114

11. JW3444 26 15 104:187

12. RE-2 26 14 76:176

13. PLATFORMA 26 12 77:156

14. BRAAS DEKARSTWO 26 8 56:212

RUNDA I

Kolejka I 05.10.03

15:00 Chata Polska – Famaba 3 : 3

15:50 Cukierek – Braas Dekarstwo 9 : 0

16:40 JW 3444 – ZEC Ciepłownik0 4 : 7

17:30 Kompleks – Platforma 7 : 2

18:20 KO-BE Gwoździe – Pama 2 : 1

19:10 Piechocki – Gold&Delfin-Ryby 3 : 2

20:00 Atletic / Miraż – RE-2 8 : 2

 

Kolejka II 12.10.03

15:00 Pama – Platforma 6 : 2

15:50 ZEC Ciepłownik – RE-2 12 : 2

16:40 Piechocki – JW 3444 9 : 3

17:30 KO-BE Gwoździe – Famaba 7 : 4

18:20 Gold&Delfin-Ryby – Kompleks 4 : 2

19:10 Braas Dekarstwo – Chata Polska 2 : 9

20:00 Cukierek – Atletic / Miraż 3 : 1

 

Kolejka III 19.10.03

15:00 KO–BE Gwoździe – ZEC Ciepłownik 3 : 1

15:50 Gold&Delfin-Ryby – RE-2 12 : 5

16:40 JW 3444 – Platforma 14 : 4

17:30 Kompleks – Cukierek 0 : 1

18:20 Pama – Atletic / Miraż 7 : 5

19:10 Piechocki – Chata Polska 3 : 5

20:00 Famaba – Braas Dekarstwo 7 : 0

 

Kolejka IV 26.10.03

15:00 Atletic / Miraż – Kompleks 10 : 2

15:50 RE –2 – Pama 0 : 9

16:40 ZEC Ciepłownik – Piechocki 1 : 3

17:30 Platforma – Chata Polska 3 : 8

18:20 Braas Dekarstwo – Gold&Delfin-Ryby 2 : 15

19:10 Cukierek – KO-BE Gwoździe 4 : 3

20:00 JW 3444 – Famaba 5 : 3

 

Kolejka V 09.11.03

15:00 Braas Dekarstwo – Platforma 3 : 5

15:50 Gold&Delfin-Ryby – Cukierek 3 : 6

16:40 Famaba – Atletic / Miraż. 2 : 7

17:30 KO-BE Gwoździe – Piechocki 2 : 3

18:20 ZEC Ciepłownik – Pama 1 : 3

19:10 RE-2 – JW 3444 6 : 8

20:00 Chata Polska – Kompleks 2 : 6

 

Kolejka VI 16.11.03

15:00 Platforma – RE-2 2 : 3

15:50 Famaba – ZEC Ciepłownik 1 : 4

16:40 JW 3444 – Cukierek 1 : 13

17:30 Piechocki – Pama 2 : 2

18:20 KO-BE Gwoździe – Kompleks 6 : 1

19:10 Braas Dekarstwo – Atletic / Miraż 0 : 10

20:00 Gold&Delfin-Ryby – Chata Polska 9 : 4

 

Kolejka VII 23.11.03

15:00 KO-BE Gwoździe – Braas Dekarstwo 12 : 3

15:50 Chata Polska – Atletic / Miraż. 1 : 6

16:40 RE-2 – Piechocki 0 : 13

17:30 ZEC Ciepłownik – Cukierek 2 : 3

18:20 Famaba – Pama 3 : 3

19:10 Platforma – Gold&Delfin-Ryby 4 : 9

20:00 Kompleks – JW 3444 3 : 2

Kolejka VIII 30.11.03

15:00 Pama – Braas Dekarstwo 10 : 0

15:50 JW 3444 – Gold&Delfin-Ryby 5 : 12

16:40 Piechocki – Cukierek 0 : 2

17:30 Atletic / Miraż – KO-BE Gwoździe 5 : 1

18:20 Kompleks – RE-2 9 : 2

19:10 Chata Polska – ZEC Ciepłownik. 1 : 3

20:00 Platforma – Famaba 1 : 3

 

Kolejka IX 07.12.03

15:00 Cukierek – Platforma. 2 : 1

15:50 Famaba – Kompleks 2 : 4

16:40 ZEC Ciepłownik – Atletic / Miraż 3 : 3

17:30 RE-2 – Chata Polska 1 : 5

18:20 Braas Dekarstwo – Piechocki 2 : 12

19:10 Gold&Delfin-Ryby – Pama 6 : 2

20:00 KO-BE Gwoździe – JW 3444 10 : 4

 

Kolejka X 14.12.03

15:00 Chata Polska – KO-BE Gwoździe 3 : 10

15:50 Braas Dekarstwo – JW 3444 3 : 14

16:40 Atletic / Miraż – Gold&Delfin-Ryby 1 : 6

17:30 Pama – Cukierek 3 : 2

18:20 Platforma – Piechocki 3 : 6

19:10 Famaba – RE-2 5 : 2

20:00 Kompleks – ZEC Ciepłownik 1 : 7

 

