SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 21.11.2020 17:30 h Daytona - Sparta Sława10 - 1
4 - 0
1 21.11.2020 18:25 h KML Invest - Korona Nosocice4 - 3
2 - 1
1 21.11.2020 19:20 h E-InstalPro - Prezesjusze2 - 5
2 - 4
1 21.11.2020 20:15 h Gum-Mar - LO1 Team17 - 6
4 - 2
2 29.11.2020 16:00 h Korona Nosocice - Gum-Mar0 - 6
0 - 2
2 29.11.2020 16:50 h Sparta Sława - Eleks1 - 6
0 - 2
2 29.11.2020 17:40 h LO1 Team - E-InstalPro2 - 1
2 - 1
2 29.11.2020 18:30 h Prezesjusze - Daytona1 - 13
1 - 4
3 05.12.2020 17:45 h E-InstalPro - Eleks5 - 4
1 - 1
3 05.12.2020 18:35 h Korona Nosocice - LO1 Team3 - 4
1 - 2
3 05.12.2020 19:25 h Gum-Mar - Sparta Sława6 - 2
2 - 1
3 05.12.2020 20:15 h KML Invest - Prezesjusze4 - 1
1 - 1
4 12.12.2020 18:30 h Sparta Sława - KML Invest2 - 10
0 - 4
4 12.12.2020 19:20 h Prezesjusze - Korona Nosocice1 - 3
0 - 1
4 12.12.2020 20:10 h Daytona - E-InstalPro10 - 3
4 - 0
4 13.12.2020 16:00 h Eleks - Gum-Mar4 - 10
1 - 5
5 19.12.2020 16:30 h Korona Nosocice - Sparta Sława3 - 4
3 - 2
5 19.12.2020 17:20 h Gum-Mar - Daytona2 - 4
1 - 2
5 19.12.2020 18:10 h LO1 Team - Prezesjusze2 - 4
0 - 1
5 19.12.2020 19:00 h KML Invest - Eleks5 - 2
3 - 1
6 22.12.2020 18:00 h Sparta Sława - LO1 Team3 - 6
0 - 4
6 22.12.2020 18:50 h Eleks - Korona Nosocice4 - 8
1 - 3
6 22.12.2020 19:40 h Daytona - KML Invest2 - 3
0 - 1
6 22.12.2020 20:30 h E-InstalPro - Gum-Mar6 - 13
3 - 5
7 27.12.2020 14:00 h KML Invest - E-InstalPro2 - 3
1 - 0
7 27.12.2020 14:50 h Prezesjusze - Sparta Sława5 - 3
3 - 2
7 27.12.2020 15:40 h Korona Nosocice - Daytona2 - 15
1 - 6
7 27.12.2020 16:30 h LO1 Team - Eleks12 - 4
5 - 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1230 gości