SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny Sparta Sława

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 14.11.2021 19:15 h Gwardia Białołęka - Sparta Sława9 - 2
5 - 1
Porażki
2 06.11.2021 18:45 h Sparta Sława - KS Kłobuczyn3 - 5
1 - 3
Porażki
3 11.11.2021 19:30 h Lombard 66 - Sparta Sława7 - 4
5 - 1
Porażki
4 20.11.2021 17:30 h Sparta Sława - SM Nadodrze3 - 8
1 - 2
Porażki
5 02.01.2022 16:45 h PWiK Głogów - Sparta Sława6 - 4
3 - 3
Porażki
6 11.12.2021 17:00 h Sparta Sława - Zryw Kotla4 - 3
2 - 3
Zwycięstwa
7 27.11.2021 18:15 h Sparta Sława - Team Lipinki2 - 6
1 - 2
Porażki
8 18.12.2021 19:00 h E-InstalPro - Sparta Sława6 - 3
1 - 2
Porażki
9 08.01.2022 19:45 h Sparta Sława - Eleks3 - 5
1 - 3
Porażki
10 15.01.2022 17:45 h Sparta Sława - Gwardia Białołęka2 - 4
1 - 1
Porażki
11 23.01.2022 19:30 h KS Kłobuczyn - Sparta Sława7 - 3
2 - 0
Porażki
12 29.01.2022 19:15 h Sparta Sława - Lombard 661 - 5
1 - 1
Porażki
13 05.02.2022 18:00 h SM Nadodrze - Sparta Sława3 - 1
2 - 0
Porażki
14 12.02.2022 17:45 h Sparta Sława - PWiK Głogów4 - 1
0 - 1
Zwycięstwa
15 19.02.2022 19:15 h Zryw Kotla - Sparta Sława5 - 3
2 - 1
Porażki
16 26.02.2022 17:45 h Team Lipinki - Sparta Sława7 - 2
1 - 2
Porażki
17 05.03.2022 16:30 h Sparta Sława - E-InstalPro6 - 14
4 - 7
Porażki
18 12.03.2022 20:00 h Eleks - Sparta Sława6 - 3
3 - 0
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 14
Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 18:00
Mert
Mert
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
-:-

Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 18:45
Bizpol
Bizpol
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Miejsce Hala Pt., 23. Lut. 2024 19:30
Gum-Mar
Gum-Mar
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 25
2 Miłosz Jóźwiak MER 21
3 Piotr Pietruszko GUM 20
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Radosław Szafer TEA 1
- Kacper Oberc TEA 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Grzegorz Karbownik GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 2
- Marcin Zdziechowicz MZZ 2
- Kacper Oberc TEA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Aleksy Włodarczyk MER 1
- Szymon Gil MZZ 1
- Marcin Zdziechowicz MZZ 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot ORZ 16
2 Kacper Kruczek ORZ 10
- Kamil Walner NAD 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner NAD 3
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Długosz LSA 1
- Hubert Bagrowski ORZ 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Franczyk PAD 2
- Bartosz Torba ORZ 2
- Kamil Piotrowski NAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Piotrowski NAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2769 gości