SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 31.10.2021 16:30 h Lombard 66 - SM Nadodrze5 - 1
2 - 0
1 31.10.2021 17:15 h Eleks - Team Lipinki1 - 8
0 - 4
1 31.10.2021 18:00 h Zryw Kotla - E-InstalPro4 - 8
0 - 3
1 14.11.2021 18:30 h KS Kłobuczyn - PWiK Głogów1 - 2
1 - 1
1 14.11.2021 19:15 h Gwardia Białołęka - Sparta Sława9 - 2
5 - 1
2 06.11.2021 18:00 h PWiK Głogów - Lombard 664 - 2
1 - 1
2 06.11.2021 18:45 h Sparta Sława - KS Kłobuczyn3 - 5
1 - 3
2 06.11.2021 19:30 h Team Lipinki - Gwardia Białołęka4 - 8
0 - 4
2 07.11.2021 21:15 h SM Nadodrze - Zryw Kotla0 - 8
0 - 1
2 02.01.2022 16:00 h E-InstalPro - Eleks12 - 1
6 - 0
3 11.11.2021 18:00 h SM Nadodrze - PWiK Głogów2 - 6
0 - 4
3 11.11.2021 18:45 h Zryw Kotla - Eleks5 - 2
1 - 2
3 11.11.2021 19:30 h Lombard 66 - Sparta Sława7 - 4
5 - 1
3 11.11.2021 20:15 h KS Kłobuczyn - Team Lipinki7 - 0
3 - 0
3 11.11.2021 21:00 h Gwardia Białołęka - E-InstalPro3 - 5
1 - 2
4 20.11.2021 17:30 h Sparta Sława - SM Nadodrze3 - 8
1 - 2
4 20.11.2021 18:15 h PWiK Głogów - Zryw Kotla3 - 10
0 - 6
4 20.11.2021 19:00 h Team Lipinki - Lombard 662 - 3
1 - 0
4 20.11.2021 19:45 h Eleks - Gwardia Białołęka1 - 7
0 - 3
4 20.11.2021 20:30 h E-InstalPro - KS Kłobuczyn4 - 3
3 - 0
5 04.12.2021 17:00 h Zryw Kotla - Gwardia Białołęka5 - 9
3 - 4
5 04.12.2021 17:45 h KS Kłobuczyn - Eleks1 - 5
0 - 1
5 04.12.2021 18:30 h SM Nadodrze - Team Lipinki2 - 11
1 - 3
5 04.12.2021 19:15 h Lombard 66 - E-InstalPro2 - 5
1 - 3
5 02.01.2022 16:45 h PWiK Głogów - Sparta Sława6 - 4
3 - 3
6 11.12.2021 17:00 h Sparta Sława - Zryw Kotla4 - 3
2 - 3
6 11.12.2021 17:45 h Gwardia Białołęka - KS Kłobuczyn2 - 1
0 - 0
6 11.12.2021 18:30 h Team Lipinki - PWiK Głogów10 - 2
2 - 0
6 11.12.2021 19:15 h Eleks - Lombard 665 - 16
2 - 8
6 11.12.2021 20:00 h E-InstalPro - SM Nadodrze3 - 2
1 - 1
7 27.11.2021 17:30 h Zryw Kotla - KS Kłobuczyn3 - 7
0 - 5
7 27.11.2021 18:15 h Sparta Sława - Team Lipinki2 - 6
1 - 2
7 27.11.2021 19:00 h Lombard 66 - Gwardia Białołęka3 - 7
0 - 3
7 27.11.2021 19:45 h PWiK Głogów - E-InstalPro4 - 9
2 - 3
7 27.11.2021 20:30 h SM Nadodrze - Eleks2 - 8
1 - 4
8 18.12.2021 17:30 h Team Lipinki - Zryw Kotla8 - 5
4 - 2
8 18.12.2021 18:15 h KS Kłobuczyn - Lombard 665 - 7
3 - 4
8 18.12.2021 19:00 h E-InstalPro - Sparta Sława6 - 3
1 - 2
8 18.12.2021 19:45 h Gwardia Białołęka - SM Nadodrze8 - 2
5 - 1
8 18.12.2021 20:30 h Eleks - PWiK Głogów4 - 1
3 - 0
9 08.01.2022 17:30 h Zryw Kotla - Lombard 663 - 8
3 - 3
9 08.01.2022 18:15 h Team Lipinki - E-InstalPro2 - 6
0 - 4
9 08.01.2022 19:00 h SM Nadodrze - KS Kłobuczyn1 - 7
1 - 1
9 08.01.2022 19:45 h Sparta Sława - Eleks3 - 5
1 - 3
9 08.01.2022 20:30 h PWiK Głogów - Gwardia Białołęka1 - 10
10 15.01.2022 17:00 h E-InstalPro - Zryw Kotla8 - 5
6 - 1
10 15.01.2022 17:45 h Sparta Sława - Gwardia Białołęka2 - 4
1 - 1
10 15.01.2022 18:30 h Team Lipinki - Eleks5 - 1
1 - 0
10 15.01.2022 19:15 h SM Nadodrze - Lombard 661 - 6
0 - 3
10 15.01.2022 20:00 h PWiK Głogów - KS Kłobuczyn3 - 6
1 - 2
11 23.01.2022 16:30 h Zryw Kotla - SM Nadodrze4 - 1
3 - 1