Kolejka XI 11.01.04

15:00 RE-2 – Braas Dekarstwo 3 : 2

15:50 Piechocki – Kompleks 4 : 2

16:40 Gold&Delfin-ZEC Ciepłownik 8 : 4

17:30 Cukierek – Famaba 8 : 0

18:20 Pama – Chata Polska 4 : 2

19:10 Atletic / Miraż – JW 3444 8 : 1

20:00 KO-BE Gwoździe – Platforma 14 : 4

 

Kolejka XII 18.01.04

15:00 Platforma – ZEC Ciepłownik 0 : 8

15:50 Famaba – Gold&Delfin-Ryby 3 : 4

16:40 KO-BE Gwoździe - RE-2 14 : 3

17:30 Piechocki – Atletic /Miraż 3 : 3

18:20 JW 3444 – Pama 3 : 4

19:10 Kompleks – Braas Dekarstwo 7 : 2

20:00 Chata Polska – Cukierek 1 : 1

 

Kolejka XIII 25.01.04

15:00 JW 3444 – Chata Polska 5 : 7

15:50 Pama – Kompleks 12 : 2

16:40 Famaba – Piechocki. 2 : 2

17:30 Atletic / Miraż – Platforma 7 : 5

18:20 Cukierek – RE-2 9 : 2

19:10 Gold&Delfin-Ryby – KO-BE Gwoździe 5 : 2

20:00 ZEC Ciepłownik – Braas Dekarstwo 11 : 1

RUNDA II

Kolejka XIV 01.02.2004

15:00 Re-2 - Atletic/Miraż 4 : 6

15:50 Braas Dekarstwo - Cukierek 2 : 16

16:40 Famaba - Chata Polska 5 : 2

17:30 Pama - Ko-Be Gwoździe 3 : 3

18:20 Gold&Delfin-Ryby - Piechocki 7 : 2

19:10 Platforma - Kompleks 3 : 3

20:00 ZEC Ciepłownik - JW. 3444 9 : 2

 

Kolejka XV 08.02.2004

15.00 Chata Polska-Braas Dekarstwo 5 : 5

15.50 Kompleks - Gold&Delfin-Ryby 4 : 8

16.40 Famaba - KO-BE Gwoździe 4 : 6

17.30 Atletic/Miraż - Cukierek 4 : 7

18.20 JW. 3444 - Piechocki 1 : 5

19.10 RE-2 - ZEC Ciepłownik 2 : 4

20.00 Platforma - Pama 2 : 7

 

Kolejka XVI 15.02.2004

15.00 Brass Dekarstwo - Famaba 2 : 7

15.50 Platforma - JW. 3444 5 : 3

16.40 ZEC Ciepłownik - Ko-Be Gwoździe 2 : 4

17.30 Chata Polska - Piechocki 2 : 5

18.20 Atletic/Miraż - Pama 4 : 2

19.10 RE-2 - Gold&Delfin-Ryby 3 : 9

20.00 Cukierek - Kompleks 4 : 2

 

Kolejka XVII 22.02.2004

15.00 Famaba - JW. 3444 1 : 2

15.50 Gold&Delfin-Ryby - Braas Dekarstwo 17 : 2

16.40 Chata Polska - Platforma 2 : 1

17.30 Piechocki - Zec Ciepłownik 5 : 3

18.20 Ko-Be Gwoździe - Cukierek 3 : 3

19.10 Pama - Re-2 4 : 3

20.00 Kompleks - Atletic/Miraż 2 : 3

 

Kolejka XVIII 29.02.2004

15.00 Kompleks - Chata Polska 1 : 1

15.50 JW. 3444 - Re-2 4 : 9

16.40 Pama - Zec Ciepłownik 3 : 3

17.30 Piechocki - Ko-Be Gwoździe 1 : 2

18.20 Atletic/Miraż - Famaba 5 : 0

19.10 Platforma - Braas Dekarstwo 2 : 1

20.00 Cukierek - Gold&Delfin-Ryby 2 : 2

 

Kolejka XIX 07.03.2004

15.00 Atletic/Miraż - Braas Dekarstwo 8 : 2

15.50 Re-2 - Platforma 7 : 2

16.40 Kompleks - Ko-Be Gwożdzie 2 : 8

17.30 Chata Polska - Gold&Delfin-Ryby 2 : 3

18.20 Pama - Piechocki 1 : 0

19.10 Cukierek - JW. 3444 8 : 5

20.00 Zec Ciepłownik - Famaba 2 : 3

 

Kolejka XX 14.03.2004

15:00 JW. 3444 - Kompleks 0 : 2

15:50 Gold&Delfin-Ryby - Platforma 11 : 4

16:40 Pama - Famaba 1 : 2

17:30 Piechocki - Re-2 5 : 3

18:20 Atletic/Miraż - Chata Polska 4 : 3

19:10 Braas Dekarstwo - Ko-Be Gwożdzie 2 : 4

20:00 Cukierek - Zec Ciepłownik 3 : 1

 

