SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 31.10.2021 18:45 h LO1 Team - MZZPD HMG0 - 8
0 - 3
1 31.10.2021 19:30 h Daytona - ZZPM HMG4 - 0
1 - 0
1 31.10.2021 20:15 h Gum-Mar - MZZPD Rudna6 - 11
1 - 4
1 14.11.2021 20:00 h ZZPPM HMG - Bizpol8 - 4
3 - 0
1 14.11.2021 20:45 h Los Amigos - Mert7 - 7
2 07.11.2021 17:30 h ZZPM HMG - Gum-Mar1 - 8
1 - 3
2 07.11.2021 18:15 h MZZPD HMG - Los Amigos3 - 2
0 - 1
2 07.11.2021 19:00 h MZZPD Rudna - LO1 Team10 - 2
4 - 0
2 07.11.2021 20:30 h Mert - ZZPPM HMG4 - 4
0 - 2
2 23.01.2022 20:15 h Bizpol - Daytona5 - 1
2 - 1
3 20.11.2021 21:15 h LO1 Team - ZZPM HMG0 - 0
0 - 0
3 21.11.2021 18:45 h ZZPPM HMG - Daytona1 - 1
0 - 1
3 21.11.2021 19:30 h Mert - MZZPD HMG3 - 7
1 - 4
3 21.11.2021 20:15 h Los Amigos - MZZPD Rudna1 - 5
1 - 3
3 21.11.2021 21:00 h Gum-Mar - Bizpol3 - 4
1 - 2
4 28.11.2021 18:15 h ZZPM HMG - Los Amigos5 - 3
1 - 3
4 28.11.2021 19:00 h Bizpol - LO1 Team6 - 3
1 - 2
4 28.11.2021 19:45 h MZZPD Rudna - Mert9 - 3
3 - 1
4 28.11.2021 20:30 h Daytona - Gum-Mar4 - 3
2 - 2
4 28.11.2021 21:15 h MZZPD HMG - ZZPPM HMG7 - 5
1 - 1
5 05.12.2021 17:00 h ZZPPM HMG - Gum-Mar4 - 8
1 - 3
5 05.12.2021 17:45 h LO1 Team - Daytona2 - 8
1 - 3
5 05.12.2021 18:30 h MZZPD HMG - MZZPD Rudna2 - 2
1 - 1
5 05.12.2021 19:15 h Mert - ZZPM HMG6 - 1
1 - 1
5 05.12.2021 20:00 h Los Amigos - Bizpol0 - 8
0 - 1
6 12.12.2021 17:00 h Bizpol - Mert13 - 3
7 - 1
6 12.12.2021 17:45 h MZZPD Rudna - ZZPPM HMG7 - 1
0 - 0
6 12.12.2021 18:30 h Gum-Mar - LO1 Team9 - 5
6 - 4
6 12.12.2021 19:15 h ZZPM HMG - MZZPD HMG0 - 3
0 - 2
6 12.12.2021 20:00 h Daytona - Los Amigos7 - 2
7 19.12.2021 17:00 h ZZPPM HMG - LO1 Team7 - 5
2 - 2
7 19.12.2021 17:45 h MZZPD Rudna - ZZPM HMG5 - 1
3 - 0
7 19.12.2021 18:30 h Los Amigos - Gum-Mar3 - 15
2 - 5
7 19.12.2021 19:15 h MZZPD HMG - Bizpol4 - 2
1 - 1
7 19.12.2021 20:00 h Mert - Daytona5 - 4
3 - 3
8 02.01.2022 17:30 h ZZPM HMG - ZZPPM HMG3 - 3
1 - 1
8 02.01.2022 18:15 h LO1 Team - Los Amigos0 - 8
0 - 3
8 02.01.2022 19:00 h Bizpol - MZZPD Rudna3 - 3
0 - 1
8 02.01.2022 19:45 h Gum-Mar - Mert7 - 5
5 - 1
8 02.01.2022 20:30 h Daytona - MZZPD HMG2 - 2
0 - 1
9 09.01.2022 17:00 h ZZPPM HMG - Los Amigos8 - 3
3 - 2
9 09.01.2022 17:45 h ZZPM HMG - Bizpol0 - 7
0 - 4
9 09.01.2022 18:30 h Mert - LO1 Team0 - 5
v - o
9 09.01.2022 19:15 h MZZPD Rudna - Daytona4 - 2
1 - 2
9 09.01.2022 20:00 h MZZPD HMG - Gum-Mar5 - 6
1 - 2
10 16.01.2022 16:30 h Bizpol - ZZPPM HMG10 - 2
3 - 0
10 16.01.2022 17:15 h Mert - Los Amigos6 - 5
3 - 1
10 16.01.2022 18:00 h ZZPM HMG - Daytona1 - 10
0 - 3
10 16.01.2022 18:45 h MZZPD HMG - LO1 Team8 - 0
4 - 0
10 16.01.2022 19:30 h MZZPD Rudna - Gum-Mar4 - 3
2 - 1
11 30.01.2022 16:30 h ZZPPM HMG - Mert7 - 2
3 - 1
11 30.01.2022 17:15 h Daytona - Bizpol1 - 12
0 - 6
11 30.01.2022 18:00 h Los Amigos - MZZPD HMG2 - 9
1 - 3
11 30.01.2022 18:45 h Gum-Mar - ZZPM HMG5 - 0
W - O
11 30.01.2022 19:30 h LO1 Team - MZZPD Rudna2 - 7
2 - 2
12 06.02.2022 17:30 h Daytona - ZZPPM HMG7 - 12
1 - 8
