sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

SEZON 2007-2008
niedziela, 04 listopada 2012 12:08

TABELA KOŃCOWA EXTRALIGA

1. Huta 18 43 122 - 63

2. Gold 18 38 107 - 66

3. Ko-Be Gwoździe 18 35 96 - 59

4. Kazet - El-Mark 18 34 86 - 79

5. Atletic / Miraż 18 28 96 - 83

6. Prem Piechocki 18 28 97 - 90

7. L&P 18 21 68 - 85

8. Morświny 18 16 67 - 109

9. Zoltan Piastów 18 11 58 - 100

10. Nadodrze 18 7 70 - 133

Ekstraliga Kolejka 1

28.10.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

17.20 Huta 7-3 Ko-Be Gwoździe

18.10 Atletic / Miraż 7-4 Prem Piechocki

19.00 Gold 3-6 Kazet - El-Mark

19.50 Morświn 1-0 Zoltan Piastów

20.40 Nadodrze 1-6 L&P

 

Ekstraliga Kolejka 2

03.11.2007 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

20.10 Huta 6-10 Kazet - El-Mark

 

04.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

17.30 Gold 1-1 L&P

19.10 Atletic / Miraż 10-3 Nadodrze

20.00 Zoltan Piastów 3-4 Prem Piechocki

20.50 Morświn 2-8 Ko-Be Gwoździe

 

Ekstraliga Kolejka 3

11.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

16.00 Gold 9-4 Prem Piechocki

16.50 Zoltan Piastów 3-10 L&P

17.40 Atletic / Miraż 1-3 Ko-Be Gwoździe

18.30 Nadodrze 6-9 Kazet - El-Mark

19.20 Morświn 5-16 Huta

 

Ekstraliga Kolejka 4

18.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

17.30 Morświn 4-7 Gold

18.20 Zoltan Piastów 3-7 Atletic / Miraż

19.10 Huta 4-0 L&P

20.50 Kazet - El-Mark 7-3 Prem Piechocki

 

Ekstraliga Kolejka 5

25.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

14.40 Morświn 5-4 L&P

15.30 Zoltan Piastów 1-1 Ko-Be Gwoździe

16.20 Huta 9-7 Prem Piechocki

17.10 Atletic / Miraż 5-6 Kazet - El-Mark

18.00 Gold 6-2 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 6

09.12.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

18.00 Prem Piechocki 2-5 Ko-Be Gwoździe

18.50 Huta 3-4 Gold

19.40 Atletic / Miraż 5-6 L&P

20.30 Morświn 2-4 Kazet - El-Mark

21.20 Zoltan Piastów 3-10 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 7

16.12.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

17.30 Morświn 6-10 Prem Piechocki

18.20 Zoltan Piastów 2-3 Kazet - El-Mark

19.10 Huta 12-4 Nadodrze

20.00 Atletic / Miraż 2-9 Gold

20.50 Ko-Be Gwoździe 3-3 L&P

 

Ekstraliga Kolejka 8

22.12.2007 ( sobota ) Hala Widowiskowa

16.30 Zoltan Piastów 1-7 Gold

17.20 Prem Piechocki 4-3 L&P

18.10 Huta 6-1 Atletic / Miraż

19.00 Kazet - El-Mark 2-2 Ko-Be Gwoździe

19.50 Morświn 6-3 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 9

29.12.2007 ( sobota ) Hala Widowiskowa

15.40 Kazet - El-Mark 6-3 L&P

16.30 Gold 7-2 Ko-Be Gwoździe

18.10 Morświn 1-5 Atletic / Miraż

19.00 Nadodrze 6-7 Prem Piechocki

 

06.01.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

Ekstraliga Kolejka 4

19.10 Nadodrze 4-10 Ko-Be Gwoździe

Ekstraliga Kolejka 9

20.00 Huta 10-1 Zoltan Piastów

 

Ekstraliga Kolejka 10

13.01.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

18.20 Prem Piechocki 2-6 Atletic/Miraż

19.10 Kazet - El-Mark 2-6 Gold

20.00 Ko-Be Gwoździe 3-3 Huta

13.01.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

15.00 Zoltan Piastów 7-2 Morświny

15.50 L&P 5-3 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 11

20.01.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

18.10 Kazet - El-Mark 3-9 Huta

19.00 Nadodrze 4-7 Atletic/Miraż

19.50 L&P 3-12 Gold

20.40 Ko-Be Gwoździe 4-5 Morświny

21.30 Prem Piechocki 7-2 Zoltan Piastów

 

