SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Gim 14.10.2012 18:00 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest3 - 2
0 - 0
1 Gim 14.10.2012 18:45 h Gold - Sitech2 - 10
0 - 4
1 Gim 14.10.2012 19:30 h Antrans - Viessmann Team7 - 2
5 - 1
1 Gim 14.10.2012 20:15 h Gospoda B-M - Ko-Be Oldboje8 - 3
4 - 2
1 Gim 14.10.2012 21:00 h Euromaster - Pos-Bud2 - 3
2 - 2
2 Hala 28.10.2012 18:00 h Sobota SWS Invest - Gold3 - 5
1 - 2
2 Hala 28.10.2012 18:45 h Viessmann Team - MZZPD Rudna5 - 5
3 - 0
2 Hala 28.10.2012 19:30 h Sitech - Gospoda B-M8 - 3
6 - 0
2 Hala 28.10.2012 20:15 h Pos-Bud - Antrans2 - 3
1 - 2
2 Hala 28.10.2012 21:00 h Ko-Be Oldboje - Euromaster3 - 1
1 - 1
3 Hala 04.11.2012 18:00 h Ko-Be Oldboje - Sitech3 - 5
1 - 4
3 Hala 04.11.2012 18:45 h MZZPD Rudna - Pos-Bud4 - 4
2 - 1
3 Hala 04.11.2012 19:30 h Gospoda B-M - Sobota SWS Invest7 - 5
4 - 3
3 Hala 04.11.2012 20:15 h Gold - Viessmann Team6 - 3
2 - 3
3 Hala 04.11.2012 21:00 h Euromaster - Antrans3 - 5
2 - 1
4 Hala 11.11.2012 18:00 h Sitech - Euromaster3 - 0
2 - 0
4 Hala 11.11.2012 18:45 h Viessmann Team - Gospoda B-M4 - 6
3 - 3
4 Hala 11.11.2012 19:30 h Sobota SWS Invest - Ko-Be Oldboje3 - 5
1 - 0
4 Hala 11.11.2012 20:15 h Pos-Bud - Gold4 - 8
2 - 2
4 Hala 11.11.2012 21:00 h Antrans - MZZPD Rudna2 - 6
1 - 3
5 Hala 18.11.2012 18:00 h Euromaster - MZZPD Rudna2 - 3
1 - 1
5 Hala 18.11.2012 18:45 h Sitech - Sobota SWS Invest4 - 1
0 - 1
5 Hala 18.11.2012 19:30 h Gold - Antrans2 - 1
0 - 0
5 Hala 18.11.2012 20:15 h Ko-Be Oldboje - Viessmann Team5 - 0
W - O
5 Hala 18.11.2012 21:00 h Gospoda B-M - Pos-Bud4 - 2
1 - 1
6 Gim 08.12.2012 19:30 h Sobota SWS Invest - Euromaster2 - 3
0 - 2
6 Gim 08.12.2012 20:15 h MZZPD Rudna - Gold8 - 6
3 - 2
6 Gim 08.12.2012 21:00 h Viessmann Team - Sitech5 - 3
1 - 1
6 Hala 15.12.2012 20:15 h Pos-Bud - Ko-Be Oldboje3 - 2
1 - 2
6 Gim 16.12.2012 18:15 h Antrans - Gospoda B-M3 - 8
2 - 3
7 Hala 23.12.2012 17:15 h Euromaster - Gold7 - 4
4 - 3
7 Hala 23.12.2012 18:00 h Sobota SWS Invest - Viessmann Team3 - 1
2 - 1
7 Hala 23.12.2012 18:45 h Gospoda B-M - MZZPD Rudna2 - 5
0 - 2
7 Hala 23.12.2012 19:30 h Sitech - Pos-Bud7 - 1
4 - 0
7 Hala 23.12.2012 20:15 h Ko-Be Oldboje - Antrans5 - 2
1 - 0
8 Hala 30.12.2012 17:45 h Viessmann Team - Euromaster6 - 3
0 - 2
8 Hala 30.12.2012 18:30 h Gold - Gospoda B-M2 - 2
2 - 1
8 Hala 30.12.2012 19:15 h Pos-Bud - Sobota SWS Invest0 - 5
0 - 2
8 Hala 30.12.2012 20:00 h MZZPD Rudna - Ko-Be Oldboje4 - 4
2 - 2
8 Hala 30.12.2012 20:45 h Antrans - Sitech2 - 10
1 - 3
9 Hala 06.01.2013 17:30 h Euromaster - Gospoda B-M6 - 4
3 - 1
9 Hala 06.01.2013 18:15 h Viessmann Team - Pos-Bud6 - 4
2 - 4
9 Hala 06.01.2013 19:00 h Ko-Be Oldboje - Gold3 - 6
1 - 2
9 Hala 06.01.2013 19:45 h Sobota SWS Invest - Antrans2 - 10
1 - 4
9 Hala 06.01.2013 20:30 h Sitech - MZZPD Rudna2 - 2
0 - 0