Kolejka XXI 21.03.2004

15:00 Famaba - Platforma 9 : 5

15:50 Zec Ciepłownik - Chata Polska 5 : 7

16:40 Re-2 - Kompleks 6 : 6

17:30 Ko Be Gwoździe - Atletic/Miraż 1 : 5

18:20 Cukierek - Piechocki 2 : 0

19:10 Gold&Delfin-Ryby - JW. 3444 9 : 2

20:00 Braas Dekarstwo - Pama 1 : 3

 

Kolejka XXII 28.03.2004

15:00 JW. 3444 - Ko-Be Gwoździe 5 : 12

15:50 Piechocki - Braas Dekarstwo 11 : 2

16:40 Platforma - Cukierek 4 : 6

17:30 Pama - Gold&Delfin-Ryby 2 : 7

18:20 Atletic/Miraż - Zec Ciepłownik 6 : 3

19:10 Chata Polska - Re-2 7 : 2

20:00 Kompleks - Famaba 1 : 5

 

Kolejka XXIII 04.04.2004

15:00 Zec Ciepłownik - Kompleks 9 : 2

15:50 Re-2 - Famaba 0 : 4

16:40 Piechocki - Platforma 3 : 3

17:30 Ko-Be Gwoździe - Chata Polska 5 : 3

18:20 Gold&Delfin-Ryby - Atletic/Miraż 3 : 3

19:10 JW. 3444 - Braas Dekarstwo 3 : 5

20:00 Cukierek - Pama 6 : 1

 

Kolejka XXIV 18.04.2004

15:00 Platforma - Ko-Be Gwoździe 4 : 4

15:50 Famaba - Cukierek 3 : 8

16:40 JW. 3444 - Atletic/Miraż 2 : 11

17:30 Chata Polska - Pama 5 : 3

18:20 Zec Ciepłownik - Gold&Delfin-Ryby 3 : 6

19:10 Kompleks - Piechocki 4 : 6

20:00 Braas Dekarstwo - Re-2 3 : 3

 

Kolejka XXV 25.04.2004

15:00 Braas Dekarstwo - Kompleks 6 : 4

15:50 Re-2 - Ko-Be Gwoździe 2 : 7

16:40 Pama - JW. 3444 10 : 4

17:30 Gold&Delfin-Ryby - Famaba 1 : 8

18:20 Atletic/Miraż - Piechocki 7 : 1

19:10 Zec Ciepłownik - Platforma 5 : 4

20:00 Cukierek - Chata Polska 1 : 1

 

kolejka XXVI 01.05.2004

12:00 Braas Dekarstwo - ZEC Ciepłownik 3 : 5

12:50 Re-2 - Cukierek 3 : 8

13:40 Chata Polska - JW3444 12 : 2

14:30 Platforma - Atletic/Miraż 2 : 6

15:20 Ko-Be Gwoździe – Gold&Delfin-Ryby 5 : 4

16:10 Piechocki - Famaba 6 : 6

17:00 Kompleks - Pama 1 : 1

 

 

 

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Trznadel GUM 27
2 Kamil Kaczmar EUR 17
- Łukasz Ciarach WYP 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Husar GUM 1
- Dorian Pabiszczak SOB 1
- Paweł Bednarski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Adam Filbier EUR 2
- Marcin Zdziechowicz BIZ 2
3 Patryk Kubiak WYP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Sybis EUR 1
- Patryk Kozłowski WYP 1
- Tomasz Trznadel GUM 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Paweł Gaca DOM 26
2 Bartosz Bartoszewicz BUD 19
- Paweł Kondratyk PWI 19
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Józef Ochej KOL 1
- Tomasz Woszczyński ZZP 1
- Adam Pelczar LOC 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Radoń DOM 3
2 Marcin Maślak KOL 2
3 Kacper Ciechelski FUE 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Bartoszewicz BUD 1
- Tomasz Delida DOM 1
- Marcel Michalczak BUD 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Woźniak GPK 32
2 Łukasz Nockowski LOM 28
3 Przemysław Skarpiński ETO 27
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Taler BIN 1
- Artur Pierzak KAZ 1
- Paweł Raś BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Martin Kamiński ETO 5
2 Damian Delestowicz KAZ 4
3 Robert Zawada LOM 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Michalski SIT 2
2 Łukasz Nockowski LOM 1
- Tomasz Derylak KAZ 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 38
2 Alan Furman BET 35
3 Krzysztof Szymkowiak Kłu 30
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Krasandowicz LOS 1
- Mateusz Rojek ELE 1
- Rafał Ochrymczuk BET 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Ręba DZI 5
2 Kamil Mochol JEG 4
3 Piotr Ręba DZI 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Ręba DZI 2
2 Sofian Lekchine LOS 1
- Zdzisław Pierzak BET 1
Naszą witrynę przegląda teraz 438 gości