Ekstraliga Kolejka 12

03.02.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

15.00 Zoltan Piastów 5-5 L&P

15.50 Nadodrze 5-6 Kazet - El-Mark

16.40 Gold 4-7 Prem Piechocki

17.30 Atletic/Miraż 6-7 Ko-Be Gwoździe

18.20 Morświny 3-6 Huta

 

Ekstraliga Kolejka 13

10.02.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

18.00 Gold 4-3 Morświny

18.50 Atletic/Miraż 4-6 Zoltan Piastów

19.40 L&P 1-4 Huta

20.30 Ko-Be Gwoździe 4-0 Nadodrze

21.20 Prem Piechocki 5-3 Kazet - El-Mark

 

Ekstraliga Kolejka 14

17.02.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

17.20 Morświny 5-1 L&P

18.10 Zoltan Piastów 2-9 Ko-Be Gwoździe

19.00 Huta 4-3 Prem Piechocki

19.50 Atletic/Miraż 4-2 Kazet - El-Mark

20.40 Gold 11-4 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 15

23.02.2008 ( sobota ) Hala Widowiskowa

17.00 Morświny 2-8 Kazet - El-Mark

17.50 Atletic/Miraż 7-1 L&P

18.40 Prem Piechocki 4-4 Ko-Be Gwoździe

20.20 Zoltan Piastów 3-4 Nadodrze

27.02.2008 ( środa ) Hala Widowiskowa

20.00 Huta 2-4 Gold

 

Ekstraliga Kolejka 16

01.03.2008 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

14.30 Morświny 2-5 Prem Piechocki

15.20 Zoltan Piastów 3-4 Kazet - El-Mark

17.00 Atletic/Miraż 5-5 Gold

17.50 Ko-Be Gwoździe 12-4 L&P

19.30 Huta 7-5 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 17

08.03.2008 ( sobota ) Hala Widowiskowa

18.00 Prem Piechocki 3-8 L&P

18.50 Huta 7-1 Atletic/Miraż

19.40 Kazet - El-Mark 3-9 Ko-Be Gwoździe

20.30 Zoltan Piastów 8-5 Gold

21.20 Morświny 5-5 Nadodrze

 

Ekstraliga Kolejka 18

05.04.2008 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

14.00 Nadodrze 2-16 Prem Piechocki

14.50 Kazet - El-Mark 2-4 L&P

15.40 Morświny 8-13 Atletic/Miraż

16.30 Gold 3-7 Ko-Be Gwoździe

17.20 Zoltan Piastów 5--7 Huta

 

TABELA KOŃCOWA  LIGA IIA

 

1. WPEC Ciepłownik 9 23 52 - 20

2. FC Bajka 9 22 54 - 19

3. Club Slot Machine 9 18 68 - 37

4. Opony Express 9 16 44 - 33

5. Betako 9 13 37 - 29

6. Chrobry II 9 12 40 - 42

7. Angels 9 12 39 - 55

8. JW 3444 9 10 44 - 42

9. Dav-Pat 9 6 26 - 58

10. Unia 9 0 16 - 85

 

II Liga grupa "A" Kolejka 1

28.10.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

14.00 Angels 6-5 JW. 3444

14.50 WPEC Ciepłownik 9-1 Dav-Pat

15.40 Club Slot Machine 14-1 Unia

16.30 FC Bajka 1-5 Chrobry II

03.12.2007 ( poniedziałek ) Hala Widowiskowa

18.50 Opony Express 5-2 Betako

II Liga grupa "A" Kolejka 2

03.11.2007 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.50 FC Bajka 11-2 Unia

17.40 Club Slot Machine 15-4 Dav-Pat

04.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.00 Opony Express 3-1 Chrobry II

16.40 Angels 1-6 WPEC Ciepłownik

16.12.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.00 Betako 3-5 JW. 3444

 

