sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny II liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 03.11.2019 17:30 h KML Invest - Korona Nosocice4 - 3
3 - 1
1 03.11.2019 18:15 h Błękitni Wierzbnica - Prezesjusze5 - 1
3 - 0
1 03.11.2019 19:00 h Eleks - LO1 Team4 - 5
0 - 3
1 03.11.2019 19:45 h E-InstalPro - Nadodrze2 - 1
1 - 0
2 09.11.2019 19:00 h Nadodrze - Eleks4 - 2
3 - 0
2 09.11.2019 19:45 h Ampex Jaczów - Błękitni Wierzbnica12 - 4
4 - 2
2 09.11.2019 20:30 h LO1 Team - KML Invest4 - 0
3 - 0
2 09.11.2019 21:15 h Prezesjusze - E-InstalPro1 - 5
0 - 4
3 10.11.2019 20:30 h E-InstalPro - Ampex Jaczów1 - 6
1 - 2
3 10.11.2019 21:15 h KML Invest - Nadodrze2 - 0
3 11.11.2019 17:30 h Korona Nosocice - LO1 Team1 - 1
0 - 0
3 11.11.2019 18:15 h Eleks - Prezesjusze6 - 3
3 - 1
4 15.11.2019 19:00 h Nadodrze - Korona Nosocice1 - 4
0 - 1
4 15.11.2019 19:45 h Błękitni Wierzbnica - E-InstalPro1 - 7
1 - 3
4 15.11.2019 20:30 h Ampex Jaczów - Eleks4 - 3
1 - 1
4 15.11.2019 21:15 h Prezesjusze - KML Invest1 - 6
0 - 2
5 24.11.2019 15:00 h LO1 Team - Nadodrze2 - 3
2 - 1
5 24.11.2019 15:45 h Korona Nosocice - Prezesjusze4 - 2
2 - 1
5 24.11.2019 16:30 h Eleks - Błękitni Wierzbnica15 - 2
7 - 1
5 24.11.2019 17:15 h KML Invest - Ampex Jaczów4 - 3
2 - 2
6 13.12.2019 19:00 h E-InstalPro - Eleks6 - 3
3 - 0
6 13.12.2019 19:45 h Błękitni Wierzbnica - KML Invest2 - 18
1 - 10
6 13.12.2019 20:30 h Prezesjusze - LO1 Team2 - 6
1 - 3
6 13.12.2019 21:15 h Ampex Jaczów - Korona Nosocice6 - 1
2 - 1
7 21.12.2019 17:30 h LO1 Team - Ampex Jaczów2 - 2
2 - 0
7 21.12.2019 18:15 h Korona Nosocice - Błękitni Wierzbnica6 - 1
3 - 1
7 21.12.2019 19:00 h Nadodrze - Prezesjusze6 - 2
2 - 0
7 21.12.2019 19:45 h KML Invest - E-InstalPro5 - 1
2 - 0
8 28.12.2019 16:00 h Eleks - KML Invest2 - 10
1 - 2
8 28.12.2019 16:45 h Ampex Jaczów - Nadodrze11 - 0
4 - 0
8 29.12.2019 16:00 h E-InstalPro - Korona Nosocice0 - 6
0 - 3
8 29.12.2019 16:45 h Błękitni Wierzbnica - LO1 Team5 - 6
9 04.01.2020 17:30 h Prezesjusze - Ampex Jaczów1 - 14
0 - 8
9 04.01.2020 18:15 h Nadodrze - Błękitni Wierzbnica5 - 4
2 - 2
9 04.01.2020 19:00 h Korona Nosocice - Eleks6 - 3
3 - 1
9 04.01.2020 19:45 h LO1 Team - E-InstalPro2 - 3
1 - 2
10 12.01.2020 15:00 h Korona Nosocice - KML Invest3 - 1
1 - 1
10 12.01.2020 15:45 h LO1 Team - Eleks9 - 3
3 - 0
10 12.01.2020 16:30 h Prezesjusze - Błękitni Wierzbnica3 - 6
2 - 4
10 12.01.2020 17:15 h Nadodrze - E-InstalPro6 - 2
3 - 1
11 24.01.2020 19:00 h KML Invest - LO1 Team6 - 1
3 - 0
11 24.01.2020 19:45 h Błękitni Wierzbnica - Ampex Jaczów3 - 14
1 - 6
11 24.01.2020 20:30 h E-InstalPro - Prezesjusze7 - 4
4 - 1
11 24.01.2020 21:15 h Eleks - Nadodrze2 - 3
2 - 2
12 31.01.2020 19:00 h LO1 Team - Korona Nosocice3 - 3
1 - 1
12 31.01.2020 19:45 h Nadodrze - KML Invest2 - 2
