sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny Ampex Jaczów

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
2 09.11.2019 19:45 h Ampex Jaczów - Błękitni Wierzbnica12 - 4
4 - 2
Zwycięstwa
3 10.11.2019 20:30 h E-InstalPro - Ampex Jaczów1 - 6
1 - 2
Zwycięstwa
4 15.11.2019 20:30 h Ampex Jaczów - Eleks4 - 3
1 - 1
Zwycięstwa
5 24.11.2019 17:15 h Kml Invest - Ampex Jaczów4 - 3
2 - 2
Porażki
6 13.12.2019 21:15 h Ampex Jaczów - Korona 6 - 1
2 - 1
Zwycięstwa
7 21.12.2019 17:30 h LO1 Team - Ampex Jaczów2 - 2
2 - 0
Remisy
8 28.12.2019 16:45 h Ampex Jaczów - Nadodrze11 - 0
4 - 0
Zwycięstwa
9 04.01.2020 17:30 h Prezesjusze - Ampex Jaczów1 - 14
0 - 8
Zwycięstwa
11 24.01.2020 19:45 h Błękitni Wierzbnica - Ampex Jaczów3 - 14
1 - 6
Zwycięstwa
12 31.01.2020 21:15 h Ampex Jaczów - E-InstalPro7 - 2
3 - 2
Zwycięstwa
13 09.02.2020 15:45 h Eleks - Ampex Jaczów0 - 11
0 - 5
Zwycięstwa
14 15.02.2020 18:00 h Ampex Jaczów - Kml Invest0 - 2
0 - 0
Porażki
15 22.02.2020 17:15 h Korona - Ampex Jaczów3 - 10
2 - 3
Zwycięstwa
16 28.02.2020 21:15 h Ampex Jaczów - LO1 Team2 - 1
0 - 0
Zwycięstwa
17 08.03.2020 19:45 h Nadodrze - Ampex Jaczów2 - 2
1 - 1
Remisy
18 21.06.2020 15:00 h Ampex Jaczów - Prezesjusze5 - 0
V - O
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 19
3 Michał Morawski BIZ 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Patryk Kozłowski SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 33
2 Alan Furman Yy 19
3 Paweł Kondratyk PWI 18
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 3
2 Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Chichłowski KOR 23
2 Damian Kwaśnik AMP 22
- Wojciech Mysłowski AMP 22
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1365 gości