II Liga grupa "A" Kolejka 3

11.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

18.10 Opony Express 2-4 FC Bajka

19.00 Angels 4-7 Chrobry II

19.50 WPEC Ciepłownik 12-2 Unia

20.40 Club Slot Machine 4-3 JW. 3444

11.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

20.10 Betako 5-1 Dav-Pat

 

II Liga grupa "A" Kolejka 4

18.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

15.00 Unia 4-11 JW. 3444

15.50 WPEC Ciepłownik 7-3 Chrobry II

16.40 FC Bajka 6-1 Dav-Pat

17.30 Betako 8-2 Angels

18.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

20.00 Opony Express 7-5 Club Slot Machine

 

II Liga grupa "A" Kolejka 5

25.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

12.00 Betako 6-4 Chrobry II

13.00 FC Bajka 7-4 JW. 3444

13.50 Club Slot Machine 5-6 WPEC Ciepłownik

18.50 Opony Express 7-5 Dav-Pat

19.40 Angels 9-0 Unia

 

II Liga grupa "A" Kolejka 6

09.12.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

19.10 Betako 4-4 WPEC Ciepłownik

20.00 FC Bajka 8-2 Club Slot Machine

20.50 JW. 3444 8-5 Chrobry II

16.12.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.50 Opony Express 9-1 Unia

16.40 Angels 5-2 Dav-Pat

 

II Liga grupa "A" Kolejka 7

22.12.2007 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.00 Opony Express 5-5 JW. 3444

16.50 Betako 7-1 Unia

17.40 FC Bajka 2-2 WPEC Ciepłownik

18.30 Angels 4-9 Club Slot Machine

19.20 Chrobry II 5-3 Dav-Pat

 

II Liga grupa "A" Kolejka 8

29.12.2007 ( sobota ) Hala Widowiskowa

14.00 Unia 1-7 Chrobry II

14.50 FC Bajka 13-0 Angels

17.20 JW. 3444 2-4 Dav-Pat

19.50 Opony Express 1-2 WPEC Ciepłownik

20.40 Betako 1-5 Club Slot Machine

 

II Liga grupa "A" Kolejka 9

06.01.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.00 Opony Express 5-8 Angels

15.50 Unia 4-5 Dav-Pat

16.40 Club Slot Machine 9-3 Chrobry II

17.30 WPEC Ciepłownik 4-1 JW. 3444

18.20 Betako 1-2 FC Bajka

 

TABELA KOŃCOWA LIGA II B

1. Kantor Woj.Pol & Beluga 9 25 88 - 25

2. Karmar Przewozy 9 22 39 - 18

3. Chrobry I 9 16 39 - 34

4. Kanonierzy Góra 9 14 37 - 28

5. SW 9 14 30 - 27

6. Bruk Art Zbinex 9 13 28 - 33

7. Snajperzy 9 9 36 - 43

8. Meble Irma 9 8 33 - 55

9. Castorama 9 6 25 - 63

10. ZZ Polska Miedź 9 3 29 - 58

II Liga grupa "B" Kolejka 1

27.10.2007 ( sobota ) Hala Widowiskowa

19.00 Karmar Przewozy 3-2 Kanonierzy Góra

19.50 Chrobry I 11-3 Meble Irma

20.40 Kantor Woj.Pol&Beluga 18-0 ZZ Polska Miedź

21.30 Bruk Art i Zbinex 3-2 Snajperzy

Castorama 3-5 SW

II Liga grupa "B" Kolejka 2

03.11.2007 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.00 SW 5-5 Meble Irma

18.30 Kantor Woj.Pol&Beluga 10-6 Snajperzy

19.20 Karmar Przewozy 5-3 ZZ Polska Miedź

 

04.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.50 Chrobry I 3-2 Bruk Art i Zbinex

18.20 Castorama 1-7 Kanonierzy Góra

 

II Liga grupa "B" Kolejka 3

11.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

14.00 Bruk Art i Zbinex 4-3 ZZ Polska Miedź

14.50 Chrobry I 3-2 Kanonierzy Góra

15.40 Castorama 2-9 Karmar Przewozy

16.30 Kantor Woj.Pol&Beluga 9-3 Meble Irma

17.20 SW 7-0 Snajperzy

 