10 Hala 13.01.2013 18:00 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna2 - 5
0 - 2
10 Hala 13.01.2013 18:45 h Sitech - Gold9 - 5
5 - 3
10 Hala 13.01.2013 19:30 h Viessmann Team - Antrans7 - 5
2 - 2
10 Hala 13.01.2013 20:15 h Ko-Be Oldboje - Gospoda B-M2 - 5
0 - 1
10 Hala 13.01.2013 21:00 h Pos-Bud - Euromaster7 - 2
3 - 0
11 Gim 20.01.2013 18:15 h Gold - Sobota SWS Invest4 - 7
2 - 1
11 Gim 20.01.2013 19:00 h Gospoda B-M - Sitech3 - 6
1 - 1
11 Gim 20.01.2013 19:45 h Antrans - Pos-Bud5 - 5
2 - 1
11 Gim 20.01.2013 20:30 h Euromaster - Ko-Be Oldboje2 - 5
2 - 2
11 Gim 20.01.2013 21:15 h MZZPD Rudna - Viessmann Team10 - 5
1 - 4
12 Gim 27.01.2013 18:15 h Antrans - Euromaster3 - 4
2 - 3
12 Gim 27.01.2013 19:00 h Sitech - Ko-Be Oldboje3 - 3
1 - 1
12 Gim 27.01.2013 19:45 h Viessmann Team - Gold4 - 7
1 - 1
12 Hala 09.02.2013 21:30 h Sobota SWS Invest - Gospoda B-M3 - 3
1 - 0
12 Gim 10.02.2013 20:15 h Pos-Bud - MZZPD Rudna2 - 5
1 - 2
13 Hala 03.02.2013 18:15 h Euromaster - Sitech5 - 3
2 - 0
13 Hala 03.02.2013 19:00 h MZZPD Rudna - Antrans5 - 8
0 - 3
13 Hala 03.02.2013 19:45 h Ko-Be Oldboje - Sobota SWS Invest0 - 5
W - O
13 Hala 03.02.2013 20:30 h Gold - Pos-Bud5 - 3
1 - 1
13 Hala 03.02.2013 21:15 h Gospoda B-M - Viessmann Team8 - 6
6 - 1
14 Gim 16.02.2013 16:00 h Antrans - Gold4 - 2
0 - 1
14 Gim 16.02.2013 16:45 h MZZPD Rudna - Euromaster8 - 3
3 - 1
14 Gim 16.02.2013 17:30 h Sobota SWS Invest - Sitech1 - 4
1 - 2
14 Gim 16.02.2013 18:15 h Viessmann Team - Ko-Be Oldboje7 - 7
1 - 3
14 Gim 16.02.2013 19:00 h Pos-Bud - Gospoda B-M6 - 5
1 - 1
15 Hala 24.02.2013 17:00 h Euromaster - Sobota SWS Invest7 - 2
3 - 2
15 Hala 24.02.2013 17:45 h Gold - MZZPD Rudna6 - 4
3 - 1
15 Hala 24.02.2013 18:30 h Sitech - Viessmann Team7 - 2
2 - 1
15 Hala 24.02.2013 19:15 h Gospoda B-M - Antrans7 - 4
4 - 4
15 Hala 24.02.2013 20:00 h Ko-Be Oldboje - Pos-Bud3 - 7
0 - 3
16 Hala 03.03.2013 17:30 h Gold - Euromaster2 - 4
1 - 2
16 Hala 03.03.2013 18:15 h Antrans - Ko-Be Oldboje4 - 9
3 - 4
16 Hala 03.03.2013 19:00 h MZZPD Rudna - Gospoda B-M3 - 3
2 - 0
16 Hala 03.03.2013 19:45 h Viessmann Team - Sobota SWS Invest4 - 5
3 - 3
16 Hala 03.03.2013 20:30 h Pos-Bud - Sitech2 - 2
2 - 0
17 Hala 10.03.2013 18:15 h Sitech - Antrans5 - 11
1 - 2
17 Hala 10.03.2013 19:00 h Ko-Be Oldboje - MZZPD Rudna0 - 10
0 - 4
17 Hala 10.03.2013 19:45 h Euromaster - Viessmann Team12 - 3
5 - 1
17 Hala 10.03.2013 20:30 h Gospoda B-M - Gold6 - 3
3 - 2
17 Hala 10.03.2013 21:15 h Sobota SWS Invest - Pos-Bud1 - 1
0 - 0
18 Gim 16.03.2013 14:00 h Gospoda B-M - Euromaster5 - 4
0 - 0
18 Gim 16.03.2013 14:45 h Pos-Bud - Viessmann Team5 - 0
w - o
18 Gim 16.03.2013 15:30 h Gold - Ko-Be Oldboje5 - 5
2 - 2
18 Gim 16.03.2013 16:15 h Antrans - Sobota SWS Invest5 - 11
1 - 2
18 Gim 16.03.2013 17:00 h MZZPD Rudna - Sitech1 - 2
1 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1711 gości