Świąteczne rozgrywki
środa, 08 maja 2013 07:35

Długi weekend minął pod znakiem siatkówki uczestnikom Głogowskiej Amatorskiej Ligi Siatkarskiej. Rozegrane zostały bowiem dwie kolejki spotkań.

Przyjaciele w czwartej serii spotkań rywalizowali ze Studiem Ulla. Po zaciętym boju wygrali pierwszego seta 25-21. W drugim wynik był identyczny, ale tym razem na korzyść Studia Ulla. W ostatniej partii pięciopunktową przewagę wypracowali przyjaciele wygrywając ją 15-10 i cały mecz 2-1.

OK PARK nie sprawił sensacji w starciu ze Szpagatami. Pierwszego seta przegrał aż 25-10. W drugiej partii wyglądało to już lepiej, ale rywale i tak ją wygrali 25-19 i cały mecz 2-0.

Cafe Meryk nie zwalnia tempa. W pojedynku z Sitech Polkowice cukiernicy zagrali niezwykle regularnie. W pierwszym secie Meryk ograł rywala 25-16, identycznym wynikiem zakończył się drugi i mecz wygrali cukiernicy 2-0.

Także NTi ostro zaczęło starci z Przemkowem, o ile pierwszy set wygrało różnica sześciu oczek 25-19, to w drugim jeszcze bardziej zdominowało rywala, wygrywając z nim 25-16.

Dwa dni później zespoły rozegrały piątą kolejkę spotkań. Fatalnie rozpoczął OK Park mecz ze Studiem Ulla. W pierwszym secie zdobył tylko cztery oczka i został zdemolowany przez rywala. W drugiej partii było już lepiej, ale Studio wygrało 25-16 i cały mecz 2-0.

Po gładkiej wygranej w pierwszym secie na Przyjaciółmi 25-14 Cafe Meryk spodziewał się szybkiego zakończenia tego meczu, a nieoczekiwanie uległ w drugiej partii do 19. Trzeci set to była prawdziwa wojna na przewagi. Tę batalie lepiej zniosła ekipa Cafe Meryk wygrywając 20-18!

W dwóch setach Szpagaty rozprawiły się z Przemkowem. Pierwszego wygrały 25-13, a w kolejnym pozwoliły zdobyć rywalowi tylko trzy punkty więcej.

W ostatnim meczu Sitech Polkowice rywalizował z NTi. Po ciekawym pojedynku Sitech przegrał pierwszy set 19-25. W drugim było tylko troszkę lepiej, ale i ten przegrał 20-25.

Tabeli przewodzi Cafe Meryk przed Szpagatami i NTi, na ostatniej lokacie zadomowił się OK PARK.