SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny SM Nadodrze

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 31.10.2021 16:30 h Lombard 66 - SM Nadodrze5 - 1
2 - 0
Porażki
2 07.11.2021 21:15 h SM Nadodrze - Zryw Kotla0 - 8
0 - 1
Porażki
3 11.11.2021 18:00 h SM Nadodrze - PWiK Głogów2 - 6
0 - 4
Porażki
4 20.11.2021 17:30 h Sparta Sława - SM Nadodrze3 - 8
1 - 2
Zwycięstwa
5 04.12.2021 18:30 h SM Nadodrze - Team Lipinki2 - 11
1 - 3
Porażki
6 11.12.2021 20:00 h E-InstalPro - SM Nadodrze3 - 2
1 - 1
Porażki
7 27.11.2021 20:30 h SM Nadodrze - Eleks2 - 8
1 - 4
Porażki
8 18.12.2021 19:45 h Gwardia Białołęka - SM Nadodrze8 - 2
5 - 1
Porażki
9 08.01.2022 19:00 h SM Nadodrze - KS Kłobuczyn1 - 7
1 - 1
Porażki
10 15.01.2022 19:15 h SM Nadodrze - Lombard 661 - 6
0 - 3
Porażki
11 23.01.2022 16:30 h Zryw Kotla - SM Nadodrze4 - 1
3 - 1
Porażki
12 29.01.2022 17:00 h PWiK Głogów - SM Nadodrze6 - 4
1 - 2
Porażki
13 05.02.2022 18:00 h SM Nadodrze - Sparta Sława3 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
14 12.02.2022 19:15 h Team Lipinki - SM Nadodrze7 - 7
5 - 1
Remisy
15 19.02.2022 20:00 h SM Nadodrze - E-InstalPro2 - 11
1 - 4
Porażki
16 26.02.2022 20:45 h Eleks - SM Nadodrze5 - 2
1 - 2
Porażki
17 05.03.2022 18:45 h SM Nadodrze - Gwardia Białołęka3 - 8
1 - 2
Porażki
18 12.03.2022 19:15 h KS Kłobuczyn - SM Nadodrze6 - 2
4 - 1
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 14
Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 18:00
Mert
Mert
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
-:-

Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 18:45
Bizpol
Bizpol
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 19:30
Gum-Mar
Gum-Mar
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 25
2 Miłosz Jóźwiak MER 21
3 Piotr Pietruszko GUM 20
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Radosław Szafer TEA 1
- Kacper Oberc TEA 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Grzegorz Karbownik GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 2
- Marcin Zdziechowicz MZZ 2
- Kacper Oberc TEA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 1
- Szymon Gil MZZ 1
- Marcin Zdziechowicz MZZ 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot ORZ 16
2 Kacper Kruczek ORZ 10
- Kamil Walner NAD 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner NAD 3
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Długosz LSA 1
- Hubert Bagrowski ORZ 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Franczyk PAD 2
- Bartosz Torba ORZ 2
- Kamil Piotrowski NAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Piotrowski NAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 3240 gości