SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny MProjekt

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 26.10.2019 20:00 h El-Trans - MProjekt9 - 3
5 - 2
Porażki
2 09.11.2019 17:30 h MProjekt - Los Amigos3 - 7
1 - 2
Porażki
3 11.11.2019 19:45 h Mert - MProjekt7 - 3
4 - 1
Porażki
5 08.12.2019 15:00 h MProjekt - PWiK Głogów12 - 3
4 - 1
Zwycięstwa
6 15.12.2019 18:45 h W&M Łago - MProjekt8 - 3
2 - 0
Porażki
7 21.12.2019 16:00 h MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 3
1 - 1
Remisy
8 28.12.2019 17:30 h Budowlani-Paździoch - MProjekt1 - 10 Zwycięstwa
9 04.01.2020 16:00 h MProjekt - E-Towers Famaba7 - 4
5 - 0
Zwycięstwa
10 10.01.2020 20:30 h MProjekt - El-Trans2 - 2
1 - 0
Remisy
11 19.01.2020 15:00 h Los Amigos - MProjekt4 - 2
4 - 1
Porażki
12 25.01.2020 16:00 h MProjekt - Mert2 - 4
1 - 0
Porażki
14 16.02.2020 15:45 h PWiK Głogów - MProjekt5 - 0
v - o
Porażki
15 21.02.2020 20:30 h MProjekt - W&M Łago4 - 3
1 - 1
Zwycięstwa
16 01.03.2020 18:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - MProjekt5 - 0
v - o
Porażki
17 07.03.2020 16:45 h MProjekt - Budowlani-Paździoch5 - 0
v - o
Zwycięstwa
18 20.06.2020 15:00 h E-Towers Famaba - MProjekt0 - 5
v - o
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Michał Morawski BIZ 1
- Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 930 gości