II Liga grupa "B" Kolejka 4

18.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

18.20 Bruk Art i Zbinex 3-3 Kanonierzy Góra

19.10 Castorama 0-19 Kantor Woj.Pol & Beluga

18.11.2007 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.00 SW 3-3 Chrobry I

15.50 ZZ Polska Miedź 6-7 Meble Irma

16.40 Karmar Przewozy 4-2 Snajperzy

 

II Liga grupa "B" Kolejka 5

25.11.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

11.10 SW 2-5 Kanonierzy Góra

20.20 Castorama 3-8 Snajperzy

21.10 Karmar Przewozy 7-1 Meble Irma

03.12.2007 ( poniedziałek ) Hala Widowiskowa

18.00 Chrobry I 5-2 ZZ Polska Miedź

 

II Liga grupa "B" Kolejka 6

09.12.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

15.00 Meble Irma 3-3 Kanonierzy Góra

15.50 Karmar Przewozy 3-3 Kantor Woj.Pol & Beluga

16.40 SW 3-2 Bruk Art i Zbinex

17.30 Chrobry I 5-9 Snajperzy

18.20 Castorama 6-4 ZZ Polska Miedź

 

16.12.2007 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

II Liga grupa "B" Kolejka 7

15.00 Castorama 7-4 Meble Irma

15.50 SW 1-5 ZZ Polska Miedź

16.40 Karmar Przewozy 2-1 Bruk Art i Zbinex

18.30 Chrobry I 5-8 Kantor Woj.Pol & Beluga

17.30 Kanonierzy Góra 4-3 Snajperzy

 

21.12.2007 ( piątek ) Hala Widowiskowa

II Liga grupa "B" Kolejka 8

20.00 ZZ Polska Miedź 3-8 Kanonierzy Góra

II Liga grupa "B" Kolejka 5

20.50 Kantor Woj.Pol & Beluga 11-4 Bruk Ark i Zbinex

 

II Liga grupa "B" Kolejka 8

22.12.2007 ( sobota ) Hala Widowiskowa

14.50 Karmar Przewozy 5-1 Chrobry I

15.40 Meble Irma 4-2 Snajperzy

20.40 SW 1-3 Kantor Woj.Pol & Beluga

21.30 Castorama 3-4 Bruk Art i Zbinex

 

II Liga grupa "B" Kolejka 9

29.12.2007 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.00 ZZ Polska Miedź 3-4 Snajperzy

16.50 Kantor Woj.Pol & Beluga 7-3 Kanonierzy Góra

17.40 SW 3-1 Karmar Przewozy

18.30 Castorama 0-3 Chrobry I

19.20 Bruk Art i Zbinex 5-4 Meble Irma

 

TABELA KOŃCOWA LIGA I

1. Kantor Woj.Pol & Beluga 9 25 52 - 23

2. FC Bajka 9 18 34 - 24

3. WPEC Ciepłownik 9 18 29 - 24

4. Karmar Przewozy 9 17 32 - 24

5. Betako 9 15 35 - 27

6. Club Slot Machine 9 11 42 - 48

7. Kanonierzy Góra 9 10 26 - 31

8. Chrobry I 9 6 30 - 36

9. SW 9 6 26 - 40

10. Opony Ekspress 9 3 22 - 51

Kolejka 1

13.01.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

15.00 Club Slot Machine 3-10 Kanonierzy Góra

15.50 WPEC Ciepłownik 3-1 SW

16.40 FC Bajka 3-5 Kantor Woj.Pol & Beluga

17.30 Karmar Przewozy 2-2 Chrobry I

20.50 Opony Express 0-4 Betako

 

Kolejka 2

27.01.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

18.10 FC Bajka 5-3 Kanonierzy Góra

19.00 Karmar Przewozy 4-2 WPEC Ciepłownik

19.50 Betako 5-3 Chrobry I

20.40 Opony Express 2-6 Kantor Woj.Pol & Beluga

21.30 Club Slot Machine 2-2 SW

 

Kolejka 3

02.02.2008 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.00 Opony Express 2-9 FC Bajka

17.40 Karmar Przewozy 3-3 Kantor Woj.Pol & Beluga

18.30 WPEC Ciepłownik 4-1 Kanonierzy Góra

19.20 Betako 5-1 SW

03.02.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

14.10 Club Slot Machine 5-5 Chrobry I

 

