sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I Liga
Terminarz drużyny I Liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 13.10.2012 18:15 h ZZ Polska Miedź - Angels4 - 1
2 - 0
1 Hala 13.10.2012 19:00 h W&M Łago - Trustbuddy1 - 10
1 - 5
1 Hala 13.10.2012 19:45 h Castorama - E-Towers Famaba5 - 3
1 - 1
1 Hala 13.10.2012 20:30 h Omega - Ósemka Lubin2 - 2
0 - 1
1 Hala 13.10.2012 21:15 h Mert - Meble Irma2 - 2
1 - 1
2 Hala 21.10.2012 18:00 h Meble Irma - W&M Łago5 - 5
1 - 2
2 Hala 21.10.2012 18:45 h Angels - Castorama0 - 3
0 - 0
2 Hala 21.10.2012 19:30 h Trustbuddy - ZZ Polska Miedź6 - 2
0 - 1
2 Hala 21.10.2012 20:15 h E-Towers Famaba - Omega1 - 2
1 - 0
2 Hala 21.10.2012 21:00 h Ósemka Lubin - Mert8 - 1
3 - 1
3 Hala 03.11.2012 17:00 h W&M Łago - Ósemka Lubin3 - 10
1 - 6
3 Hala 03.11.2012 17:45 h Omega - Angels10 - 1
4 - 1
3 Hala 03.11.2012 18:30 h Mert - E-Towers Famaba5 - 5
1 - 2
3 Hala 03.11.2012 19:15 h Trustbuddy - Meble Irma5 - 1
3 - 1
3 Hala 03.11.2012 20:00 h ZZ Polska Miedź - Castorama0 - 0
0 - 0
4 Gim 11.11.2012 16:45 h Meble Irma - ZZ Polska Miedź1 - 2
0 - 1
4 Gim 11.11.2012 17:30 h Castorama - Omega3 - 8
2 - 5
4 Gim 11.11.2012 18:15 h Ósemka Lubin - Trustbuddy4 - 3
2 - 2
4 Gim 11.11.2012 19:00 h Angels - Mert9 - 8
5 - 3
4 Gim 11.11.2012 19:45 h E-Towers Famaba - W&M Łago4 - 6
1 - 3
5 Hala 17.11.2012 18:15 h ZZ Polska Miedź - Omega1 - 7
1 - 2
5 Hala 17.11.2012 19:00 h Meble Irma - Ósemka Lubin5 - 6
2 - 3
5 Hala 17.11.2012 19:45 h Mert - Castorama1 - 4
0 - 2
5 Hala 17.11.2012 20:30 h Trustbuddy - E-Towers Famaba3 - 2
2 - 0
5 Hala 17.11.2012 21:15 h W&M Łago - Angels3 - 4
2 - 1
6 Gim 02.12.2012 18:15 h Ósemka Lubin - ZZ Polska Miedź6 - 0
3 - 0
6 Gim 02.12.2012 19:00 h Omega - Mert7 - 3
2 - 2
6 Gim 02.12.2012 19:45 h E-Towers Famaba - Meble Irma8 - 4
3 - 4
6 Gim 02.12.2012 20:30 h Castorama - W&M Łago3 - 5
2 - 1
6 Gim 02.12.2012 21:15 h Angels - Trustbuddy3 - 6
0 - 4
7 Hala 23.12.2012 13:30 h Meble Irma - Angels6 - 4
2 - 3
7 Hala 23.12.2012 14:15 h Ósemka Lubin - E-Towers Famaba5 - 4
4 - 1
7 Hala 23.12.2012 15:00 h W&M Łago - Omega3 - 2
0 - 0
7 Hala 23.12.2012 15:45 h ZZ Polska Miedź - Mert3 - 3
0 - 2
7 Hala 23.12.2012 16:30 h Trustbuddy - Castorama2 - 2
1 - 1
8 Hala 22.12.2012 19:30 h Mert - W&M Łago3 - 8
2 - 2
8 Hala 29.12.2012 15:00 h E-Towers Famaba - ZZ Polska Miedź4 - 1
2 - 0
8 Hala 29.12.2012 15:45 h Angels - Ósemka Lubin2 - 3
0 - 1
8 Hala 29.12.2012 16:30 h Omega - Trustbuddy3 - 1
2 - 1
8 Hala 29.12.2012 17:15 h Castorama - Meble Irma4 - 3
3 - 0
9 Hala 05.01.2013 17:45 h ZZ Polska Miedź - W&M Łago0 - 7
0 - 3
9 Hala 05.01.2013 18:30 h E-Towers Famaba - Angels3 - 3
2 - 1
9 Hala 05.01.2013 19:15 h Trustbuddy - Mert3 - 5
2 - 3
9 Hala 05.01.2013 20:00 h Ósemka Lubin - Castorama5 - 2
0 - 0
9 Hala 05.01.2013 20:45 h Meble Irma - Omega5 - 4
