| WKRACZAMY NA OSTATNIĄ PROSTĄ |
| czwartek, 30 stycznia 2025 20:57 |
Przed nami decydujące mecze Extraligi Głogowskiej Amatorskiej Ligi Halowej. Zostały do rozegrania cztery mecze każdej ekipie. Na szczycie tabeli ściska jakich mało, sześć punktów między pierwszą, a czwartą drużyną, trzy punkty dzielą pierwszą i trzecią drużynę, lepszy bilans bramkowy dzieli pierwszą i drugą drużynę. A te mecze zadecydują o tytule mistrzowskim.
W niedzielę 02. lutego, o godzinie 16:00 rozpoczniemy 15. kolejkę Extraligi meczem UDG kontra trzeci ZZPPM HMG. W kolejnym spotkaniu ostatnie Affamato podejmie ósme LSA. Będący w dołku Team Lipinki zagra z Lipiec ProfiAuto. Nowy lider Gum-Mar walczący o mistrzostwo podejmie zawsze niebezpieczny ZZPM HMG. Na koniec SM Nadodrze zagra z, chcącym się zrehabilitować za ostatni wynik, zespołem Mert-Performance Group. |



Przed nami decydujące mecze Extraligi Głogowskiej Amatorskiej Ligi Halowej. Zostały do rozegrania cztery mecze każdej ekipie. Na szczycie tabeli ściska jakich mało, sześć punktów między pierwszą, a czwartą drużyną, trzy punkty dzielą pierwszą i trzecią drużynę, lepszy bilans bramkowy dzieli pierwszą i drugą drużynę. A te mecze zadecydują o tytule mistrzowskim.