sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny II liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 03.11.2019 17:30 h Kml Invest - Korona 4 - 3
3 - 1
1 03.11.2019 18:15 h Błękitni Wierzbnica - Prezesjusze5 - 1
3 - 0
1 03.11.2019 19:00 h Eleks - LO1 Team4 - 5
0 - 3
1 03.11.2019 19:45 h E-InstalPro - Nadodrze2 - 1
1 - 0
2 09.11.2019 19:00 h Nadodrze - Eleks4 - 2
3 - 0
2 09.11.2019 19:45 h Ampex Jaczów - Błękitni Wierzbnica12 - 4
4 - 2
2 09.11.2019 20:30 h LO1 Team - Kml Invest4 - 0
3 - 0
2 09.11.2019 21:15 h Prezesjusze - E-InstalPro1 - 5
0 - 4
3 10.11.2019 20:30 h E-InstalPro - Ampex Jaczów1 - 6
1 - 2
3 10.11.2019 21:15 h Kml Invest - Nadodrze2 - 0
3 11.11.2019 17:30 h Korona - LO1 Team1 - 1
0 - 0
3 11.11.2019 18:15 h Eleks - Prezesjusze6 - 3
3 - 1
4 15.11.2019 19:00 h Nadodrze - Korona 1 - 4
0 - 1
4 15.11.2019 19:45 h Błękitni Wierzbnica - E-InstalPro1 - 7
1 - 3
4 15.11.2019 20:30 h Ampex Jaczów - Eleks4 - 3
1 - 1
4 15.11.2019 21:15 h Prezesjusze - Kml Invest1 - 6
0 - 2
5 24.11.2019 15:00 h LO1 Team - Nadodrze2 - 3
2 - 1
5 24.11.2019 15:45 h Korona - Prezesjusze4 - 2
2 - 1
5 24.11.2019 16:30 h Eleks - Błękitni Wierzbnica15 - 2
7 - 1
5 24.11.2019 17:15 h Kml Invest - Ampex Jaczów4 - 3
2 - 2
6 13.12.2019 19:00 h E-InstalPro - Eleks6 - 3
3 - 0
6 13.12.2019 19:45 h Błękitni Wierzbnica - Kml Invest2 - 18
1 - 10
6 13.12.2019 20:30 h Prezesjusze - LO1 Team2 - 6
1 - 3
6 13.12.2019 21:15 h Ampex Jaczów - Korona 6 - 1
2 - 1
7 21.12.2019 17:30 h LO1 Team - Ampex Jaczów2 - 2
2 - 0
7 21.12.2019 18:15 h Korona - Błękitni Wierzbnica6 - 1
3 - 1
7 21.12.2019 19:00 h Nadodrze - Prezesjusze6 - 2
2 - 0
7 21.12.2019 19:45 h Kml Invest - E-InstalPro5 - 1
2 - 0
8 28.12.2019 16:00 h Eleks - Kml Invest2 - 10
1 - 2
8 28.12.2019 16:45 h Ampex Jaczów - Nadodrze11 - 0
4 - 0
8 29.12.2019 16:00 h E-InstalPro - Korona 0 - 6
0 - 3
8 29.12.2019 16:45 h Błękitni Wierzbnica - LO1 Team5 - 6
9 04.01.2020 17:30 h Prezesjusze - Ampex Jaczów1 - 14
0 - 8
9 04.01.2020 18:15 h Nadodrze - Błękitni Wierzbnica5 - 4
2 - 2
9 04.01.2020 19:00 h Korona - Eleks6 - 3
3 - 1
9 04.01.2020 19:45 h LO1 Team - E-InstalPro2 - 3
1 - 2
10 12.01.2020 15:00 h Korona - Kml Invest3 - 1
1 - 1
10 12.01.2020 15:45 h LO1 Team - Eleks9 - 3
3 - 0
10 12.01.2020 16:30 h Prezesjusze - Błękitni Wierzbnica3 - 6
2 - 4
10 12.01.2020 17:15 h Nadodrze - E-InstalPro6 - 2
3 - 1
11 24.01.2020 19:00 h Kml Invest - LO1 Team6 - 1
3 - 0
11 24.01.2020 19:45 h Błękitni Wierzbnica - Ampex Jaczów3 - 14
1 - 6
11 24.01.2020 20:30 h E-InstalPro - Prezesjusze7 - 4
4 - 1
11 24.01.2020 21:15 h Eleks - Nadodrze2 - 3
2 - 2
12 31.01.2020 19:00 h LO1 Team - Korona  - 
12 31.01.2020 19:45 h Nadodrze - Kml Invest - 
12 31.01.2020 20:30 h Prezesjusze - Eleks - 
12 31.01.2020 21:15 h Ampex Jaczów - E-InstalPro - 
13 08.02.2020 15:00 h Korona - Nadodrze - 
13 08.02.2020 15:45 h Kml Invest - Prezesjusze - 
13 09.02.2020 15:00 h E-InstalPro - Błękitni Wierzbnica - 
13 09.02.2020 15:45 h Eleks - Ampex Jaczów - 
14 15.02.2020 15:45 h Nadodrze - LO1 Team - 
14 15.02.2020 16:30 h Błękitni Wierzbnica - Eleks - 
14 15.02.2020 17:15 h Prezesjusze - Korona  - 
14 15.02.2020 18:00 h Ampex Jaczów - Kml Invest - 
15 22.02.2020 15:00 h LO1 Team - Prezesjusze - 
15 22.02.2020 15:45 h Eleks - E-InstalPro - 
15 22.02.2020 16:30 h Kml Invest - Błękitni Wierzbnica - 
15 22.02.2020 17:15 h Korona - Ampex Jaczów - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
LO1 Team
LO1 Team
Korona
Korona
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Nadodrze
Nadodrze
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
Prezesjusze
Prezesjusze
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 31. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Kolejka 13
Miejsce Hala Data So., 08. Lut. 2020 Początek meczu 15:00
Korona
Korona
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
- Mateusz Tkacz ZZP 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 17
3 Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Wojciech Mysłowski AMP 14
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1072 gości