12 06.02.2022 18:15 h Bizpol - Gum-Mar8 - 4
5 - 1
12 06.02.2022 19:00 h MZZPD Rudna - Los Amigos9 - 3
3 - 1
12 06.02.2022 19:45 h MZZPD HMG - Mert4 - 1
1 - 0
12 06.02.2022 20:30 h ZZPM HMG - LO1 Team3 - 2
2 - 0
13 13.02.2022 16:30 h ZZPPM HMG - MZZPD HMG2 - 4
0 - 1
13 13.02.2022 17:15 h Gum-Mar - Daytona8 - 5
2 - 4
13 13.02.2022 18:00 h Mert - MZZPD Rudna2 - 7
1 - 3
13 13.02.2022 18:45 h LO1 Team - Bizpol3 - 15
3 - 6
13 13.02.2022 19:30 h Los Amigos - ZZPM HMG7 - 2
3 - 2
14 19.02.2022 20:45 h ZZPM HMG - Mert1 - 3
1 - 2
14 20.02.2022 18:30 h Daytona - LO1 Team5 - 2
2 - 2
14 20.02.2022 19:15 h MZZPD Rudna - MZZPD HMG0 - 2
0 - 1
14 20.02.2022 20:00 h Gum-Mar - ZZPPM HMG11 - 6
4 - 2
14 20.02.2022 20:45 h Bizpol - Los Amigos12 - 0
6 - 0
15 26.02.2022 17:00 h Los Amigos - Daytona1 - 13
1 - 6
15 27.02.2022 18:30 h ZZPPM HMG - MZZPD Rudna0 - 5
W - O
15 27.02.2022 19:15 h LO1 Team - Gum-Mar5 - 15
4 - 8
15 27.02.2022 20:00 h MZZPD HMG - ZZPM HMG2 - 1
1 - 1
15 27.02.2022 20:45 h Mert - Bizpol1 - 8
0 - 3
16 06.03.2022 16:30 h LO1 Team - ZZPPM HMG2 - 6
1 - 3
16 06.03.2022 17:15 h ZZPM HMG - MZZPD Rudna0 - 5
W - O
16 06.03.2022 18:00 h Gum-Mar - Los Amigos5 - 0
W - O
16 06.03.2022 18:45 h Bizpol - MZZPD HMG7 - 3
4 - 0
16 06.03.2022 19:30 h Daytona - Mert3 - 2
2 - 1
17 13.03.2022 16:30 h ZZPPM HMG - ZZPM HMG4 - 3
1 - 1
17 13.03.2022 17:15 h Los Amigos - LO1 Team5 - 5
3 - 2
17 13.03.2022 18:00 h MZZPD Rudna - Bizpol2 - 6
0 - 0
17 13.03.2022 18:45 h MZZPD HMG - Daytona4 - 3
0 - 0
17 13.03.2022 19:30 h Mert - Gum-Mar3 - 13
1 - 4
18 19.03.2022 16:30 h Los Amigos - ZZPPM HMG5 - 0
v - o
18 19.03.2022 17:15 h LO1 Team - Mert3 - 8
1 - 3
18 19.03.2022 18:00 h Bizpol - ZZPM HMG7 - 0
4 - 0
18 19.03.2022 18:45 h Daytona - MZZPD Rudna0 - 5
v - o
18 19.03.2022 19:30 h Gum-Mar - MZZPD HMG5 - 5
v - o


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 3
Miejsce Hala N., 04. Gru. 2022 15:30
Orzełki
Orzełki
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala N., 04. Gru. 2022 16:15
LSA
LSA
Arbiter Głogów
Arbiter Głogów
-:-

Miejsce Hala N., 04. Gru. 2022 17:00
Mieszko Oldboys
Mieszko Oldboys
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala N., 04. Gru. 2022 17:45
The Boys
The Boys
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Kolejka 3
Miejsce Hala N., 04. Gru. 2022 18:30
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 6
2 Michał Morawski BIZ 5
3 Adam Kubik EIN 4
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Paweł Kwiatkowski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartek Skiba MER 1
- Piotr Pietruszko GUM 1
- Jan Niedośpiał PAD 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman LOM 5
- Mateusz Momot ORZ 5
3 Przemysław Jastrzębski TEA 4
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Siergiej Podliniev NAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Pawlak THE 1
- Jarosław Łuszczyński LOM 1
- Alan Furman LOM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Filip Bielecki LOM 1
Naszą witrynę przegląda teraz 506 gości