11 23.01.2022 17:15 h Eleks - E-InstalPro2 - 5
1 - 1
11 23.01.2022 18:00 h Lombard 66 - PWiK Głogów8 - 2
3 - 1
11 23.01.2022 18:45 h Gwardia Białołęka - Team Lipinki5 - 4
3 - 3
11 23.01.2022 19:30 h KS Kłobuczyn - Sparta Sława7 - 3
2 - 0
12 29.01.2022 17:00 h PWiK Głogów - SM Nadodrze6 - 4
1 - 2
12 29.01.2022 17:45 h E-InstalPro - Gwardia Białołęka4 - 5
3 - 2
12 29.01.2022 18:30 h Eleks - Zryw Kotla2 - 7
1 - 4
12 29.01.2022 19:15 h Sparta Sława - Lombard 661 - 5
1 - 1
12 29.01.2022 20:00 h Team Lipinki - KS Kłobuczyn7 - 2
4 - 2
13 05.02.2022 16:30 h Lombard 66 - Team Lipinki1 - 5
1 - 3
13 05.02.2022 17:15 h KS Kłobuczyn - E-InstalPro1 - 2
0 - 0
13 05.02.2022 18:00 h SM Nadodrze - Sparta Sława3 - 1
2 - 0
13 05.02.2022 18:45 h Gwardia Białołęka - Eleks8 - 1
0 - 1
13 05.02.2022 19:30 h Zryw Kotla - PWiK Głogów3 - 2
14 12.02.2022 17:00 h Eleks - KS Kłobuczyn1 - 9
0 - 5
14 12.02.2022 17:45 h Sparta Sława - PWiK Głogów4 - 1
0 - 1
14 12.02.2022 18:30 h Gwardia Białołęka - Zryw Kotla5 - 0
V - 0
14 12.02.2022 19:15 h Team Lipinki - SM Nadodrze7 - 7
5 - 1
14 12.02.2022 20:00 h E-InstalPro - Lombard 662 - 4
15 19.02.2022 17:00 h Lombard 66 - Eleks5 - 3
2 - 1
15 19.02.2022 17:45 h PWiK Głogów - Team Lipinki3 - 4
2 - 1
15 19.02.2022 18:30 h KS Kłobuczyn - Gwardia Białołęka3 - 5
2 - 3
15 19.02.2022 19:15 h Zryw Kotla - Sparta Sława5 - 3
2 - 1
15 19.02.2022 20:00 h SM Nadodrze - E-InstalPro2 - 11
1 - 4
16 26.02.2022 17:45 h Team Lipinki - Sparta Sława7 - 2
1 - 2
16 26.02.2022 18:30 h KS Kłobuczyn - Zryw Kotla5 - 0
v - o
16 26.02.2022 19:15 h Gwardia Białołęka - Lombard 665 - 3
4 - 2
16 26.02.2022 20:00 h E-InstalPro - PWiK Głogów8 - 2
1 - 0
16 26.02.2022 20:45 h Eleks - SM Nadodrze5 - 2
1 - 2
17 05.03.2022 16:30 h Sparta Sława - E-InstalPro6 - 14
4 - 7
17 05.03.2022 17:15 h Zryw Kotla - Team Lipinki0 - 5
v - o
17 05.03.2022 18:00 h Lombard 66 - KS Kłobuczyn3 - 3
1 - 1
17 05.03.2022 18:45 h SM Nadodrze - Gwardia Białołęka3 - 8
1 - 2
17 05.03.2022 19:30 h PWiK Głogów - Eleks5 - 5
1 - 3
18 12.03.2022 00:00 h Lombard 66 - Zryw Kotla5 - 0
v - o
18 12.03.2022 18:30 h E-InstalPro - Team Lipinki5 - 0
V - 0
18 12.03.2022 19:15 h KS Kłobuczyn - SM Nadodrze6 - 2
4 - 1
18 12.03.2022 20:00 h Eleks - Sparta Sława6 - 3
3 - 0
18 12.03.2022 20:45 h Gwardia Białołęka - PWiK Głogów5 - 5


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Pietruszko GUM 52
2 Mateusz Surożyński BIZ 38
3 Michał Morawski BIZ 25
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Szymon Gil MZZ 2
2 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
- Patryk Laszczowski DAY 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1
- Wojciech Knoski BIZ 1
- Arkadiusz Karcz ZZP 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman EIN 49
2 Mateusz Momot GWA 42
3 Patryk Krawczak TEA 22
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 2
2 Mateusz Rojek ELE 1
- Marek Wróbel SPA 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Seweryn Suchorski SPA 2
- Sławomir Baumann SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2893 gości