Wygrana na start
wtorek, 03 grudnia 2013 10:13

Grad goli obejrzeli kibice w czterech pojedynkach w ramach piątej kolejki trzeciej ligi. Wygrali także debiutanci.

Aż 19 bramek zobaczyli kibice w pojedynku Hotlidera z Torpedo. Do przerwy było tylko 2-5. W drugiej połowie padło mnóstwo bramek, aż dziewięć dla Torpedo, wynik na 5-14 ustalił Piotr Bigos, zdobywca sześciu bramek.

E-5 przegrywało z Albatrosem po golu Bartosza Maćczaka. Do przerwy było jednak 5-2. W drugiej połowie trwała wymiana ciosów. Hattrickiem błysnął Marcin Szmil, a wynik na 9-5 ustalił Tomasz Siemek.

Budowlani Paździoch pokonali Arbitra Głogów 6-2. Do przerwy było tylko 3-2, dopiero w drugiej połowie Budowlani potwierdzili swą dominację, a wynik ustalił Grzegorz Waniukiewicz.

Po golu Krystiana Belcerowskiego Bizpol schodził na przerwę prowadząc z Elektromaxem 3-2. Wyrównał Jarosław Gaszewski. Jednak Belcerowski dał znów prowadzenie Bizpolowi. Trzy kolejne gole były autorstwa Elektromaxu, wynik na 5-6 ustalił Michał Morawski.

Stawce z kompletem wygranych przewodzi E-5, drugą lokatę zajmują Budowlani Paździoch, a trzecią Bizpol. Stawkę zamyka Slavia.