Kolejka 4

10.02.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

15.00 Betako 5-3 Karmar Przewozy

15.50 Kanonierzy Góra 4-2 Chrobry I

16.40 FC Bajka 7-1 SW

17.30 Opony Express 2-6 Club Slot Machine

18.20 WPEC Ciepłownik 6-9 Kantor Woj.Pol & Beluga

 

Kolejka 5

17.02.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

14.00 Betako 1-5 Kantor Woj.Pol & Beluga

14.50 Opony Express 4-9 SW

15.40 FC Bajka 3-2 Chrobry I

16.30 Karmar Przewozy 3-0 Kanonierzy Góra

21.30 Club Slot Machine 7-1 WPEC Ciepłownik

 

Kolejka 6

24.02.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

18.10 FC Bajka 4-2 Club Slot Machine

19.00 Opony Express 4-2 Kanonierzy Góra

19.50 Karmar Przewozy 6-3 SW

20.40 Betako 2-4 WPEC Ciepłownik

27.02.2008 ( środa ) Hala Widowiskowa

20.50 Chrobry I 4-9 Kantor Woj.Pol & Beluga

 

Kolejka 7

01.03.2008 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.10 FC Bajka 1-4 WPEC Ciepłownik

18.40 Betako 2-3 Kanonierzy Góra

20.20 Kantor Woj.Pol & Beluga 8-4 SW

21.10 Karmar Przewozy 6-7 Club Slot Machine

02.03.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

20.30 Opony Express 1-10 Chrobry I

 

Kolejka 8

09.03.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

17.20 Kanonierzy Góra 3-3 SW

18.10 Club Slot Machine 4-5 Kantor Woj.Pol & Beluga

19.00 WPEC Ciepłownik 5-0 Chrobry I

19.50 Opony Express 1-2 Karmar Przewozy

20.40 Betako 2-5 FC Bajka

 

Kolejka 9

30.03.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

16.20 Opony Express 2-4 WPEC Ciepłownik

17.10 Chrobry I 2-2 SW

18.00 Betako 9-3 Club Slot Machine

18.50 FC Bajka 1-3 Karmar Przewozy

19.30 Kanonierzy Góra 0-5 Kantor Woj.Pol & Beluga

 

TABELA KOŃCOWA LIGA II

1. Bruk Art i Zbinex 9 27 60 - 20

2. Snajperzy 9 16 64 - 40

3. Chrobry II 9 16 41 - 32

4. Dav-Pat 9 15 43 - 37

5. ZZ Polska Miedź 9 13 46 - 48

6. Unia 9 13 34 - 38

7. Castorama 9 12 36 - 42

8. Angels 9 10 36 - 43

9. Meble Irma 9 7 45 - 64

10. JW3444 9 3 16 - 57

Kolejka 1

13.01.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

16.40 Castorama 4-5 Chrobry II

17.30 Angels 4-5 JW. 3444

18.20 Dav - Pat 6-4 Meble Irma

19.10 Unia 6-6 ZZ Polska Miedź

20.00 Bruk Art. I Zbinex 5-3 Snajperzy

 

Kolejka 2

20.01.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

14.50 Dav - Pat 1-6 Bruk Art. I Zbinex

15.40 Unia 4-9 Snajperzy

16.30 Angels 3-8 ZZ Polska Miedź

17.20 Chrobry II 10-6 Meble Irma

 

Kolejka 3

27.01.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

14.00 Dav - Pat 6-3 JW. 3444

14.50 Castorama 5-7 Angels

15.40 Unia 5-3 Meble Irma

16.30 Bruk Art. I Zbinex 3-1 ZZ Polska Miedź

17.20 Chrobry II 3-3 Snajperzy

 

Kolejka 2

30.01.2008 ( środa ) Hala Widowiskowa

21.30 Castorama 6-4 JW. 3444

 

Kolejka 4

02.02.2008 ( sobota ) Gimnazjum nr 2

16.50 Chrobry II 6-2 Dav - Pat

20.10 Castorama 4-2 Unia

03.02.2008 ( niedziela ) Gimnazjum nr 2

19.10 Angels 6-8 Snajperzy

20.00 Bruk Art. I Zbinex 12-1 JW. 3444

20.50 ZZ Polska Miedź 7-11 Meble Irma

 

