SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny MZZPD Rudna

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Gim 14.10.2012 18:00 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest3 - 2
0 - 0
Zwycięstwa
2 Hala 28.10.2012 18:45 h Viessmann Team - MZZPD Rudna5 - 5
3 - 0
Remisy
3 Hala 04.11.2012 18:45 h MZZPD Rudna - Pos-Bud4 - 4
2 - 1
Remisy
4 Hala 11.11.2012 21:00 h Antrans - MZZPD Rudna2 - 6
1 - 3
Zwycięstwa
5 Hala 18.11.2012 18:00 h Euromaster - MZZPD Rudna2 - 3
1 - 1
Zwycięstwa
6 Gim 08.12.2012 20:15 h MZZPD Rudna - Gold8 - 6
3 - 2
Zwycięstwa
7 Hala 23.12.2012 18:45 h Gospoda B-M - MZZPD Rudna2 - 5
0 - 2
Zwycięstwa
8 Hala 30.12.2012 20:00 h MZZPD Rudna - Ko-Be Oldboje4 - 4
2 - 2
Remisy
9 Hala 06.01.2013 20:30 h Sitech - MZZPD Rudna2 - 2
0 - 0
Remisy
10 Hala 13.01.2013 18:00 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna2 - 5
0 - 2
Zwycięstwa
11 Gim 20.01.2013 21:15 h MZZPD Rudna - Viessmann Team10 - 5
1 - 4
Zwycięstwa
12 Gim 10.02.2013 20:15 h Pos-Bud - MZZPD Rudna2 - 5
1 - 2
Zwycięstwa
13 Hala 03.02.2013 19:00 h MZZPD Rudna - Antrans5 - 8
0 - 3
Porażki
14 Gim 16.02.2013 16:45 h MZZPD Rudna - Euromaster8 - 3
3 - 1
Zwycięstwa
15 Hala 24.02.2013 17:45 h Gold - MZZPD Rudna6 - 4
3 - 1
Porażki
16 Hala 03.03.2013 19:00 h MZZPD Rudna - Gospoda B-M3 - 3
2 - 0
Remisy
17 Hala 10.03.2013 19:00 h Ko-Be Oldboje - MZZPD Rudna0 - 10
0 - 4
Zwycięstwa
18 Gim 16.03.2013 17:00 h MZZPD Rudna - Sitech1 - 2
1 - 1
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Arkadiusz Karcz ZZP 1
- Patryk Przymus BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 500 gości