Mistrz zapunktował
wtorek, 11 listopada 2014 22:50

Pierwsze punkty zdobył wreszcie mistrz i Sobota. Tempa nie zwalnia Akielaszek, który wygrał trzeci mecz z rzędu. Sobota rywalizowała z Betron Łago. Do przerwy wygrywała 2-1. W ciągu 10 minut odjechała rywalowi do stanu 6-1 po bramce Mateusza Domka. W końcówce Betron ruszył do odrabiania strat, ale niewiele z tego wyszło. Wynik na 7-3 ustalił Adrian Zdobylak.
Z trudem Gospoda Balcerzak-Miszczyszyn walczyła z Kanonierami Kraśnicki do przerwy. Ta cześć meczu zakończyła się wynikiem 2-2. Do stanu 3-3 to Kanonierzy za każdym razem wychodzili na prowadzenie. Po bramce Roberta Sienickiego to Gospoda wygrywała 4-3 i już nie dała sobie odebrać wygranej. Wynik na 6-3 ustalił Rafał Hubsher.
Ciepłownik/Euromaster mierzył się z liderem Akielaszkiem/MirBud. do przerwy było tylko 1-2. Po wznowieniu Krzysztof Kowalczyk ustrzelił hattricka i było już 1-5. Jego koledzy dołożyli trzy kolejne gole, wynik na 1-8 ustalił Piotr Wiertelak.
Gol Pawła Żmudzińskiego wyprowadził ZZPD na prowadzenie w starciu z Ósemką. Rywal jeszcze przed przerwą odpowiedział dwoma golami. Trzeciego gola dołożył Paweł Stefanek. A na kontaktowego gola Żmudzińskiego trafieniem na 2-4 odpowiedział Andrzej Hebda. W tym momencie lubinianom zabrakło amunicji. Żmudziński doprowadził do remisu 4-4, po chwili dołożył kolejną bramkę, a wynik na 6-4 ustalił Wojciech Wójtowicz.
W ostatnim meczu tej kolejki Dagtech rywalizował z Przybylski Etoto. Do przerwy padło siedem goli, a strzelcem na 4-3 Bartłomiej Oruba. Ten sam gracz podwyższył na 5-3. Do końca trwała walka, ale Dagtech nie oddał już wypracowanej przewagi. Wynik na 7-5 ustalił Jan Więdłocha.