SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 22.11.2020 17:30 h Bizpol - Mert6 - 3
2 - 2
1 Hala 22.11.2020 18:25 h Ampex Jaczów - ZZPPM HMG5 - 8
1 - 3
1 Hala 22.11.2020 19:20 h Los Amigos - MZZPD Rudna0 - 8
0 - 4
1 Hala 22.11.2020 20:15 h Budrem - ZZ Polska Miedź7 - 1
3 - 0
2 Hala 28.11.2020 18:00 h Mert - Ampex Jaczów7 - 4
3 - 2
2 Hala 28.11.2020 18:50 h MZZPD Rudna - 4 Batalion Inżynieryjny14 - 3
2 Hala 28.11.2020 19:40 h ZZ Polska Miedź - ZZPPM HMG1 - 6
0 - 2
2 Hala 28.11.2020 20:30 h Bizpol - Budrem2 - 2
1 - 1
3 Hala 06.12.2020 16:00 h Mert - MZZPD Rudna2 - 2
0 - 0
3 Hala 06.12.2020 16:50 h Budrem - 4 Batalion Inżynieryjny2 - 1
1 - 1
3 Hala 06.12.2020 17:40 h Bizpol - ZZ Polska Miedź5 - 1
3 - 1
3 Hala 06.12.2020 18:30 h Los Amigos - ZZPPM HMG0 - 9
0 - 2
4 Hala 13.12.2020 16:50 h Ampex Jaczów - Budrem2 - 7
1 - 5
4 Hala 13.12.2020 17:40 h ZZ Polska Miedź - Mert2 - 6
2 - 2
4 Hala 13.12.2020 18:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos2 - 2
1 - 2
4 Hala 13.12.2020 19:20 h ZZPPM HMG - Bizpol0 - 4
0 - 1
5 Hala 20.12.2020 16:00 h MZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź6 - 1
4 - 0
5 Hala 20.12.2020 16:50 h Los Amigos - Ampex Jaczów1 - 10
0 - 3
5 Hala 20.12.2020 17:40 h Mert - ZZPPM HMG2 - 4
1 - 2
5 Hala 20.12.2020 18:30 h Bizpol - 4 Batalion Inżynieryjny15 - 1
6 - 1
6 Hala 23.12.2020 18:00 h Budrem - Los Amigos2 - 3
0 - 2
6 Hala 23.12.2020 18:50 h ZZPPM HMG - MZZPD Rudna2 - 9
1 - 4
6 Hala 23.12.2020 19:40 h Ampex Jaczów - Bizpol2 - 8
1 - 5
6 Hala 23.12.2020 20:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert5 - 7
7 Hala 27.12.2020 17:20 h ZZPPM HMG - Budrem6 - 1
4 - 1
7 Hala 27.12.2020 18:10 h MZZPD Rudna - Bizpol1 - 2
1 - 1
7 Hala 27.12.2020 19:00 h ZZ Polska Miedź - Los Amigos1 - 1
1 - 0
7 Hala 27.12.2020 19:50 h 4 Batalion Inżynieryjny - Ampex Jaczów6 - 7
2 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 1
- Przemysław Lipiński ZPD 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2594 gości