sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny 4 Batalion Inżynieryjny

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
2 03.11.2019 21:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Budowlani-Paździoch6 - 2 Zwycięstwa
3 11.11.2019 20:30 h E-Towers Famaba - 4 Batalion Inżynieryjny5 - 3
2 - 1
Porażki
4 22.11.2019 19:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - El-Trans1 - 4
0 - 2
Porażki
5 08.12.2019 17:15 h Los Amigos - 4 Batalion Inżynieryjny8 - 6
5 - 3
Porażki
6 15.12.2019 20:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert2 - 13
1 - 6
Porażki
7 21.12.2019 16:00 h MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 3
1 - 1
Remisy
8 28.12.2019 19:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów2 - 1
0 - 1
Zwycięstwa
9 05.01.2020 16:45 h W&M Łago - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 6
1 - 2
Zwycięstwa
11 19.01.2020 17:15 h Budowlani-Paździoch - 4 Batalion Inżynieryjny0 - 8
0 - 5
Zwycięstwa
12 25.01.2020 17:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - E-Towers Famaba2 - 1
0 - 0
Zwycięstwa
13 08.02.2020 18:45 h El-Trans - 4 Batalion Inżynieryjny8 - 2
2 - 0
Porażki
14 15.02.2020 15:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos4 - 5
2 - 2
Porażki
15 21.02.2020 19:00 h Mert - 4 Batalion Inżynieryjny6 - 3
2 - 0
Porażki
16 01.03.2020 18:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - MProjekt5 - 0
v - o
Zwycięstwa
17 07.03.2020 16:00 h PWiK Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny4 - 4
0 - 4
Remisy
18 20.06.2020 00:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - W&M Łago0 - 5
v - o
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 19
3 Michał Morawski BIZ 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Wojciech Kubik BIZ 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 33
2 Alan Furman Yy 19
3 Paweł Kondratyk PWI 18
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 3
2 Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Chichłowski KOR 23
2 Damian Kwaśnik AMP 22
- Wojciech Mysłowski AMP 22
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2103 gości