Szóstka Kyceja
środa, 13 lutego 2013 06:17

Dagtech odzyskał posadę wicelidera po tym, jak ograł Castoramę, ale to tylko jeden z ciekawych meczów tej kolejki. A Betron namęczył się z WM.

Meble Irma wygrywały do przerwy z ZZPM już 2-0. Jednak Związkowcy zmobilizowali się na druga odsłonę. Piotr Maćkowiak zdobył gola kontaktowego, a Maciej Kierepka ustalił wynik na 2-2.

Niezwykle wyrównany bój do przerwy toczyły myślące o awansie Dagtech i Castorama. W połowie Dagtech prowadził 3-2 i w drugiej połowie wynik był sprawą otwartą. Jednak Bartłomiej Oruba podwyższył na 4-2, a Kamil Chwałczyński kompletując hattricka ustalił wynik na 5-2.

Joker postawił się Ósemce Lubin, do przerwy bramki nie padły. A po golu Dawida Ciechelskiego Joker wygrywał, wyrównał Andrzej Hebda, a Paweł Stefanek dał wygraną Ósemce.

Etoto Sport rozbiło Angelsów aż 8-1. Przez cały mecz dominowało na boisku, a Daniel Gałach popisał się hattrickiem.

Betron/Freedom rywalizował z WM. Mecz miał trzy oblicza. Najpierw zdecydowanie wygrywał Betron-bo prowadził 3-1. Wtedy trzy razy trafił Rafał Ochrymczuk i zrobiło sie 3-4. Kolejnych 5 bramek dołożył Betron i wygrał 8-4. Sześć razy do siatki trafił Rafał Kycej.

W tej lidze trwa zażarta walka o awans. Liderująca Ósemka jest poza zasięgiem. Na drugą lokatę awansował Dagtech. Kolejne Castorama i Betron tracą do niego dwa oczka. Stawkę zamykają Anioły, w strefie spadkowej znalazł się WM.