1 - 0
12 31.01.2020 20:30 h Prezesjusze - Eleks5 - 2
3 - 1
12 31.01.2020 21:15 h Ampex Jaczów - E-InstalPro7 - 2
3 - 2
13 08.02.2020 15:00 h Korona Nosocice - Nadodrze5 - 4
3 - 1
13 08.02.2020 15:45 h KML Invest - Prezesjusze7 - 2
3 - 0
13 09.02.2020 15:00 h E-InstalPro - Błękitni Wierzbnica5 - 6
2 - 4
13 09.02.2020 15:45 h Eleks - Ampex Jaczów0 - 11
0 - 5
14 15.02.2020 15:45 h Nadodrze - LO1 Team5 - 1
3 - 1
14 15.02.2020 16:30 h Błękitni Wierzbnica - Eleks8 - 1
3 - 0
14 15.02.2020 17:15 h Prezesjusze - Korona Nosocice1 - 10
0 - 3
14 15.02.2020 18:00 h Ampex Jaczów - KML Invest0 - 2
0 - 0
15 22.02.2020 15:00 h LO1 Team - Prezesjusze7 - 1
4 - 0
15 22.02.2020 15:45 h Eleks - E-InstalPro0 - 5
V - O
15 22.02.2020 16:30 h KML Invest - Błękitni Wierzbnica9 - 1
5 - 1
15 22.02.2020 17:15 h Korona Nosocice - Ampex Jaczów3 - 10
2 - 3
16 28.02.2020 19:45 h Prezesjusze - Nadodrze3 - 13
2 - 4
16 28.02.2020 20:30 h E-InstalPro - KML Invest3 - 0
1 - 0
16 28.02.2020 21:15 h Ampex Jaczów - LO1 Team2 - 1
0 - 0
16 01.03.2020 15:00 h Błękitni Wierzbnica - Korona Nosocice1 - 13
1 - 7
17 07.03.2020 19:00 h LO1 Team - Błękitni Wierzbnica5 - 0
V - O
17 08.03.2020 16:00 h KML Invest - Eleks15 - 0
8 - 0
17 08.03.2020 16:45 h Korona Nosocice - E-InstalPro8 - 3
3 - 1
17 08.03.2020 19:45 h Nadodrze - Ampex Jaczów2 - 2
1 - 1
18 21.06.2020 15:00 h Ampex Jaczów - Prezesjusze5 - 0
V - O
18 21.06.2020 16:00 h Eleks - Korona Nosocice1 - 14
0 - 5
18 21.06.2020 17:00 h E-InstalPro - LO1 Team3 - 1
1 - 0
18 21.06.2020 18:00 h Błękitni Wierzbnica - Nadodrze0 - 5
V - O


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 3
Miejsce Hala Data So., 05. Gru. 2020 Początek meczu 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data So., 05. Gru. 2020 Początek meczu 18:35
Korona Nosocice
Korona Nosocice
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data So., 05. Gru. 2020 Początek meczu 19:25
Gum-Mar
Gum-Mar
Sparta Sława
Sparta Sława
-:-

Miejsce Hala Data So., 05. Gru. 2020 Początek meczu 20:15
KML Invest
KML Invest
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Kolejka 3
Miejsce Hala Data N., 06. Gru. 2020 Początek meczu 16:00
Mert
Mert
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 7
2 Mateusz Tkacz ZZP 6
3 Mateusz Surożyński BIZ 5
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Kubik BIZ 1
- Maciej Bartuś BIZ 1
- Konrad Węglarz ZPD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman AMP 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 9
2 Mateusz Pasiak DAY 6
- Adrian Woźniak DAY 6
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Seweryn PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Budzyna SPA 2
2 Jakub Gorzelańczyk KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1581 gości