POCZĄTEK NOWEGO SEZONU
wtorek, 14 listopada 2023 22:40

Na dobry początek, w niedzielę o godzinie 17:30 Głogowską Amatorską Ligę Halową sezon 2023/24 zainaugurowali zawodnicy występujący w !. lidze. Odbyły się trzy mecze, które pokazały, że ten sezon, mimo że w okrojonym składzie, będzie ciekawy.

Na pierwszy rzut poszły drużyny LO1 Team oraz SM Nadodrze. Mieszkaniówką po pierwszej połowie prowadziła 2-0 po golach zdobytych przez Alan Grombika i Radosława Ziomek. Ale po przerwie nastąpiła prawdziwa pogoń licealistów, którzy w 21 minucie strzelili bramkę kontaktową autorstwa Alana Pielecha, do remisu doprowadził w 27 minucie Jan Niedośpiał, a wygraną zapewnił gol strzelony w 31 minucie przez Dominika Nietopiela.

W drugim spotkaniu LSA mierzyło się z Orzełkami, którzy w jedenastej minucie wyszli na prowadzenie po golu Bartosza Torba, niespełna piętnaście sekund później, było już 2-0 po bramce Kacpera Kruczka. Jeszcze w pierwszej połowie dystans LSA zmniejszyło po bramce Norberta Kozyrskiego, ale po przerwie Kacper Kruczek ustalił wynik spotkania na 3-1 dla Orzełów. Pierwszy mecz, pierwsza wygrana, pierwszy lider.

Na koniec ZZPM HMG grało z Lipiec ProfiAuto. Pomimo wyrównanych składów i zaciętego spotkania o wygranej zadecydowała jedna bramka zdobyta przez Gracjana Stępień z ZZPM w dziesiątej minucie meczu.

Coś mi mówi, że ten sezon będzie zaskakiwał na pierwszoligowych parkietach. Zapraszamy.