Omega jedną nogą w I lidze
poniedziałek, 10 marca 2014 11:54

Cztery mecze i aż 38 bramek - takim dorobkiem mogą się pochwalić drugoligowcy, którzy rozegrali czternastą serię spotkań.

E-Towers  Famaba rywalizowała z NSi. Po dwóch golach Marka Drużkowskiego prowadziła 2-0. Do przerwy było tylko 3-2. W drugiej połowie znów dwa razy trafił DrużDomBud kowski, po golu dołożyli Daniel Witkowski i Kamil Kozłowski i skończyło się 7-2.
DomBud został rozbity przez PoliArt Bartosik. Do przerwy przegrywał 0-3, by ulec aż 0-12. Po hattricku ustrzelili Tomasz Gaca i Gracjan Lewicki.
Omega bardzo nieśmiało zaczęła pojedynek z Nadodrzem. Wygrywała do przerwy 1-0 po golu Roberta Baumanna. W drugiej połowie weszła na właściwe tory. Wynik na 5- ustalił Piotr Ancygier.
Na koniec Wibalak rywalizował z Ruszczycki Ubezpieczenia. Po kwadransie było 1-1. Janaś i Kiszkowski doprowadzili jednak przed przerwą do stanu 1-3. W drugiej połowie trwała dominacja Ubezpieczycieli. Po bramce Damiana Sikory wyszli na prowadzenia 1-5. Wynik ustalił Tomasz Kieszkowski na 3-7.
Na czele ligi Omega przed PoliArtem Bartosik i Ruszczycki Ubezpieczenia. Trwa więc do końca zażarta walka o awans. Z ligą żegna się NSI, a E-Towers Famaba i Luma powalczą, by uniknąć degradacji po barażach.