3 - 2
10 Hala 12.01.2013 14:00 h Angels - ZZ Polska Miedź0 - 2
0 - 2
10 Hala 12.01.2013 14:45 h Trustbuddy - W&M Łago2 - 2
1 - 0
10 Hala 12.01.2013 15:30 h E-Towers Famaba - Castorama1 - 4
0 - 1
10 Hala 12.01.2013 16:15 h Ósemka Lubin - Omega3 - 1
2 - 0
10 Hala 12.01.2013 17:00 h Meble Irma - Mert3 - 3
1 - 2
11 Gim 20.01.2013 14:30 h ZZ Polska Miedź - Trustbuddy3 - 3
3 - 1
11 Gim 20.01.2013 15:15 h Castorama - Angels5 - 0
11 Gim 20.01.2013 16:00 h W&M Łago - Meble Irma4 - 3
2 - 2
11 Gim 20.01.2013 16:45 h Omega - E-Towers Famaba2 - 4
0 - 2
11 Gim 20.01.2013 17:30 h Mert - Ósemka Lubin3 - 11
1 - 3
12 Gim 27.01.2013 15:15 h Angels - Omega6 - 8
1 - 6
12 Gim 27.01.2013 16:00 h E-Towers Famaba - Mert1 - 8
1 - 4
12 Gim 27.01.2013 16:45 h Meble Irma - Trustbuddy8 - 3
4 - 1
12 Gim 27.01.2013 17:30 h Castorama - ZZ Polska Miedź4 - 1
1 - 0
12 Gim 10.02.2013 19:30 h Ósemka Lubin - W&M Łago5 - 3
2 - 1
13 Hala 09.02.2013 17:45 h ZZ Polska Miedź - Meble Irma2 - 2
0 - 2
13 Hala 09.02.2013 18:30 h Omega - Castorama5 - 2
3 - 2
13 Hala 09.02.2013 19:15 h Trustbuddy - Ósemka Lubin1 - 2
0 - 0
13 Hala 09.02.2013 20:00 h Mert - Angels8 - 1
3 - 0
13 Hala 09.02.2013 20:45 h W&M Łago - E-Towers Famaba8 - 4
3 - 2
14 Hala 17.02.2013 18:30 h Omega - ZZ Polska Miedź6 - 2
2 - 0
14 Hala 17.02.2013 19:15 h Ósemka Lubin - Meble Irma4 - 0
1 - 0
14 Hala 17.02.2013 20:00 h Castorama - Mert4 - 9
2 - 5
14 Hala 17.02.2013 20:45 h E-Towers Famaba - Trustbuddy4 - 8
2 - 4
14 Hala 17.02.2013 21:30 h Angels - W&M Łago4 - 5
3 - 4
15 Gim 23.02.2013 17:45 h ZZ Polska Miedź - Ósemka Lubin1 - 2
1 - 1
15 Gim 23.02.2013 18:30 h Mert - Omega4 - 4
1 - 3
15 Gim 23.02.2013 19:15 h Meble Irma - E-Towers Famaba2 - 4
2 - 0
15 Gim 23.02.2013 20:00 h W&M Łago - Castorama6 - 4
3 - 3
15 Gim 23.02.2013 20:45 h Trustbuddy - Angels18 - 3
7 - 0
16 Gim 02.03.2013 18:00 h Mert - ZZ Polska Miedź5 - 6
2 - 2
16 Gim 02.03.2013 18:45 h E-Towers Famaba - Ósemka Lubin2 - 10
1 - 2
16 Gim 02.03.2013 19:30 h Omega - W&M Łago3 - 4
1 - 1
16 Gim 02.03.2013 20:15 h Angels - Meble Irma3 - 5
0 - 3
16 Gim 02.03.2013 21:00 h Castorama - Trustbuddy2 - 2
2 - 2
17 Hala 10.03.2013 11:30 h ZZ Polska Miedź - E-Towers Famaba4 - 2
1 - 1
17 Hala 10.03.2013 12:15 h W&M Łago - Mert1 - 10
0 - 4
17 Hala 10.03.2013 13:00 h Ósemka Lubin - Angels10 - 3
3 - 0
17 Hala 10.03.2013 13:45 h Trustbuddy - Omega7 - 5
5 - 3
17 Hala 10.03.2013 14:30 h Meble Irma - Castorama9 - 5
4 - 0
18 Hala 17.03.2013 14:00 h W&M Łago - ZZ Polska Miedź5 - 4
5 - 2
18 Hala 17.03.2013 14:45 h Mert - Trustbuddy1 - 8
1 - 2
18 Hala 17.03.2013 15:30 h Omega - Meble Irma9 - 2
3 - 0
18 Hala 17.03.2013 16:15 h Castorama - Ósemka Lubin1 - 5
1 - 2
18 Hala 17.03.2013 17:00 h Angels - E-Towers Famaba5 - 6
1 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 571 gości