sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Sobota SWS Invest

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Gim 14.10.2012 18:00 h ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest3 - 2
0 - 0
Porażki
2 Hala 28.10.2012 18:00 h Sobota SWS Invest - Gold3 - 5
1 - 2
Porażki
3 Hala 04.11.2012 19:30 h Gospoda B-M - Sobota SWS Invest7 - 5
4 - 3
Porażki
4 Hala 11.11.2012 19:30 h Sobota SWS Invest - Ko-Be Oldboje3 - 5
1 - 0
Porażki
5 Hala 18.11.2012 18:45 h Sitech - Sobota SWS Invest4 - 1
0 - 1
Porażki
6 Gim 08.12.2012 19:30 h Sobota SWS Invest - Euromaster2 - 3
0 - 2
Porażki
7 Hala 23.12.2012 18:00 h Sobota SWS Invest - Viessmann Team3 - 1
2 - 1
Zwycięstwa
8 Hala 30.12.2012 19:15 h Pos-Bud - Sobota SWS Invest0 - 5
0 - 2
Zwycięstwa
9 Hala 06.01.2013 19:45 h Sobota SWS Invest - Antrans2 - 10
1 - 4
Porażki
10 Hala 13.01.2013 18:00 h Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna2 - 5
0 - 2
Porażki
11 Gim 20.01.2013 18:15 h Gold - Sobota SWS Invest4 - 7
2 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 09.02.2013 21:30 h Sobota SWS Invest - Gospoda B-M3 - 3
1 - 0
Remisy
13 Hala 03.02.2013 19:45 h Ko-Be Oldboje - Sobota SWS Invest0 - 5
W - O
Zwycięstwa
14 Gim 16.02.2013 17:30 h Sobota SWS Invest - Sitech1 - 4
1 - 2
Porażki
15 Hala 24.02.2013 17:00 h Euromaster - Sobota SWS Invest7 - 2
3 - 2
Porażki
16 Hala 03.03.2013 19:45 h Viessmann Team - Sobota SWS Invest4 - 5
3 - 3
Zwycięstwa
17 Hala 10.03.2013 21:15 h Sobota SWS Invest - Pos-Bud1 - 1
0 - 0
Remisy
18 Gim 16.03.2013 16:15 h Antrans - Sobota SWS Invest5 - 11
1 - 2
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 16:45
PWiK Głogów
PWiK Głogów
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 17:30
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 18:15
W&M Łago
W&M Łago
El-Trans
El-Trans
-:-

Kolejka 11
Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
Budrem
Budrem
Bizpol
Bizpol
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 13
- Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Wojciech Mysłowski AMP 14
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1124 gości