SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 22.11.2020 17:30 h Bizpol - Mert6 - 3
2 - 2
1 Hala 22.11.2020 18:25 h Ampex Jaczów - ZZPPM HMG5 - 8
1 - 3
1 Hala 22.11.2020 19:20 h Los Amigos - MZZPD Rudna0 - 8
0 - 4
1 Hala 22.11.2020 20:15 h Budrem - ZZPM HMG7 - 1
3 - 0
2 Hala 28.11.2020 18:00 h Mert - Ampex Jaczów7 - 4
3 - 2
2 Hala 28.11.2020 18:50 h MZZPD Rudna - 4 Batalion Inżynieryjny14 - 3
2 Hala 28.11.2020 19:40 h ZZPM HMG - ZZPPM HMG1 - 6
0 - 2
2 Hala 28.11.2020 20:30 h Bizpol - Budrem2 - 2
1 - 1
3 Hala 06.12.2020 16:00 h Mert - MZZPD Rudna2 - 2
0 - 0
3 Hala 06.12.2020 16:50 h Budrem - 4 Batalion Inżynieryjny2 - 1
1 - 1
3 Hala 06.12.2020 17:40 h Bizpol - ZZPM HMG5 - 1
3 - 1
3 Hala 06.12.2020 18:30 h Los Amigos - ZZPPM HMG0 - 9
0 - 2
4 Hala 13.12.2020 16:50 h Ampex Jaczów - Budrem2 - 7
1 - 5
4 Hala 13.12.2020 17:40 h ZZPM HMG - Mert2 - 6
2 - 2
4 Hala 13.12.2020 18:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos2 - 2
1 - 2
4 Hala 13.12.2020 19:20 h ZZPPM HMG - Bizpol0 - 4
0 - 1
5 Hala 20.12.2020 16:00 h MZZPD Rudna - ZZPM HMG6 - 1
4 - 0
5 Hala 20.12.2020 16:50 h Los Amigos - Ampex Jaczów1 - 10
0 - 3
5 Hala 20.12.2020 17:40 h Mert - ZZPPM HMG2 - 4
1 - 2
5 Hala 20.12.2020 18:30 h Bizpol - 4 Batalion Inżynieryjny15 - 1
6 - 1
6 Hala 23.12.2020 18:00 h Budrem - Los Amigos2 - 3
0 - 2
6 Hala 23.12.2020 18:50 h ZZPPM HMG - MZZPD Rudna2 - 9
1 - 4
6 Hala 23.12.2020 19:40 h Ampex Jaczów - Bizpol2 - 8
1 - 5
6 Hala 23.12.2020 20:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert5 - 7
7 Hala 27.12.2020 17:20 h ZZPPM HMG - Budrem6 - 1
4 - 1
7 Hala 27.12.2020 18:10 h MZZPD Rudna - Bizpol1 - 2
1 - 1
7 Hala 27.12.2020 19:00 h ZZPM HMG - Los Amigos1 - 1
1 - 0
7 Hala 27.12.2020 19:50 h 4 Batalion Inżynieryjny - Ampex Jaczów6 - 7
2 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 19:15
Eleks
Eleks
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 15
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Michał Morawski BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1544 gości