SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny Zryw Kotla

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 31.10.2021 18:00 h Zryw Kotla - E-InstalPro4 - 8
0 - 3
Porażki
2 07.11.2021 21:15 h SM Nadodrze - Zryw Kotla0 - 8
0 - 1
Zwycięstwa
3 11.11.2021 18:45 h Zryw Kotla - Eleks5 - 2
1 - 2
Zwycięstwa
4 20.11.2021 18:15 h PWiK Głogów - Zryw Kotla3 - 10
0 - 6
Zwycięstwa
5 04.12.2021 17:00 h Zryw Kotla - Gwardia Białołęka5 - 9
3 - 4
Porażki
6 11.12.2021 17:00 h Sparta Sława - Zryw Kotla4 - 3
2 - 3
Porażki
7 27.11.2021 17:30 h Zryw Kotla - KS Kłobuczyn3 - 7
0 - 5
Porażki
8 18.12.2021 17:30 h Team Lipinki - Zryw Kotla8 - 5
4 - 2
Porażki
9 08.01.2022 17:30 h Zryw Kotla - Lombard 663 - 8
3 - 3
Porażki
10 15.01.2022 17:00 h E-InstalPro - Zryw Kotla8 - 5
6 - 1
Porażki
11 23.01.2022 16:30 h Zryw Kotla - SM Nadodrze4 - 1
3 - 1
Zwycięstwa
12 29.01.2022 18:30 h Eleks - Zryw Kotla2 - 7
1 - 4
Zwycięstwa
13 05.02.2022 19:30 h Zryw Kotla - PWiK Głogów3 - 2 Zwycięstwa
14 12.02.2022 18:30 h Gwardia Białołęka - Zryw Kotla5 - 0
V - 0
Porażki
15 19.02.2022 19:15 h Zryw Kotla - Sparta Sława5 - 3
2 - 1
Zwycięstwa
16 26.02.2022 18:30 h KS Kłobuczyn - Zryw Kotla5 - 0
v - o
Porażki
17 05.03.2022 17:15 h Zryw Kotla - Team Lipinki0 - 5
v - o
Porażki
18 12.03.2022 00:00 h Lombard 66 - Zryw Kotla5 - 0
v - o
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 14
Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 18:00
Mert
Mert
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
-:-

Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 18:45
Bizpol
Bizpol
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 19:30
Gum-Mar
Gum-Mar
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 25
2 Miłosz Jóźwiak MER 21
3 Piotr Pietruszko GUM 20
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Radosław Szafer TEA 1
- Kacper Oberc TEA 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Grzegorz Karbownik GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 2
- Marcin Zdziechowicz MZZ 2
- Kacper Oberc TEA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 1
- Szymon Gil MZZ 1
- Marcin Zdziechowicz MZZ 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot ORZ 16
2 Kacper Kruczek ORZ 10
- Kamil Walner NAD 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner NAD 3
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Bagrowski ORZ 1
- Marek Długosz LSA 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Franczyk PAD 2
- Bartosz Torba ORZ 2
- Kamil Piotrowski NAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Piotrowski NAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 3232 gości