Sędziowie też grają
poniedziałek, 14 października 2013 18:35

Ruszyła także trzecia liga. W rozegranych czterech spotkaniach padło 31 bramek. A liderem została nowa ekipa E-5.

Bizpol przegrywał ze Slavią po golu Pawła Łagosza. Ale do przerwy odrobił traty z nawiązką./ Gola do szatni na 3-1 zdobył Marcin Zdziechowicz.

W drugiej połowie Bizpol dołożył trzy trafienia, nie stracił żadnej bramki i wygrał 6-1. Wynik ustalił Krystian Balcerowski.

Do przerwy Torpedo remisowało 1-1 z Arbitrem Głogów. Sędziowie wyszli na prowadzenie, ale trzy gole z rzędu dla Torpedo dały wygraną. Wynik na 4-2 ustalił Grzegorz Pisowicz.

E-5 nie miało litości dla Hotlidera. Już do przerwy wygrywało 7-0! W drugiej odsłonie odpuściło strzelając jedną bramkę i tracąc jednego gola.

Niezwykle wyrównany był pojedynek Budowlanych Paździoch z PWiK. Do przerwy było 2-1. Potem drużyny toczyły walkę cios za cios. Na minutę przed końcem Grzegorz Waniukiewicz trafił na 5-4, ale w ostatnich sekundach do remisu 5-5 doprowadził Paweł Kondratyk.

Na czele tej ligi e-5, tyle samo punktów mają kolejne Bizpol i Torpedo. Stawkę zamyka Hotlider.