Ósemka nowym liderem
poniedziałek, 24 grudnia 2012 20:49

W pierwszej lidze Meble Irma przegrywały do przerwy 2-3 z Angelsami. W drugiej połowie po trafieniu Mateusza Bukały zrobiło się 4-4. Potem trafiali już tylko meblarze. Wynik na 6-4 ustalil Michał Morawski.

Ósemka Lubin wygrywała już do przerwy z WM 4-1. W 30 minucie po golu Piotra Szewczyka było już 5-2. A po chwili po golach Tomasza Zawickiego i Dawida Serwety  zrobiło się tylko 5-4. Ósemka do końca dowiozła jednak korzystny wynik.

Zadziwił Betron/Freedom Pub, który pokonał 3-2 lidera - Dagtech. Wynik tego pojedynku ustalił Bartosz Pastuch.

Długi czas ZZPM przegrywał z Etoto Sport 0-2. Jednak w siedem minut wyszedl na prowadzenie po dwóch golach Rafała Kloca i jednej Damiana Janusa. W ostatniej minucie wyrównał jednak Karol Kuliński.

- W pierwszej połowie nie szło, ale dobrze zagraliśmy w drugiej. Szkoda, bo wygrana była blisko, ale remis chyba sprawiedliwy - mówi Janus.

Joker naszpikowany kilkoma ligowcami (Konrad Kaczmarek - ŁKS i dwaj zawodnicy drugoligowego Chrobrego)  przegrywał z Castoramą 0-1 po trafieniu Rafała Klimkiewicza. Jednak 30 sekund później był remis, a własnego bramkarza pokonał Łukasz Radliński. W drugiej połowie na 2-1 strzelił Konrad Kaczmarek, jednak jeden punkt uratował Castoramie Klimkiewicz, który doprowadził do remisu 2-2.

Zawodnicy obu ekip marzyli o wygranej, ale zgodnie podsumowali po tym pojedynku, że z przebiegu gry remis wydaje się być sprawiedliwy.

Joker nie wykorzystał szansy, bo miał okazję minimum na drugie miejsce, ale pozostał na trzecim. Na pozycję lidera awansowała Ósemka, a Dagtech spadł na drugie miejsce. Stawkę zamykają Etoto Sport oraz WM.