SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny LO1 Team

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 03.11.2019 19:00 h Eleks - LO1 Team4 - 5
0 - 3
Zwycięstwa
2 09.11.2019 20:30 h LO1 Team - KML Invest4 - 0
3 - 0
Zwycięstwa
3 11.11.2019 17:30 h Korona Nosocice - LO1 Team1 - 1
0 - 0
Remisy
5 24.11.2019 15:00 h LO1 Team - SM Nadodrze2 - 3
2 - 1
Porażki
6 13.12.2019 20:30 h Prezesjusze - LO1 Team2 - 6
1 - 3
Zwycięstwa
7 21.12.2019 17:30 h LO1 Team - Ampex Jaczów2 - 2
2 - 0
Remisy
8 29.12.2019 16:45 h Błękitni Wierzbnica - LO1 Team5 - 6 Zwycięstwa
9 04.01.2020 19:45 h LO1 Team - E-InstalPro2 - 3
1 - 2
Porażki
10 12.01.2020 15:45 h LO1 Team - Eleks9 - 3
3 - 0
Zwycięstwa
11 24.01.2020 19:00 h KML Invest - LO1 Team6 - 1
3 - 0
Porażki
12 31.01.2020 19:00 h LO1 Team - Korona Nosocice3 - 3
1 - 1
Remisy
14 15.02.2020 15:45 h SM Nadodrze - LO1 Team5 - 1
3 - 1
Porażki
15 22.02.2020 15:00 h LO1 Team - Prezesjusze7 - 1
4 - 0
Zwycięstwa
16 28.02.2020 21:15 h Ampex Jaczów - LO1 Team2 - 1
0 - 0
Porażki
17 07.03.2020 19:00 h LO1 Team - Błękitni Wierzbnica5 - 0
V - O
Zwycięstwa
18 21.06.2020 17:00 h E-InstalPro - LO1 Team3 - 1
1 - 0
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Seweryn Suchorski SPA 2
- Sławomir Baumann SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1319 gości