Kolejka 5

09.02.2008 ( sobota ) Hala Widowiskowa

16.00 Unia 2-7 Bruk Art. I Zbinex

16.50 Angels 4-4 Meble Irma

17.40 Chrobry II 5-1 JW. 3444

18.30 Dav - Pat 9-4 ZZ Polska Miedź

19.20 Castorama 5-3 Snajperzy

 

Kolejka 7

23.02.2008 ( sobota ) Hala Widowiskowa

19.30 Dav - Pat 2-3 Unia

24.02.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

14.50 JW. 3444 2-9 Snajperzy

15.40 Chrobry II 3-6 ZZ Polska Miedź

16.30 Angels 3-4 Bruk Art. I Zbinex

17.20 Castorama 5-1 Meble Irma

 

Kolejka 6

02.03.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

18.00 Chrobry II 1-3 Bruk Art. I Zbinex

18.50 Angels 4-2 Unia

19.40 Dav - Pat 7-5 Snajperzy

Meble Irma 5-0 v.o JW. 3444

JW3444 wycofał się z rozgrywek

Kolejka 8

09.03.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

14.00 Meble Irma 5-13 Snajperzy

14.50 Angels 3-2 Dav - Pat

15.40 Chrobry II 3-5 Unia

16.30 Castorama 2-6 Bruk Art. I Zbinex

ZZ Polska Miedź 5-0 v.o JW. 3444

JW3444 wycofał się z rozgrywek

Kolejka 6

12.02.2008 ( środa ) Hala Widowiskowa

21.30 Castorama 2-6 ZZ Polska Miedź

 

Kolejka 9

30.03.2008 ( niedziela ) Hala Widowiskowa

13.00 Bruk Art. I Zbinex 14-6 Meble Irma

13.50 Castorama 3-8 Dav - Pat

14.40 Chrobry II 5-2 Angels

15.30 ZZ Polska Miedź 3-11 Snajperzy

JW. 3444 0-5 v.o Unia

JW3444 wycofał się z rozgrywek

 

 

 

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala Data So., 20. Sty. 2018 Początek meczu 15:00
W&M Łago
W&M Łago
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data So., 20. Sty. 2018 Początek meczu 15:45
Dzikie Koty
Dzikie Koty
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data So., 20. Sty. 2018 Początek meczu 16:30
Odra Grodziec Mały
Odra Grodziec Mały
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala Data So., 20. Sty. 2018 Początek meczu 17:15
Los Amigos
Los Amigos
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data So., 20. Sty. 2018 Początek meczu 18:00
Prezesjusze
Prezesjusze
Jagermeister
Jagermeister
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar EUR 15
- Tomasz Trznadel GUM 15
3 Łukasz Ciarach WYP 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Husar GUM 1
- Dorian Pabiszczak SOB 1
- Paweł Bednarski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Adam Filbier EUR 2
2 Patryk Kubiak WYP 1
- Piotr Pisarski SOB 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Sybis EUR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Paweł Gaca DOM 19
2 Damian Żmijowski FUE 13
3 Piotr Wypych KOL 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Józef Ochej KOL 1
- Tomasz Woszczyński ZZP 1
- Adam Pelczar LOC 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Radoń DOM 2
2 Kacper Ciechelski FUE 1
- Piotr Wypych KOL 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Bartoszewicz BUD 1
- Tomasz Delida DOM 1
- Marcel Michalczak BUD 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Woźniak GPK 18
- Przemysław Skarpiński ETO 18
3 Szymon Deperas BIN 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Taler BIN 1
- Artur Pierzak KAZ 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Martin Kamiński ETO 3
2 Dominik Kierkiewicz NAD 2
- Przemysław Skarpiński ETO 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Michalski SIT 2
2 Łukasz Nockowski LOM 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Szymkowiak Kłu 27
2 Alan Furman BET 21
3 Hubert Dobrakowski JEG 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Krasandowicz LOS 1
- Mateusz Rojek ELE 1
- Rafał Ochrymczuk BET 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Ręba DZI 3
2 Kamil Mochol JEG 2
- Szymon Kichman JEG 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Sofian Lekchine LOS 1
- Zdzisław Pierzak BET 1
- Daniel Nowakowski BET 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1307 gości